scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Dėl dviejų žaidimų tai tikrai galim būti ramūs, nes tai bus Drive Club PS+ edition ir Secret Ponchos, man daugiau nuolaidų norisi nei žaidimų pilnų retail. Ir manau Sony drąsiai tokiu pačiu ps+ keliu keliaus, nes duoda tokius žaidimus, su kuriais žmonės susipažintų, nes antraip abejoju ar daugelis įsigytų Velocity, o Knack, Killzone ir taip daugelis turi arba žaidė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl dviejų žaidimų tai tikrai galim būti ramūs, nes tai bus Drive Club PS+ edition ir Secret Ponchos, man daugiau nuolaidų norisi nei žaidimų pilnų retail. Ir manau Sony drąsiai tokiu pačiu ps+ keliu keliaus, nes duoda tokius žaidimus, su kuriais žmonės susipažintų, nes antraip abejoju ar daugelis įsigytų Velocity, o Knack, Killzone ir taip daugelis turi arba žaidė.

sorry jei praleidau tokią info,  tai driveclub duos ps+ vartotojam ps+ versiją- ta prasme visas žaidimas ok, tik ne visos trasos ir mašinos?teisingi gandai? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip suprantu, kad tie Vita turėtojai, kurie buvo pasiėmę nemokamą Don't Starve PS4 versiją, dar papildomai šį mėnesį gaus Don't Starve: Giant Edition Vitai (cross-buy). Gal kas nors galėtų tai praktiškai patikrinti ir atsakyti, nes mano prenumerata baigėsi, o papildysiu tik kito mėnesio pradžioje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip suprantu, kad tie Vita turėtojai, kurie buvo pasiėmę nemokamą Don't Starve PS4 versiją, dar papildomai šį mėnesį gaus Don't Starve: Giant Edition Vitai (cross-buy). Gal kas nors galėtų tai praktiškai patikrinti ir atsakyti, nes mano prenumerata baigėsi, o papildysiu tik kito mėnesio pradžioje.

Taip, nemokamas. :) Be to, nėra tai versijai expired date. Vadinasi, be pliuso veiks.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit man pasakyt dlk psn+ nereik ant ps3 lošt online , ps4 reikia? :D

Tik dievas žino. Ištikro, tam kad daugiau Plus pirktu, ir kad nesupykditu fanu tai ant ps3 ir paliko free mp. Bet palyginus plusas nėra labai blogai gauni žaidimu tik aišku ant ps4 kol kas nieko gero, nes konsole dar nauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

konsoles isvis regiono neturi, tai kaip tu pagal ji pirktum? :D

Pas mane PlayStation 4 500GB US + EU Plug , tai jai dlc iš usa reik pirkt ,tai sakau gal psn+ irgi ..  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yes! Supermėnuo nusimato. Štai ir konkretus žaidimų sąrašas:

 

 

 

PS+ October 2014

 

PS4: Demo, Indie, Indie

 

PS3: Random AAA game, random psn game

 

PS Vita: Indie (something better than both PS4 offerings)

 

 

;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.