scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

apgailetini zaidimai... galetu geriau discount zaidimams duot

sutinku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš sąrašo arba turiu tuos žaidimus arba jie neįdomus man, tai irgi nelabai man,

labiau man domina Oddworld: New 'n' Tasty (PS4™) bet deja jis šia savaite tik pasirodė, o kad kaina nukristu tektu laukti apie du mėnesius arba net ilgiau , bet tikrai vėliau nukris, bet deja aš jo nesulauksiu nes nusipirksiu už pilna kainą, kaip ir visada man nutinka :D

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasityčiojimas... Lego priglausiu, gal kada nors įsijungsiu. Būtų žiema įsižeisčiau, kadangi vasara, tiek jau to dėl šito šlamšto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasityčiojimas... Lego priglausiu, gal kada nors įsijungsiu. Būtų žiema įsižeisčiau, kadangi vasara, tiek jau to dėl šito šlamšto.

 

gal nebejuokauk? spėju nė vieno žaidimo daugelis net nebandęs, o jau miščioja kokie blogi žaidimai >_>

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Tiem, kam aktualu, nors abejoju, kad daugumai, tai JP PS+ update'as bus didziulis Rugpjucio 19d :)

Siuo metu "vertesni" demesio zaidimai is JP PS+ yra Crysis 3, Flower, Demon's Souls bei daug geru senu NeoGeo/PS1 portu/remake'u ant ps3 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Tiem, kam aktualu, nors abejoju, kad daugumai, tai JP PS+ update'as bus didziulis Rugpjucio 19d :)

Siuo metu "vertesni" demesio zaidimai is JP PS+ yra Crysis 3, Flower, Demon's Souls bei daug geru senu NeoGeo/PS1 portu/remake'u ant ps3 ;)

Gal pirmasis Crysis? Mano jau 3 mėnesiai baigėsi. :| Kodėl jau toks didžiulis bus? Gandų yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pirmasis Crysis? Mano jau 3 mėnesiai baigėsi. :| Kodėl jau toks didžiulis bus? Gandų yra?

http://www.jp.playstation.com/psn/plus/list/index.html

Tiesiog daug ka pakeicia Rugpjucio 19, o su JP gandu nezinau, bet kiek esu ju forumuose visokiuose bandes padalyvauti tai nieko neradau. O crysis tai trecias, tas pats kur ir EU gaus dabar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.jp.playstation.com/psn/plus/list/index.html

Tiesiog daug ka pakeicia Rugpjucio 19, o su JP gandu nezinau, bet kiek esu ju forumuose visokiuose bandes padalyvauti tai nieko neradau. O crysis tai trecias, tas pats kur ir EU gaus dabar :)

Kad dabar sąraše ten esantis yra pirmasis Crysis. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dabar sąraše ten esantis yra pirmasis Crysis. :)

Tavo tiesa, susimaisiau, per daug Crysis visur, nes Crysis 2 dar is kazkur esu gaves :D

Va puslapis patvirtinantis, kad pirmas Crysis :)

http://www.jp.playstation.com/software/title/jp0006npjb00150_00crysis1hdd000001.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 padorus tas vasros ispardavimas viskas ten   ira gerai tik dejia jau esu numciusi ka  konkreciai pirksiu laukiu       tale of xillia 2 :grt:

gauti  crysis 3 vos uz  5 svarus ira tikrai geras sandelis  o  crysis 3 dabar kaina psn ira    19.99     skirtumas didiulis  

Redagavo miria

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.