scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Ko nerašot, kad jau galima siųstis Plus žaidimus? :D Visai net pamiršęs buvau ir niekas nepriminė. Bėkit Dead Space žaisti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko nerašot, kad jau galima siųstis Plus žaidimus? :D Visai net pamiršęs buvau ir niekas nepriminė. Bėkit Dead Space žaisti :P

Einasau kai užmiršau :D  net tris žaidimus nemokamai duoda, bet tas trečias doki doki, screenshot'ai galingi :D

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko nerašot, kad jau galima siųstis Plus žaidimus? :D Visai net pamiršęs buvau ir niekas nepriminė. Bėkit Dead Space žaisti :P

Pamiršau parašyti. :D Reikia paimti, turėtų būti įdomu. Co-op yra neblogas, kiek skaičiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, jau nuo vakar yra :) Ar man vienam LEGO zaidimas yra mokamas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, jau nuo vakar yra :) Ar man vienam LEGO zaidimas yra mokamas?

Man taip pat. Skaičiau, jog ir kitiems. Kažkaip visada jiems sunkiai sekasi atnaujinti savo tinklalapį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead Space 3 co-op story visas? Kaip Resident Evil 5? Nesinori pradėti žaisti nuo trečios dalies. Co-op nesusieta su istorija būtų, surinkčiau trofėjus ir į šalį padėčiau kuriam laikui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead Space 3 co-op story visas? Kaip Resident Evil 5? Nesinori pradėti žaisti nuo trečios dalies. Co-op nesusieta su istorija būtų, surinkčiau trofėjus ir į šalį padėčiau kuriam laikui.

Taip, co-op susietas su visa istorija.

 

Aklai galvojau, jog yra jame split-screen co-op, bet teko susitaikyti su tikrove. :D Teks kažkada ieškoti bendražygio įveikti žaidimą hard režimu.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps4 turėtojai, kaip jums towerfall ascension žaidimas? :D jau buvo beužkabinąs mane,bet paskui taip sunku ten, einana . Užteks vieno trofėjaus jaučiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš net nekomentuosiu tfa :-) Geriau tokių nesąmonių kūrėjai skirtų savo laiką ir protą vaistų paieškai nuo vėžio ar pan. :-D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.