scalman

E3 2018

Rekomenduojami pranešimai

Tomb raider nvidia demo gerai atrode graziai grafiskai nors ir neaisku kokius ten efektus jie rode savo tuos.

Bohemia naujas zaidimas ale 3 asmens multiplayeris turbur grazus pristatymas buvo gerai padirbo grafiskai .

Zaidimas ne man bet grafiskai grazu

Bet kur kokie gameplay kur is pacios e3 ne is konfu ten juk pilna demo rodo ir leidzia palost. Siemet jokiu offscreen gameplay nera kazko

Bet bendrai paemus e3 toks biski sausas zaidimu prasme. Na tik 2 racingai per visus konfus jokiu space zaidimu jokiu ipatingu pranesimu jokiu nauju konsoliu . VR beveik nieko neskirta jokiu nauju nesiojamu konsoliu ar pan. Toks zvaigzdziu susirinkimas parode kelis zaidimus ir viskas. Tai realiai daugiausia zaidimu parode MS paemus zaidimu kieki kiek rode.

Net keista kaip pasikeite ms konfas i viena puse o sony i kita.

Bet kam ten sito reikejo? Lygtai devai sake 2 dalis bus tamsesne niuresne apie kersta

the-last-of-us-part-2-kiss.0.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko jus cia del tos sony seiliojates? antri metai is eiles kai jie nieko naujo neparodo.

visi zaidimai jau buvo anonsuoti pries metus.

last of us 2. ir taip aisku. naughty dog daro. bus wow.

death stranding vel nusuprasi kas per velnias.

Ghost of Tsushima - samurajai :)

Control. ramedy ateina ir i ps4. bet tai ne exlusive

re2 - remake. bet galejo ir kazka daugiau parodyt. zinant, kad jau ganetinai ilgai remakina

tai realiai mes nieko naujo ir nepamatem. jokiu nauju exlusivu. realiai NIEKO naujo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai cia kaip slapiu skuduru per veida. Last of us 2 ziauriai gerai atrodo, bet pakirto mane labai emociskai, kai pamaciau, kad reikes valdyt lesbiete. Negrazu gal is mano puses, bet man labai nepatinka nei gejai, nei lesbietes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu pirmoj dali nematei kad ji tokia ? ar nelosei DLC ? senai viskas buvo aisku. 

Pirmoje dalyje pagrinde valdyt reikejo Joel, o ji ten vaikas, tai kazkaip labai ir nesureiksmini to. Nezinau, kaip cia reikes susitaikyt su tuo. Tikiuosi bus galima valdyt ir kita veikeja zaidime

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam teigti kad nieko naujo neparodo. tai Control nieko naujo? RE2 Remake? NioH2? o del kitu, tai ka mes iki ju matem? praktiskai nieko. dabar demo parode ir galima isivaizduoti kas per zaidimai, apart Death Stranding, ten tai grynas eterio gadinimas buvo. tokia nesamone ir as galeciau sukurt, kitaip sakant nieko, perdalas, zaidimas keliamas i padanges Sony o parode realiai nieko, tai wtf? neturi ka parodyt, tai nerodyk, nei kazkoki walking simulatoriu, pize.


kas zada ziuret Playstation TV, Gamespot? nes siandien priema developerius jie ir rodys labai daug interviu. pvz https://www.gamespot.com/e3/schedule/ po nintendo konferencijos, bus bent jau man, tai labai idomus 4 pirmi zaidimai. bus idomu paklausyt kureju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per dlc valdei tik ja jei ka . ir paciam zaidime kazkiek valdei. 

 

Tu cia vapsie ko prie manes prikibai? Neaiskiai as parasiau? Pirmoje dalyje pagrinde ne su ja reikejo zaist, o ta dlc viena karta perejau ir baigesi. Nepatinka man tos tavo lesbietes ir atsikabink tu nuo manes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ubis kalba, kad Splinter Cell zaidima kuria atsakingai ir tik tada ji nori isleisti. Turbut del sios priezasties ir nebuvo zaidimas parodytas. Gal kitamet galima tiketis ne tik vaizdo, bet ir isleidimo?!

 

Dar pagalvojau, kad nieko apie RDR2 nieko nekalbejo, nerode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai cia kaip slapiu skuduru per veida. Last of us 2 ziauriai gerai atrodo, bet pakirto mane labai emociskai, kai pamaciau, kad reikes valdyt lesbiete. Negrazu gal is mano puses, bet man labai nepatinka nei gejai, nei lesbietes.

  

Pirmoje dalyje pagrinde valdyt reikejo Joel, o ji ten vaikas, tai kazkaip labai ir nesureiksmini to. Nezinau, kaip cia reikes susitaikyt su tuo. Tikiuosi bus galima valdyt ir kita veikeja zaidime

Siulau boikota, butinai su grazuliu susisiek, kad sitas velnias nebutu oficialiai platinamas lietuvoje. Mane irgi psichologiskai suzlugdys kai pamatysiu sia scena bezaizdamas. Scalman nebuk asilo galva... supratai dabar kodel taip pasakiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super smash brothers belekaip atrodo , kovotojus reikes atrakinti zaidziant , o ne pirkt uz saibas :o

60+ kovotoju

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Siulau boikota, butinai su grazuliu susisiek, kad sitas velnias nebutu oficialiai platinamas lietuvoje. Mane irgi psichologiskai suzlugdys kai pamatysiu sia scena bezaizdamas. Scalman nebuk asilo galva... supratai dabar kodel taip pasakiau?

jei tave psichologiskai zlugdo tokie dalykai tai geriau isvis nezaisk zaidimu. nors gal jau suzlugdytas ir esi arklio galva. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu rimtai asilo galva jei sarkazmo nepagauni... viena kart baig cia per dienas sedet ir uzsiimk ka nors normalesnio.... galva prablaivink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.