benon8

Žaidimų kainos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu pakraupęs nuo Lietuvos žaidimų pardavėjų godumo. Nekalbant apie pačius naujausius žaidimus, žaidimų kainos yra 2 ar net 3 kartus didesnės negu bet kur kitur užsienyje (man svarbu virįelio kalba tai žiūriu išskirtinai UK pardavėjus), čia jau įskaitant siuntima. Suprantu topocentras ar kiti dideli prekybcentriai ten biurokratijos ir kainos laikosi, bet kad ir kiti visi kas pardavinėja tiek turintys savo saitukus tiek facebook nenusileidžia kainomis. Va taip mano visi pinigai iškeliauja į užsieni... :)

Gal aš kažko nežinau? Gal yra kažkur ir Lietuvoje blackmarket pigiu žaidimų? :)

 

PS. Mano pastebėjimas yra konkrečiai apie PS3, PS4 ir PSV fizines kopijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Du, tris ar net daugiau kartų didesnės kainos yra nebent kokių senų mint condition žaidimų ar jų kolekcinių pakuočių, ebay, amazon ir t.t. Tokio didelio naujų žaidimų skirtumo nesu pats matęs net pas mus prekybos centruose. Žinoma būna visokių bepročių, bet ten daugiau išimtys. Aukštos kainos yra, taip. Ir jos tokios laikosi labai ilgai. ~50 eurų skirtumas būna, didesnis, mažesnis, bet ne du ar tris kartus. Pas mus rinka maža, apsisukimai lėti, pilna piratų. Tie kas pardavinėja žaidimus, nori kuo daugiau uždirbti, nes alternatyva yra tik pačiam ieškotis užsienyje ir nusipirkti pigiau, o ne visi tai gali padaryti. Uždedamas antkainis, dėl to kainos ir yra didesnės. Tavo teisė rinktis, kur ir už kiek pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau as kazkada is vieno lietuvio zaidimus PS2. Ta karta pavyko uztaikyti ant mazos kainos nes zmogui paciam ju nereikejo tai ir kainos neuzsikele.

 

Bet asmeniskai man is lietuvio nieko nesinori pirkti dazniausia. Reta rasi kuris nera godus ir nenori uzsidirbti is savo daikto. Sakykime nori atgauti tiek pat kiek mokejo. Cia kalbu ne tik apie zaidimus, bet ir kitus dalykus. Pvz., nori pirkti NTV paketa (palydovine televizija) pas rusa galima uz 2.70$. Lietuvis jau siulo 5$ ta pati Š**. Ir kai randi daug tokiu dalyku tai nesinori net i ta puse ziureti.

 

Suprantu, kad galbut rinka kazkiek itakoja ir panasiai, bet pagal mane nera tos kulturos tiesiog atiduoti daikta zinant, kad is jo galima pasipelnyti ir po desimties zmoniu rasti venuolikta, kuris uz tavo siuloma kaina ir paims. Del to lietuvoje zmones ir vaziuoja pas kokius Lenkus ar perka kitka is kitu saliu vien del to, kad nenori moketi uz ora. Aisku kas neturi galimybiu ar neiesko ju tai ir perka. Bet siaip liudna del tokios situacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausios priezastis butu per maza lietuvos rinka ir mazokas lietuviu mokamumas. Leidejam neapsimoka tiesiogiai importuoti i lietuva nes zaidimai parsiduoda labai mazais kiekiais, Taigi prekybos centram tenka paties atsivesti kas velgi padidina siek tiek kaina. Kiek zierejau lietuviskas kainas tai nera jau tokios kosmines, dazniausiai kokiu 10-20% brangiau nei uzhsieny. Taigi 2 ar 3 kartus brangiau turbut per stipriai pasakyta. Nors lietviai perka vis daugiau legaliu zaidimu tai manau ateity padetis turetu tik geret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir minejau pradzioje tai netaikoma naujausiams zaidimams, nors pvz: Outlast Trinity 25 svarai - lietuva 40-45 eurai

visai nesenai ieskojau ziadimo Lego Harry Potter Collection (PS4) radau 14.99 savaru = ~18€  ieskom google "Lego Harry Potter PS4 site:lt" taigi kainos play7 - 39.99, kinect - 35€, skelbiu kazkoks keistuolis uz 30€ parduoda, bet yra kitas kosmonautas kur 47€ nori. Tai tik vienas pvz kuri nepatingejau aprasyti. Ai va dar vienas suradau pigiausia zaidima Peanuts Movie (PS4) ~10 svaru, lietuvoje 20-60€ :D

nu ok trigubai brangesniu zaidimu reikia paieskoti, bet kad ir devetu kainos lietuvoje yra siek tiek didesnes arba tokios pat kaip uzsienyje naujo su siuntimu, beja i ebay nereiktu ziureti nes ten irgi kosmonautai gyvena :)

Man tai labai dideliio skirtumo nera is kur pirkti, noretusi tik lietuvoje pinigus palikti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai turi puikia vieta pradeti savo versla: pirkti uzsienyje is shopu ar tiekeju ir pardavineti Lietuvoje.

Dar nepamirsk kad jei noresi ofisiuko tai +200 Eur per menesi. Jei noresi buti geras ir pardavineti zaidimus su 2 eur antkainiu (taip kaip tau butu geriausia kaip pirkejui) tai turesi parduoti 100 vnt kad vien patalpas pasidengti. Ka jau kalbeti apie mokescius ir pelna. Dar nepamirsk kad norint parduoti bent 100 zaidimu per menesi turi tureti vietoje bent 500 vnt ivairiu zaidimu kad butu is ko rinktis. Vidutine zaidimo savikaina tarkim 20 eur. Va tau ir 10 000 eur apyvartinem lesom. Galeciau testi ilgai. Bet manau isvadas pats pasidarysi :)

Ir manau turetum suprasti kad visi kas uzsiima prekyba daro versla, t.y stengiasi maksimalizuoti pelnus ko pasekoje yra tikrai geriau tureti viena zaidima ir ji parduoti su 10 eur atnakainiu nei tureti 5 zaidimus ir parduoti su 2 eur antkainiu ir uzdirbti ta pati. Sutaupai apyvartines, sutaupai laika, sutaupai marketingines lesas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai tai pirkti is tokiu eshopu ir perpardavineti tai cia ne biznis, nes jie jau parduoda siekdami sau naudos...

Gerai gryztam prie esminio klausimo, tai kur zmones perkate zaidimus? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai tai pirkti is tokiu eshopu ir perpardavineti tai cia ne biznis, nes jie jau parduoda siekdami sau naudos...

Gerai gryztam prie esminio klausimo, tai kur zmones perkate zaidimus? :)

 

As tau atvirai pasakysiu kad uzdarbis nuo vieno zaidimo perkant is tiekeju minimum 20 vnt kopiju yra max 12-15 eur ant nauju zaidimu :) Jei imsi 500 vnt to pacio zaidimo tai dar ~3 eur pigiau gausi.

Visi parduoda siekdami sau naudotos: didmeninkai gauna is distributoriu, distributoriai is gamyklos, gamykla is kureju :) Visi gauna sau nauda, kitaip nebutu prasmes. Kaip ir dirbti uz dyka.

O jeigu ieskai kur pigiausi zaidimai europoje tai vienos vietos su geriausiom kainom nebus. Preorderiai +- visur tokiom paciom kainom jei kalbame apie populiariausius uk shopus. Nebent uztaikai ant seilu ar dealu, bet is esmes kaskart turi pereiti per ~5 eshopus ir pasiziureti kokios akcijos ir pan. As pvz naudoju game.co.uk shopto.net amazon.co.uk ebay.co.uk ebay.de + didmenininkus jeigu reikia daugiau nei 10 vnt to pacio zaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia jei žiūri skelbimus, tai žmonės susigalvoja kaina ir pardavinėja, manai daugelis žino kur ieškoti žaidimų kainų kai apie juos nesidomi? įdeda mato perka-neperka, keičia kaina ir toliau pardavinėja + visada gali pasiūlyti savo kaina. GMR atsakė puikiai į tavo pateiktą klausimą, nori palikti pinigus Lietuvoje, darai išankstinius užsakymus ir sumoki 55€-60€ (o ne du-trys kartus daugiau, čia jau išsigalvoji), kaina 60€~ yra retail kaina. Vienintelis minusas "mūsuose" yra tai, kad nebūna tokių didelių išpardavimų ir nukainavimų, nes jie tiesiogiai nebendrauja su leidėjais, ko pasekoje UK online parduotuvės greičiausiai turi kainų apsauga ar kažką panašaus. O rasti už gerą kainą žaidimų skelbimuose/facebook grupėse yra didelė tikimybė, esu pats daug kartų nusipirkęs už gerą kainą žaidimus/konsoles, reikia tik ieškoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

post-22539-0-62105100-1494178938_thumb.jpg dėkok $ony už tokią politiką, pardavėjai susiskirstę rinkas, kur dirba normaliai, o kitas rinkas palieka likimo valiai, tame tarpe ir Lietuva. Pvz. pas mus importinės maisto, higienos sektoriaus prekės, kuriomis yra prekiaujama pagal gamintoju politika yra perbrangintos palyginus su vakaru šalimis. Primesk, kad net perkant iš oficialių produktų distribiutorių kai kurios prekės gausis brangiau, nei parsivežt iš svetur neoficialiais kanalais ir sulipdikuoti etiketes LT kalba.
 

Sunkiai įsivaizduoju, kad pas mus net ir oficialiai prekiaujant būtu tokios žaidimų kainos ir vyktų tikros akcijos.

 

O kalbant apie lietuvius, tai antrinėje rinkoje senu modeliu PS4 kainos, kaip naujo PS4 slim.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai tai pirkti is tokiu eshopu ir perpardavineti tai cia ne biznis, nes jie jau parduoda siekdami sau naudos...

Gerai gryztam prie esminio klausimo, tai kur zmones perkate zaidimus? :)

 

Na kiek klausiau vienoje temoje, gavau vieno žmogaus atsakyma, tai pigiausiai turbūt žiurint per skelbimus, ar dabar populiariai eina FB grupės kurie perpardavinėja pereita žaidima, ar maino. Nes pražėjus keleta e shopus kainos -/+ 10-20e pigiau būna.

Nebent kažko ir aš nžn :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu fb keliuose grupese lietuviu, bet dauguma dominanciu zaidimu randu naujus uk eshopose su siuntimu gaunasi tas pats arba labai jau panasiai, o kai as dar toks keistuolis, tai geriau sumokesiu kelis eur brangiau nei imsiu deveta ir kazkas man netiks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idekit linkus tu FB grupiu, idomu ir man pasidare kas ten lietuvoi su kainom dedasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.