Impaler

GameOn 2016 bendra tema (2016 spalio 29-30 d.)

Rekomenduojami pranešimai

Mitus apie žaidimus griaunanti GameOn konferencija

Ar kada nors susimąstėte apie žaidimų teikiamą naudą, arba kodėl gi žaidimai taip traukia šiuolaikinį jaunimą? Galbūt visada svajojote sukurti savo kompiuterinį žaidimą, tačiau nežinojote, nuo ko pradėti ir į ką svarbu atkreipti dėmesį? GameOn metu vyksianti dviejų dalių konferencija, kurią pristato lietuvių žaidimų kūrėjų studija „Nordcurrent“ padės susipažinti su žaidimų kultūra iš arčiau, išsklaidyti su žaidimais susijusius baubus, o naujuosius kompiuterinių žaidimų kūrėjus pakvies susipažinti su žaidimų industrijos žvaigždėmis ir jų darbo subtilybėmis.

Praėjusiais metais GameOn konferencija atliko svarbų vaidmenį sklaidant mitus apie kompiuterinių žaidimų pasaulį – buvo nagrinėtos edukacijos, virtualios realybės ir ateities žaidimų temos. Po tokio sėkmingo debiuto, šiemet buvo nuspręstą konferencijos programą padalinti į dvi dalis, dar labiau išplėsti ir ant konferencijos scenos sutalpinti dar daugiau įdomių asmenybių ir istorijų.

Pramoginė konferencija, šiemet simboliškai pavadinta „Žaidžia visi“, kaip ir pernai, bus orientuota į svarbių klausimų apie žaidimų kultūrą gvildenimą. Dviejų dienų programoje galėsime išgirsti gerai žinomų žmonių pranešimus apie pavojus ir džiaugsmus virtualiuose pasauliuose bei išsamiau susipažinti su žaidimų perteikiamomis idėjomis.

TEDxVilnius organizatorė Justė Stašelytė, šiemet dirbanti su „Žaidžia visi“ konferencija, pasakojo, kad viena aktualiausių šių metų temų yra žaidimai ir edukacija. „Spartėjantis technologinis progresas neišvengiamai paveikia vis daugiau namų ūkių, mokyklų ir universitetų. GameOn konferencijos pranešėjai ir ekspertų diskusijos padės suprasti žaidimų rolę mokymosi procese, išsiaiškinti kurios žaidimų savybės teikia daugiausiai naudos. O šiemet mintimis apie žaidimus ir edukaciją ant mūsų scenos dalinsis Kauno technologijos universiteto ekspertai ir garsūs Lietuvos psichologai.“ – pasakojo Justė Stašelytė.

Savo kasdieniais rūpesčiais ir išgyvenimais GameOn konferencijoje dalinsis ir Lietuvos žaidėjų auditorijai gerai žinomi „Youtube“ ir „Twitch“ transliuotojai. Diskusijų metu bus aptartos jų populiarumo priežastys, aiškinamasi, ar „Youtube“ iš tiesų gali suduoti rimtą smūgį televizijai, nes su žaidimais susijęs turinys nuolat muša „Youtube“ rekordus, o populiariausi pasaulio filmukų kūrėjai yra žaidėjai.

GameOn konferencijos metu įvyks unikali diskusija, kurioje dalyvaus Lietuvos Youtube žvaigždė Rapolas „MrRapolas“ Čepys ir Petter Henriksson iš „Landfall Games“. Šioje studijoje kuriamas žaidimas, „Youtube“ žvaigždžių dėka surinko net 120 milijonų peržiūrų per nepilnus du mėnesius, tad natūraliai kyla klausimai, kaip savo santykius vertina vaizdo filmukų ir žaidimų kūrėjai. Žvelgiant iš šalies, abi pusės gyvena tobuloje simbiozėje, tačiau ar ji iš tiesų vienodai naudinga abiem pusėms? O viską vainikuos klausimų-atsakymų sesija su tokiais puikiai visiems žinomais žaidėjais, kaip Gediminas „Vėjavaikis“ Gabalis, Aldona „Paikutė“ Balčikonytė, Greta „Gretasweet“ Ambrazevičiūtė bei daugeliu kitų žinomų Lietuvos „Youtube“ ir „Twitch“ transliuotojų.

Renginio organizatoriai taip pat džiaugiasi, kad į šių metų GameOn renginį pavyko prisikviesti ir neeilinių pranešėjų – Joost van Dongen, dirbantis Ronimo Games kompanijoje, skaitys pranešimą žaidimų kūrėjų konferencijoje, tačiau pramoginės konferencijos žiūrovai taip pat galės pasigrožėti asmeniniu Joost van Dongen projektu „Cello Fortress“. Kaip pasakoja pats kūrėjas, šis naujas žaidimas gali būti valdomas violončele, o kaip tai veikia iš tikrųjų galėsite pamatyti „Žaidžia visi“ konferencijos metu.

Muzikinę temą praplės ir Žygimantas „Mesijas“ Kudirka – nedaugelis žino, kad šis žinomas Lietuvos atlikėjas nuo mažens rašė apžvalgas apie kompiuterinius žaidimus ir buvo vienas mėgiamiausių „VA PlayStation“, „PC Klubo“ ir „Game.exe“ autorių. Dar mažiau žmonių žino, kad vienas pirmųjų jo muzikinių kūrinių buvo sukurtas naudojant PlayStation konsolę, o įrašai saugomi šiai konsolei skirtose atminties kortelėse.

Konferencijoje netruks ir netiesiogiai su žaidimais susijusių temų. Vienas „Herolab“ parduotuvės įkūrėjų Tomas Jacevičius papasakos apie savo aistrą kolekcionuoti žaidimų herojų statulėles. Lietuvoje kolekcinių statulėlių mados dar nėra prigijusios – daugeliui jos vis dar atrodo it egzotika. GameOn lankytojai turės unikalią progą ne tik susipažinti su šia subkultūra, bet ir laimėti prizų. Tuo tarpu „Dreamerlink“ komanda iš Vilniaus pristatys savo idėją perkelti avatarus ne tik į virtualią realybę, o dar geriau – į specialiai žaidėjams pritaikytą socialinį VR tinklą.

Taip pat Arvydas Žemaitis – kuris yra vadinamas vienu sėkmingiausių Lietuvos žaidimų kūrėjų, o jo sukurtas žaidimas „Shoppe Keep“ yra ypač palankiai vertinamas žaidėjų iš viso pasaulio – GameOn scenoje papasakos apie žaidimo plėtros planus ateičiai. Įdomu tai, kad „Shoppe Keep“ taip pat keliauja į virtualiąją realybę, tad Arvydas kalbės mūvėdamas virtualios realybės įrangą ir tokiu būdu demonstruos išskirtinius savo žaidimo bruožus.

Nepamiršti bus ir tie, kas domisi žaidimų kūrimu ar žaidimų industrijos užkulisiais. GameOn konferencijos metu bus surengta diskusija su pasauline šlovę pelniusiais Lietuvos žaidimų kūrėjais, kurie aptars šio amato subtilybes ir galimybes Lietuvoje. Kokios jos yra šiandien ir kas pasikeitė per pastaruosius 10 metų? Ko trūksta, kad Lietuvoje būtų kuriami ne tik komerciškai sėkmingi, bet ir mūsų identitetą, kultūrą atspindintys žaidimai?

Konferencija sieks aprėpti kaip niekada platų temų spektrą, o jos koordinatorė Justė Stašelytė tikina, kad konferencija „Žaidžia visi“ tinkama kiekvienam amžiui ir pomėgiui. „Tiek žaidėjai, tiek verslininkai, tiek patyrę reklamos vilkai turės unikalią progą susipažinti su modernius įrankius įvaldžiusia žaidimų kūrėjų virtuve, jaunieji kūrėjai semsis įkvėpimo, o su žaidimais nesusipažinę svečiai pamatys žaidimus kiek kitokioje šviesoje. Konferencijos turinio bus tiek daug, kad norintiems gilinti savo žinias į kitas GameOn erdves kišti nosies nebus laiko“ – šypsojosi Justė Stašelytė.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodo aš savo bazę šeimos zonoj turėsiu, šiaip family zone bus įdomiausia jaučiu. Tikėkimės vietos užteks visiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baze aisku ne man vienam, nes su DNR chebra darom ir kadangi tai bus seimos zona, bus Indie zaidimai, kurios bus galima isbandyti per Couch CooP, taip pat fighteriai ir party geimai, Hardware ir Sedmaisiai parupinti. O kvietima turiu, kaip spaudos atstovas, bet pareigos labiau volunteeriu primena. 

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, tai būsim netoliese Mason13. Mes su Retro zona irgi Šeimos zonoj. Komandoj apie 10 narių būsim. Nemaža jų dalis playmanai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir aš pagriebiau vakar paprasta bilietą su 50% nuolaida. Paziuresim kaip pagerejo gameon'as palyginus su praeitais metais 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GameOn – įspūdingiausi nepriklausomi žaidimai po vienu stogu

Žiniasklaida nuolat mirga nuo pranešimų apie augantį susidomėjimą žaidimais, milžiniškas pajamas, kūrybingumą ir eksperimentus. Net krizės metu pelningai dirbusi pramonė sudomino ne tik investuotojus, bet ir politikus, čia įžvelgiančius ne tik patrauklias darbo vietas išsilavinusiam ir kūrybingam jaunimui, bet ir naujas kultūrinio eksporto galimybes.

Kompiuterinių žaidimų pasaulis be galo įvairus ir fragmentuotas. Žaidimai mobiliesiems įrenginiams netikėtai tapo vienu pagrindinių faktorių visos pramonės augimui, kai tuo tarpu santykinai nauji, bet brangūs ir sudėtingi sužaidybinimo sprendimai išjudino net ir stambiausias pasaulio korporacijas, kurios iki tol į žaismą žvelgė pro pirštus. Taip ir nepriklausomi žaidimų kūrėjai, vadinamasis „Indie“ sektorius turi savą nišą – skatinti kūrybingumą ir jaunų žmonių verslumą. „Indie“ kūrėjai – jauni ir perspektyvūs, mažose komandose dirbantys kūrėjai, arba industrijos veteranai, kurie jaučiasi pavargę nuo rinkodarinių suvaržymų kūrybingumui ir naujų žaismo formų paieškoms. Dauguma šių kūrėjų savo žaidimus ne tik kuria, bet ir platina patys, o finansus reikalingus projekto pradžiai suneša patys žaidėjai.

„Indie“ sektorius tai unikali, veržli ir jauna visos žaidimų pramonės žvaigždutė, kurios misija kurti ir džiuginti. Būtent šie kūrėjai dažniausiai siekia grąžinti užmarštin grimztančią klasiką ir nepelnytai užmirštus žanrus, drąsiai eksperimentuoja su menine saviraiška, nebijo kelti nepatogių klausimų ar provokuoti žaidėjus stumtelėdami juos į kontraversiškas situacijas. Būtent nepriklausomi žaidimų kūrėjai yra atsakingi už tai, kad diskusijos apie meninę žaidimų vertę persikėlė į aukščiausią įmanomą lygį – muziejų ir galerijų menes. Nepriklausomi kūrėjai sugriovė dešimtmečiais rinką kausčiusią kainodarą ir išmušė galią stambiems kūrėjams iš rankų bei įtikino skirtingų valstybių vadovus, kad bet kuri pasaulio šalis gali tapti kūrėjų rojumi.

„GameOn 2016“ metu vyks būtent tokių žaidimų paroda – nepriklausomi kūrėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Vokietijos, JAV, Turkijos, Ukrainos ir kitų valstybių, spalio 29–30 dienomis vyksiančios parodos lankytojams parodys naujausius ir įspūdingiausius savo darbus bei varžysis dėl ypatingo apdovanojimo – kelialapio į nepriklausomų žaidimų kūrėjų meką – „Casual Connect“ renginį Berlyne.


Nepriklausomi kūrėjai iš viso pasaulio

„GameOn“ metu lankytojų lauks dešimtys originalių, pasaulio užkariavimui pasirengusių žaidimų. Dalis žaidimų renginio metu dar bus neišleisti oficialiai, arba tik pradėję savo kelionę į žaidėjų širdis.

Gerai pasaulyje ir Lietuvoje žinoma leidėjų kompanija „Versus Evil“ pažadėjo atvežti ir „GameOn“ lankytojams parodyti naujausius savo žaidimus – „The Banner Saga 2“, „Guild of Dungeoneering“, „Antihero“, ir „Let Them Come“. „Eight Points“, „Hypetrain Digital“, „Pixel Maniacs“, „KJ Interactive“, „Torreng Labs“, „Trybocalypse“, „Brainseed Factory“, „King“, „Owerpowered Games“, „Toucan Studio“, „Destructive Creations“. Ir tai tik keli kūrėjų vardai, kurių darbus išvysime ekspozicijų zonoje.

Nepriklausomi žaidimų kūrėjai ypatingi ir tuo, kad paprastai patys pristato savo kūrinius, tad „GameOn“ lankytojai turės progą paspausti ranką ar užduoti rūpimus klausimus. Didžioji dalis kūrėjų mūsų šalyje lankysis pirmą kartą, tad renginio organizatoriai nė neabejoja, kad Lietuvos žaidėjų komentarai ir įžvalgos jiems bus ypač įdomios.

„Nepriklausomiems žaidimų kūrėjams skyrėme nepaprastai daug laiko ir resursų,“ – pasakoja vienas parodos organizatorių Karolis Balčius – „darbus pradėjome dar pavasarį, tačiau netrukome susidurti su skaudžia realybe – Lietuva vis dar yra menkai žinoma industrijoje. Nesame didelė šalis, tad mūsų žaidėjai paprastai nenuperka tiek žaidimų, kad šmėžuotų potencialiai įdomių regionų tarpe, o mūsų kūrėjai nepaisant finansinės sėkmės, dar nėra gerai žinomi „Indie“ bendruomenėje. Kai aplink tiek renginių, įkalbėti kažką atvykti į Lietuvą labai sunku, tačiau mes stengėmės ir manau, kad mums pavyko“ – prisimena Karolis Balčius.

Nauji Lietuvių žaidimai

Savo naujausius žaidimus parodos lankytojams pristatys daugeliui žinomos Lietuvių kūrėjų kompanijos – „Tag of Joy“, „SneakyBox“, „TutoTOONS“, „TeleSoftas“ bei daugelis kitų. Renginio organizatoriai prasitaria, kad „GameOn“ savo darbus demonstruos keletas dar nežinomų Lietuvos žaidimų kūrėjų jau spėjusių sukurti pirmuosius eksperimentus virtualios realybės įrenginiams. Tačiau vienas didžiausių renginio siurprizų turėti tapti išmaniems įrenginiams, Lietuvoje kuriamos šaudyklės anonsas.

GameOn metu bus paneigti ir mitai, kad Lietuvoje kuriami tik mobiliesiems telefonams skirti žaidimai – šiemet renginyje bus parodyti kitokie Lietuvių darbai, nei esame pratę matyti. Debiutuojančių lietuviškų žaidimų sąraše turime be galo gražų kortų žaidimą asmeniniam kompiuteriui „Streets of Cyberworld“, virtualiai realybei skirtą žaidimą „Hurl“, nesenai startavusį, keistoką galvosūkių žaidimą „Human Fall Flat“ ar Steam užkariavusio „Shoppe Keep“ žaidimo migraciją į virtualiosios realybės pasaulį.

Varžysis dėl galimybės keliauti į Berlyną

Nepriklausomų žaidimų parodos dalyviai taip pat varžysis ir dėl neeilinio prizo – kelialapio į Casual Connect žaidimų parodą Berlyne. 1000 eurų vertės kelialapis, į kurį įeina du bilietai, viešbutis ir stalas Berlyno parodoje, yra puiki galimybė savo žaidimą parodyti tarptautinei auditorijai ir rasti naujų kontaktų.

„GameOn“, tiesa, išskirtinis tuo, kad nugalėtoją rinks ne komisija, o renginio lankytojai. Visi atvykę į renginį žaidėjai galės išmėginti žaidimus, o tuomet atiduoti balsą savo favoritui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nauji Lietuvių žaidimai

 

Savo naujausius žaidimus parodos lankytojams pristatys daugeliui žinomos Lietuvių kūrėjų kompanijos – „Tag of Joy“, „SneakyBox“, „TutoTOONS“, „TeleSoftas“ bei daugelis kitų. Renginio organizatoriai prasitaria, kad „GameOn“ savo darbus demonstruos keletas dar nežinomų Lietuvos žaidimų kūrėjų jau spėjusių sukurti pirmuosius eksperimentus virtualios realybės įrenginiams. Tačiau vienas didžiausių renginio siurprizų turėti tapti išmaniems įrenginiams, Lietuvoje kuriamos šaudyklės anonsas.

 

GameOn metu bus paneigti ir mitai, kad Lietuvoje kuriami tik mobiliesiems telefonams skirti žaidimai – šiemet renginyje bus parodyti kitokie Lietuvių darbai, nei esame pratę matyti. Debiutuojančių lietuviškų žaidimų sąraše turime be galo gražų kortų žaidimą asmeniniam kompiuteriui „Streets of Cyberworld“, virtualiai realybei skirtą žaidimą „Hurl“, nesenai startavusį, keistoką galvosūkių žaidimą „Human Fall Flat“ ar Steam užkariavusio „Shoppe Keep“ žaidimo migraciją į virtualiosios realybės pasaulį.

@Impaler bet kad dauguma lietuviai kurie kuria žaidimus tai tik Mobil versija ir tai visokias fermas    

aš neskaitau kad tokie žaidimai kaip Streets of Cyberworld ir kiti ,skaitosi PC žaidimai 

Sukurtu koki AA žaidimą arba tikrai gera A indi žaidimą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur yra info kokia programa 6dieni ir kokia 7dieni? Nes nezinia kuriai dienai varyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur yra info kokia programa 6dieni ir kokia 7dieni? Nes nezinia kuriai dienai varyt.

Sia savaite turi jau baigt gamint gameon zurnala su programa tai iskart ir appsa telefonam isleis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler bet kad dauguma lietuviai kurie kuria žaidimus tai tik Mobil versija ir tai visokias fermas    

aš neskaitau kad tokie žaidimai kaip Streets of Cyberworld ir kiti ,skaitosi PC žaidimai 

Sukurtu koki AA žaidimą arba tikrai gera A indi žaidimą 

 

Kiek zinau bus rodomas ir sia vasara isejes "Human Fall Flat" (1 asmens kurtas) , sitas tai visai neblogas, tiesa labai trumpas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kas nors turi perpardavimui 2 bilietus? Ankščiau neišėjo įsigyti, o dabar žiūriu kad kainos palyginus ryškiai užkilo. Domina 2 fano bilietai, bet iš bėdos tiks ir dienos bilietai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • todel, kad is witcherio tu jau zinai ko tiketis, o cia visiskai naujas IP. ir dar tikrai niekas neaisku apie ka. labiausiai uzkliuva, kad boba negrazi ir veiksmas kazkur kosmose. pirmas ispudis nekoks, bet palaukim. niekas gi nevercia preorderio daryt. pamatysim kazka daugiau tada gal jau aiskiau bus ar labiau hatint ar po truputi didinti smalsuma. vistiek cia gi naughty dog. kokybes standartai pas juos auksciausi
    • na filmas visada visas bus diske ir jam nereiks jokio patcho ar dlc  cia visai kitas reikalas. as irgi buciau pilnai uz tai, kad tureti patinkanti zaidima savo kolekcijoj, bet deja pilno zaidimo diske nera turbut jau nuo ps3/xbox360 laiku (butrent tada atsirado zaidimu patchai konsolese). butu labai gerai jei po kazkiek laiko kai zaidimas pilnai supatchintas ir su visai dlc butu isleidziamas fiziniu pavidalu, bet deja tas neapsimoka. gamepass  tai nuoma. labai gerai jei nezinai kas per zaidimas bet gal ir noretum ji pabandyt. o jei nepatinka tv su xbox gamepassu tai tam yra konsoles. xbox tampa servisu ir kuris butu pasiekiamas visur visiems ir ant bet ko... tuoj bus taip, kad pasileidinesi ant ps5 zaidima ir pirma ka pamatysi bus "Xbox Gamestudio" va kaip dabar su naughty dog naujausiu pristatytu zaidimu... daug hate'o, bet jei butu ps+ galima butu isbandyt nemokamai ir tada jau nusprest ar verta isigyti i savo kolekcija ar ne.. o kas del licenzijos tai ji ne visai tavo... gali but, kad zaidima turi nusipirkes, o jis jau isimtas is eshopo butent del kazkokios pasibaigusios licenzijos (panasiai kaip su senais gta. isimti is paduotuviu nes baigesi licenzija muzikai) o naujose zaidimo versijose tu muzikos ganalu paprasciausiai nera. ir siaip diskai dabar labiau kaip budas pigiau pazaisti zaidima. nupirkai, perejei, pardavei.. tai kuom ne prenumerata?
    • Suprantu tavo ironija, bet tikrai galiu pasakyti pasižiūrėjus ar man patinka ką matau ar ne. Palygink su Witcher IV anons treileriu ir viskas bus aišku.
    • @WirmiS, mintys išsakytos neblogos. Gal būt tai bus ateitis, į kurią mus visus taip stumia, bet tai tikrai tinka nevisiems. Taip man patinka Netflix ir aš turiu ne tik jo, bet ir beveik visų stramingų prenumerata, bet neturiu Gamepass (PS+ turiu dėl onlaino). Žiūrėti filmą ir žaisti yra pramoga, bet visgi nėra tapatus dalykai. Aš žaidžiu tik tuos žaidimus, kurie man TIKRAI patinka, nes tai reikalauja laisvo laiko, kurio su amžiumi (iki tam tikros ribos) darosi vis mažaiu. Todėl aš labai smarkia pasirenku kam man skirti tą laisvaaikio laiką. Nepatikėsi, bet dar per kelis metus nesu paleidęs ne vieno PS+ gaunamų žaidimų, nes ko man reika praktiškai viską nusiperku. T. p. turiu ir gan nemenka fizinių movie diskų kolekcija tais pačiais sumetimais. Nežinau gal tai amžius, gal old school, bet aš nenoriu tik įjungti TV su įmontuotu Gamepasu ir kažką tai streamingu pažaist. Noriu turėti fizinę konsole, nupirkta žaidimą (nebūtinai fizinį diską), bet mano asmenynę licenciją. Kažakaip taip.
    • Na xbox po truputi tampa ne konsoline, servisu. o kaip zinia kompanijos pinigus uzdirba butent is parduodamo softo bei zaidimu, o ne is gelezies. microsoftas susipirko developerius ir dabar tampa vienu is stambiausiu leideju. xbox tampa prieinamas visur: telefone, tv, amazon fire stick. bet kas kas turi prieiga prie interneto tampa xbox. zaidimu biblioteka? kokia jei beveik visi zaidimai skaitmeniniai. diskai tampa tik kaip raktas, kad galetum atsisiust zaidima. diske dabar tik dalis zaidimo arba tokia jo versija kurios be patcho nepazaisi. baigsis zaidimo licenzija, jis dings is online parduotuviu ir tas diskas taps bevertis. Kitas dalykas del gamepass. cia gi tas pats netflix tik skirtas zaidima. tai stabilios pinigines iplaukos microsoftui. vien kaip padidejo prenumeratoriu skaicius isejus naujam COD. plius MS nepamirso ir konsoliu, nors tai jau nera prioritetas. MS dirba ties kazkokiu nintendo switch "konkurentu". kas del series s. taip visi supranta, kad tai sioks toks stabdis, bet vistiek zaidimai ganetinai gerai sukas ant jo. didziausia problema, kad si konsoliu karta lyginant su praejusia yra labai labai silpna. tiek hardwaro patobulejimu tiek exlusivu atzvilgiu. tas pats ps5 kiek jau jis gavo tu exlusivu? tikru, o ne ps4 remasteriu? sony beveik nebeturi jokiu pranasumu tik savo varda ir zaideju prisirisima. tas pats sony zingsnis i PC rinka. tai labiau desperacija norint uzdirbti. playstationui 30 metu ir jie niekad neleido zaidimu ant pc. o dabar kaip viskas pasikeite. atsirado gamepass analogas, zaidimai ant pc. beveik nera exlusivu. o dar prisiminkim kaip visais budais sony stengesi pamaisyti MS isigyti Activision. kiek teismu, apeliaciju.... o paziurim i zaidimu kieki kuris iseis is MS.. ir jie iseis ant visu konsoliu. MS jau ruosias kastuveliu pinigeliam srebti.. ir kaip patys ms sneka, tai dar ne pabaiga su developeriu pirkimais... p.s. sorry, bet nenaudoju as lietuvisku raidziu
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos