Impaler

GameOn 2016 bendra tema (2016 spalio 29-30 d.)

Rekomenduojami pranešimai

post-2-0-66953200-1465398183_thumb.jpg

 

 

2015 - aisiais metais Lietuvą sudrebino neeilinis įvykis — pirmą kartą suorganizuotas didelio mąsto žaidimų kultūros renginys GameOn. Maloniu siurprizu tapęs renginys į Vilnių sukvietė per septynis tūkstančius žaidimų entuziastų, mėgėjų ir žmonių, norinčių artimiau susipažinti su žaidimų kultūra. Tačiau sėkmingas GameOn startas tebuvo pradžia, o renginio organizatoriai žada, kad GameOn 2016 bus gerokai didesnis ir įspūdingesnis. GameOn 2016 įvyks spalio 29-30 dienomis, parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

Vienas renginio sumanytojų, Jonas Brazys tikina, kad šiemet GameOn kolektyvas ketina sukurti vieną įspūdingiausių pramogų industrijos įvykių Lietuvoje. GameOn 2016 skirs dėmesio visiems žaidimų kultūros aspektams, nuo žaidimų iki virtualios realybės potyrių, ar pažinties su susikertančiomis medijomis. „Pernykštis GameOn buvo didesnis nei mes galėjome įsivaizduoti, tad daugelio sumanymų tiesiog negalėjome įgyvendinti. Šiemet skirsime daug dėmesio ne tik turiniui, bet ir jo pateikimui — suteiksime daugiau erdvės Lietuvos žaidimų kūrėjams, išskirsime erdves šeimai ir pasirūpinsime, kad mūsų lankytojai ne tik pamatytų, žaidimus, bet ir geriau juos suprastų“ — pasakojo Jonas Brazys. Organizatoriai tikina, kad perskaitė didžiąją dalį atsiliepimų, kuriuos socialinėje erdvėje paliko buvusio renginio lankytojai ir šių metų renginyje sieks išpildyti visus fanų lūkesčius. „Dažniausiai žmonės skundėsi dėl grūsties renginio vietoje, tad šiemet kelsimės į didesnes patalpas, o visiems renginio žaidėjams skirta šventė truks net dvi dienas.”

 

Spalio 29-30 dienomis vyksiantis Game On, kaip ir pernai pakvies Lietuvos ir užsienio svečius susipažinti su žaidimų kultūra iš arčiau. Gerokai išsiplėtęs parodos plotas leis sutalpinti dar daugiau užsienio kompanijų – žaidimų leidėjai, žaidimų kūrėjų studijos, žaidėjams skirtos įrangos gamintojai ir platintojai neleis nuobodžiauti, o net dvi renginio metu organizuojamos konferencijos tikrai bus naudingos kiekvienam atėjusiam.

 

Pernai areną ovacijomis drebinę el. sporto sirgaliai taip pat neliks nuskriausti. El. Sporto koordinatorius Ridas Bušmanas pasakoja, kad šiemet GameOn Baltijos CS:GO taurės turnyrui kaupiamas įspūdingas prizinis fondas, tad organizatoriai tikisi sulaukti komandų ne tik iš artimiausių kaimynių, bet ir iš Skandinavijos šalių. „Kaip ir pernai, GameOn renginio svečiai galės pasimėgauti pajėgiausių regiono komandų dvikovomis, tačiau šiemet į renginį planuojame pakviesti keletą svečių komandų kurios yra žinomos Europos mastu. Erdvesnės ekspozicijų zonos dėka, ketiname plėsti el. sporto disciplinų sąrašą, tad sudalyvauti mėgstamo žaidimo mini turnyre galės kiekvienas entuziastas“ — atviravo Ridas Bušmanas.

 

GameOn 2016 metu vyks ir žaidimų kultūros koferencijos — viena jų skirta plačiai auditorijai, o pranešimų temos vyraus nuo edukacijos, iki naujausių žaidimų pristatymo ir žinomų žmonių pasakojimų apie žaidimų rolę jų gyvenime. Antroji konferencija bus skirta žaidimų kūrėjo amatą pasirinkusiems žmonėms bei tiems, kas svajoja sukurti savo žaidimą. Organizuojant šią konferenciją GameOn bendradarbiaus su Lietuvos Žaidimų Kūrėjų Asociacija, tad į renginį tikimasi prisikviesti ekspertų iš Lietuvos, bei užsienio. „Žaidimų kūrimo bumas Lietuvoje plinta it virusas. Nepaprastai džiaugiamės augančiu susidomėjimu šiuo kūrybinių industrijų sektoriumi, tačiau tuo pat metu pastebime ir naujus iššūkius. Lietuviai moka ir kuria puikius žaidimus, tačiau norint žengti koja kojon su vakarais mums būtina gilinti žinias ir kitose sferose. Siekiant sukurti kiek didesnį projektą būtina išmanyti projektų valdymą, rinkodarą, žaidimų ir auditorijos analizės ar monetizacijos niuansus. Sieksime, kad rudenį vyksianti konferencija taptų didžiausiu ir naudingiausiu įvykiu ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių kūrėjų gyvenime“ — pasakojo Lietuvos Žaidimų Kūrėjų Asociacijos valdybos narys Liudas Ubarevičius.

 

GameOn 2016 organizatoriai tikina, kad dabar anonsuoti renginiai tėra didžiulio festivalio pagrindas, o iki spalio pabaigos bus atskleistas dar ne vienas siurprizas.

 

 

Spalio 29-30 dienomis, Vilniuje, vyks didžiausias iki šiol matytas renginys žaidėjams ir žaidimų gerbėjams „GameOn 2016“. Pernai „Siemens“ arenoje vos išsitekęs renginys šiemet keliasi į didesnes patalpas ir truks dvi dienas. Organizatoriai praneša, kad prekyba bilietais prasidės jau šį trečiadienį, birželio 8 dieną, tačiau tie kurie renginyje lankėsi pernai, išankstinius bilietus gali įsigyti jau dabar.

 

„GameOn 2015“ tapo vienu didžiausiu ir reikšmingiausiu kultūriniu įvykiu Lietuvos žaidėjų gyvenime. Sausakimšą „Siemens“ areną aplankę žaidimų gerbėjai ir entuziastai turėjo galimybę išvysti populiariausius žaidimus, išmėginti žaidimams skirtą įrangą, stebėti aistringas e-sporto kovas, susitikti su bendraminčiais ir iškiliausiais „Youtube“ turinio kūrėjais.

 

Šiais metais renginio organizatoriai žada tas pačias pramogas ir dar daugiau: dvigubai didesnę konferenciją, dvigubai daugiau e-sporto kovų ir daug daugiau erdvės renginio dalyviams ir žiūrovams. Spalio 29-30 dienomis parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančiame renginyje dalyvaus pasaulinio garso žaidimų kūrėjų studijos, bus demonstruojami naujausi virtualios realybės sprendimai, o e-sporto turnyre susirems pajėgiausios regiono komandos.

 

„GameOn“ organizatoriai teigia, kad šiemet, kaip ir pernai, didelę dėmesio dalį skirs naujausiems žaidimams ir technologijoms, tačiau taip pat atskleidė, kad didesnis parodos plotas leis įgyvendinti keletą naujų idėjų. „Pernykštis „GameOn“ buvo puikus pavyzdys, kad žaidimų kultūra domisi ne tik aistringi žaidėjai, bet ir jų draugai ar artimieji. Su magišku žaidimų pasauliu nesusidūrusiems žmonėms kursime specialią ekspoziciją, taip pat pasiūlysime unikalaus ir edukacinio turinio šeimoms ir pedagogams.“ — sakė GameOn organizatorius Jonas Brazys.

 

Greta keleriopai išsiplėtusios parodos zonos, dalyvių taip pat lauks ir pernai didžiulio susidomėjimo sulaukusi žaidimams skirta „Nordcurrent“ konferencija. Šiemet „GameOn“ konferencija turės net dvi atskiras dalis, kurių viena, kaip ir pernai, bus skirta žaidimų kultūrai plačiąja prasme, o antroji – žaidimų kūrėjams. „Žinome, kad šiemet renginyje sulauksime gausybės žaidimų kūrėjų iš Lietuvos ir užsienio, tad nutarėme surengti konferenciją, kurios metu renginio dalyviai galėtų pasidalyti patirtimis, aptarti svarbiausius mūsų regiono iššūkius ir paklausyti pranešimų kuriuos skaitys industrijos lyderiai ir veteranai.“ — teigia vienas iš konferencijos kuratorių, „Nordcurrent“ komunikacijos vadovas Ričardas Jaščemskas.

„GameOn“ organizatoriai žada, jog tai tik pirmosios naujienos apie tai, ko žaidėjai gali laukti „GameOn 2016“ renginyje. Jonas Brazys teigia, kad parodoje dalyvaus kelios pasaulinio garso žaidimų kūrėjų studijos ir žaidimams skirtos įrangos gamintojai, o e-sporto erdvėje bus pristatyta specialiai šiam renginiui sukurtų žaidimų kompiuterių serija.

 

Oficiali prekyba bilietais prasidės jau šį trečiadienį, birželio aštuntą dieną, tačiau organizatoriai paruošė siurprizą tiems, kas renginyje lankėsi ir pernai. „Kartu su bilietu platinimo partneriu TIKETA nutarėme padėkoti visiems tiems, be kurių šių metų „GameOn“ nebūtų įmanomas. Žinoma, kalbu apie žaidėjus, kurie pernai patikėjo mumis ir kartu su visais sukūrė įsimintiniausią metų įvykį. Visi buvę renginyje pernai, šiemet galės įsigyti bilietus šiek tiek anksčiau ir pigiau nei visi kiti.“ — pasakojo Jonas Brazys ir pridūrė, kad šiuos specialius bilietus įsigiję žaidėjai į renginį galės patekti valanda anksčiau nei likusieji.

 

Organizatoriai primena, kad pirmieji suskubę įsigyti bilietus, juos nupirks pigiausiai. Renginio lankytojams siūlomi trijų tipų bilietai: dienos bilietas, fano bilietas, kurį įsigiję žaidėjai renginyje galės lankytis abi dienas bei gaus specialių dovanų krepšelį, ir šių metų naujovė — šeimos bilietas.

„GameOn 2016“ bilietų kainos kol kas yra ypač žemos, bilietus platina TIKETA.

 

Nors renginys dar toli, tačiau ar dalyvausite? Aš - taip. Galėtume ir PLM meet'ą ta proga padaryti. :)

 

9c966d5fa66cdda4b34f58fe367c68d7.png

 

34155b331de8e50aebdb59e18482ac18.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors praeitais metais turejo minusu,bet visumoje eventas patiko tai planuoju siais metais irgi varyt :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvai gal buvo kitaip, bet ka transliavo internetu man asmeniskai nelabai patiko. :) Toks vidutiniskas renginys.. Mikutaviciaus pasipasakojimai apie strateginius zaidimus. Vieno zmogaus pamokymai kaip elgtis vaikam, kad jie virusais neuzsikrestu. Ka turbut labiausiai prisimenu apie rengini - drabuziu.. Kaip ten vadinasi.. CosPlay turbut. Man asmeniskai tai visai salutinis dalykas. :)

 

Asmeniskai as labiau noreciau matyti kokius zaidimu kurejus, ju pasakojimus apie kuriamus zaidimus. Kaip tas startas vyksta ir panasiai. Nauju zaidimu pristatymus, galbut ir nematytus gemeplay. Nezinau ar ten buvo, bet patiems zmonem duoti prie konsoliu kazka isbandyti ir panasiai. Nauju technologiju kokiu nors fantastiniu pristatymas. :) Siaip lietuva pagal technologijas ne tokia jau ir akmens amziuje gyvenanti.

 

Jeigu deti taska. Geriau negu nieko. Bet blogiau negu galetu buti. Tikekimes, kad kazkada ledai prasimus ir mes sulauksime rimtesniu zmoniu pasirodymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvai gal buvo kitaip, bet ka transliavo internetu man asmeniskai nelabai patiko. :) Toks vidutiniskas renginys.. Mikutaviciaus pasipasakojimai apie strateginius zaidimus. Vieno zmogaus pamokymai kaip elgtis vaikam, kad jie virusais neuzsikrestu. Ka turbut labiausiai prisimenu apie rengini - drabuziu.. Kaip ten vadinasi.. CosPlay turbut. Man asmeniskai tai visai salutinis dalykas. :)

 

Asmeniskai as labiau noreciau matyti kokius zaidimu kurejus, ju pasakojimus apie kuriamus zaidimus. Kaip tas startas vyksta ir panasiai. Nauju zaidimu pristatymus, galbut ir nematytus gemeplay. Nezinau ar ten buvo, bet patiems zmonem duoti prie konsoliu kazka isbandyti ir panasiai. Nauju technologiju kokiu nors fantastiniu pristatymas. :) Siaip lietuva pagal technologijas ne tokia jau ir akmens amziuje gyvenanti.

 

Jeigu deti taska. Geriau negu nieko. Bet blogiau negu galetu buti. Tikekimes, kad kazkada ledai prasimus ir mes sulauksime rimtesniu zmoniu pasirodymo.

Ne į temą

GameOn 2015 in a nutshell - Kids. Kids everywhere

Manęs nesužavėjo renginys irgi, nedaug ką praradai :D Baisiai mažai vietos, koja vos yra kur padėt, Kažko kokybiško nebuvo. Visas renginys gal ir būtų buvęs geras, jei ne vietos trūkumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde vietos trūkumas, per daug dėmesio e-sportui (nors gal tai ir lėmė didžiulį atėjusių skaičių), kai kas nugrūsta į pašalius. Šiemet jau bus vietos labai daug, nes Litexpo darys. Ir žada atsižvelgti į pastabas. O man Cosplay konkursas labai patiko. Šiaip didžiąją laiko dalį praleidau Retro zonoj, nes mes ją prižiūrėjom. Tikimės šiemet daugiau dėmesio iš rengėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

47d70d88af9943fab0d35d2a3950dc95298.jpg

 

901f4ccd3d1b0f96a2a5a1ece72ebd47635.jpg

 

5968cd6e02044a170ab52047c97da661340.jpg

 

0d6f113d3746878e2127f2e38fc62ec9958.jpg

 

Aiškėja pirmosios GameOn 2016 programos detalės

 

Pernai Lietuvoje garsiai nugriaudėjęs GameOn į Siemens areną sukvietė daugiau nei 7 000 dalyvių ir tapo rekordiniu žaidimų kultūros renginiu Baltijos šalyse. Fenomenali ir net patiems renginio organizatoriams netikėta sėkmė įkvėpė plėstis ir siekti tarptautinio pripažinimo. Į gerokai erdvesnes patalpas persikėlęs GameOn šiemet duris atvers spalio 29-30 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

 

GameOn paroda – naujausi žaidimai ir technologijos kiekvienam

 

Didžiausia GameOn 2016 parodos dalis, kaip ir pernai, bus skirta susipažinti su naujausiais žaidimais ir technologijomis. Net kelis kartus išsiplėtęs parodos plotas po vienu stogu leis sutalpinti daugiau nei 50 žaidimų ir kompiuterinės įrangos kūrėjų, leidėjų ir platintojų.

 

Išskirtintė šių metų naujiena – Indie zona, dedikuota nepriklausomiems žaidimų kūrėjams ir leidėjams. Į šią zoną atvyks dešimtys komandų iš visos Europos. Žaidėjai galės pamatyti ir išmėginti dar neišleistus žaidimus, taip pat asmeniškai pabendrauti su juos dominančio projekto kūrėjais. Savo naujausius žaidimus parodoje demonstruos ir nepriklausomi leidėjai, o vienu ryškiausių svečių taps „Versus Evil“ iš Jungtinių Amerikos Valstijų. „Jei mėgstate indie žaidimus, GameOn taps puikia proga aplenkti savo draugus ir pažaisti mėgiamą žaidimą iki jam pasirodant, na, o jei paslapčia kuriate savo žaidimą, atsineškite jį su savimi. Nepriklausomi žaidimų leidėjai dirbs savo stenduose, kas žino, gal susirasite sau partnerių nė nekeldami kojos iš Lietuvos“, – pasakojo Indie zonos koordinatorius Karolis Balčius.

 

AAA segmento gerbėjai taip pat neliks nuskriausti: GameOn parodoje dalyvaus platinimo kompanijos. atstovaujančios tokius žinomus leidėjus kaip „Ubisoft“, „Activision“, „Electronic Arts“, „Square Enix“, „Bethesda“ ir t.t. 

 

Šiemet GameOn paroda turės dar vieną naujovę – šeimai dedikuotą pramogų zoną, kurioje bus demonstruojami visiems tinkami žaidimai. Lankytojai galės susipažinti su naujausiais sporto, šokių ir kitais pramoginiais žaidimais, taip pat atrasti žaidimų puikiai tinkančių jaunųjų žaidėjų edukacijai ir pramogai. Stende dirbantis personalas galės atsakyti į tėvus dominančius klausimus, rekomenduoti šeimai tinkantį įrenginį ar žaidimą.

 

2016-ieji metai buvo nepamirštami ir naujųjų technologijų entuziastams, o šių metų pasiekimus kompiuterijoje demonstruos tokios kompanijos kaip „LG“, „HyperX“, „Logitech“ ir daugelis kitų. Neverta pamiršti ir savo pagreitį vis sparčiau įgaunančios Virtualios realybės industrijos, kur specialiai tam įrengtoje zonoje renginio dalyviai galės savo kailiu išmėginti PlayStation VR, HTC Vive, Oculus Rift galimybes nukelti mus į fantastiškąją virtualybę.

 

Išsiplėtęs e. sporto disciplinų sąrašas

 

Pernai GameOn lankytojai turėjo galimybę pirmą kartą Lietuvos istorijoje mėgautis įspūdingu e. sporto reginiu. Didžiojoje scenoje įvyko iki šiol daugiausiai žiūrovų Baltijos šalyse sutraukęs „Counter Strike: Global Offensive“ žaidimo turnyras. GameOn Baltijos Taurės laimėtojai namo išsigabeno 2 000 eurų piniginį prizą ir turnyro trofėjų, o viso turnyro dalyviams buvo išdalintas daugiau nei 5 000 eurų prizinis fondas.

 

Pasak organizatorių, šiemet šis prizinis fondas bus dvigubai didesnis ir turėtų siekti 10 000 eurų, o prie GameOn esporto disciplinų sąrašo prisijungs ir „League of Legends“ čempionatas. E. sporto koordinatorius Ridas Bušmanas pasakojo, kad „League of Legends“ turnyro organizavimas buvo logiškas žingsnis siekiant plėsti susidomėjimą GameOn e. sporto dalimi. „Šiemet turnyrą organizuojame kartu su gerai žinomais, lokaliais ir tarptautiniais partneriais „Inida“, „Monster Energy“, „Riot“ ir „Razer Arena“. Tai puikus įrodymas to, kad mūsų profesionalioji e. sporto scena auga, yra įdomi ir konkurencinga, tačiau didžiausias dėmesys iki šiol buvo skiriamas tik „Counter Strike“ disciplinai. „League of Legends“ šiuo metu yra populiariausias žaidimas pasaulyje, jį taip pat mėgsta ir Baltijos šalių žaidėjai. Tiksliai žinome, kad tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse valstybėse nestinga puikių „League of Legends“ žaidėjų, tad norime suteikti jiems galimybę susiburti į komandas ir pasirodyti prieš tūkstančius GameOn žiūrovų“, – pasakojo Ridas Bušmanas.

 

Dviejų dalių konferencija

 

Dvi renginio dienos reikš ir dvigubai ilgesnę „Nordcurrent“ konferenciją, kuri šiemet buvo padalinta į dvi dalis.

 

Pirmoji – pramoginė konferencija, kaip ir pernai, bus orientuota svarbių klausimų apie žaidimų kultūrą gvildenimui. Dviejų dienų programoje galėsime išgirsti užsienyje gerai žinomų asmenybių pranešimus apie žaidimų vartojimą, pavojus ir džiaugsmus virtualiuose pasauliuose bei išsamiau susipažinti su žaidimų perteikiamomis idėjomis. Šioje konferencijos dalyje taip pat  galėsime išgirsti žinomų žmonių diskusijas apie savo įpročius žaidžiant, specialioje viešoje diskusijoje gerai žinomi Lietuvos ir užsienio „Youtube“ ir „Twitch“ transliuotojai papasakos apie savo kasdienybę ir pamėgins atsakyti į klausimą, kodėl jaunimas ypač mėgsta internetu žiūrėti kitų žaidėjų žaismą.

 

Antroji konferencijos dalis bus skirta išskirtinai kūrėjams ar norintiems jais tapti. Ši konferencija išsiskirs spalvingu pranešėjų iš užsienio sąrašu, kurie dalysis savo patirtimi kuriant žaidimus ar jų reklamines kampanijas, ar ieškant leidėjų. Organizatoriai žada, kad kūrėjams skirtoje konferencijoje bus skirtas ypatingas dėmesys asmeniniam kompiuteriui kuriamiems žaidimams, taip pat ir meniškiems žaidimams, taip siekiant paskatinti Lietuvos kūrėjus rizikuoti ir mėginti įsitvirtinti įvairiose žaidimams skirtose platformose.

„Tikimės, kad kolegų iš artimo ir tolimo užsienio patirtis, kuria jie noriai sutiko pasidalinti su GameOn konferencijos svečiais, įkvėps Lietuvos kūrėjus naujiems projektams ir padės išsklaidyti tam tikrus baubus apie žaidimų industriją. Šių metų konferencijoje pranešimais dalinsis ne tik ypač talentingi nepriklausomi kūrėjai, bet ir žaidimų industrijos veteranai, tokie kaip Ragnaras Tornquist, ar Lance James“ – mintimis apie konferenciją dalinosi „Nordcurrent“ viešųjų ryšių specialistas Ričardas Jaščemskas.

 

Didžiausias Cosplay konkursas Lietuvoje

 

GameOn 2016 metu, kaip ir pernai, bus organizuojamas vienas didžiausių cosplay (angl- costume play) konkursų Baltijos šalyse. Pasak organizatorių, šiemet konkursą koordinuos Ingė Stahli, cosplay pasaulyje geriau žinoma Dulcinea vardu ir ypač patyrusi „Nyaaa! Cosplay“ komanda. Konkurso metu įspūdingais kostiumais pasidabinę Baltijos šalių cosplay entuziastai varžysis ne tik dėl įspūdingų prizų ir publikos simpatijų, tačiau ir dėl galimybės laimėti kelialapį į tarptautinį „Cosplay World Masters“ konkursą.

Žinoma, kad Baltijos šalių kostiumų autorius vertins gerai žinomi šios kultūros atstovai iš užsienio valstybių, o specialų prizą geriausių kostiumų autoriams įteikti pažadėjo daugybė GameOn renginio dalyvių, tarp jų ir „League of Legends“ žaidimo kūrėjai „Riot“.

 

GameOn prekybos miestelis – unikali proga pasiruošti Kalėdoms

 

GameOn organizatoriai šiemet taip pat atsižvelgė į pernykščio renginio lankytojų prašymus ir ketina įrengti specialią prekybos zoną, kurioje bus prekiaujama įvairiais su žaidimais ir kita populiariąja kultūra susijusiais artefaktais. Pagrindinis organizatorių reikalavimas prekeiviams – nuolaidos ir įvairovė, tad GameOn lankytojai galės įsigyti viską ko širdis geidžia ­– nuo ženkliuko iki nešiojamo kompiuterio. 

„Kolekcinės super herojų figūrėlės, Lietuvoje dar nematytos grafinės novelės ir komiksai, naujausi žaidimai ir kita fanų atributika – siekiame turėti viską. GameOn ir Kalėdas skiria vos pusantro mėnesio, tad renginio lankytojai turės unikalią progą apsirūpinti dovanomis, rasti kažką unikalaus ir sutaupyti“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Artūras Rumiancevas. „Mes siekiame, kad GameOn taptų švente visiems – nepriklausomai nuo amžiaus ar pomėgių. Žinome, kad žaidimai turi galią suvienyti ypač skirtingas asmenybes, o mes būtent to ir siekiame. Norime parodyti, kad žaidžia visi.“

 

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti oficialiame puslapyje. Bilietais į GameOn 2016 prekiauja Tiketa.


44e86a354db312a080d49fb1f367697d586.jpg

 

GameOn 2016 Cosplay - žaidimų kultūros ambasadoriai

Praėjusiais metais, ypač garsiai Lietuvoje nuskambėjęs renginys GameOn, į Siemens areną sukvietė tūkstančius žiūrovų. Tačiau daugelis net nesitikėjo, jog atvykę į renginį jie taip pat pateks į būrį herojų, burtininkų ir riterių. Cosplay (angl. costume play) tai kultūros atstovai, tokio hobio entuziastai, kurie meilę savo mėgstamiems personažams išreiškia jais persirengdami bei realizuoja savo kūrybą patys gamindamiesi sudėtingus, įvairiausių žinių ir technologijų reikalaujančius kostiumus.

Veikėjų pasirinkimas dažniausiai varijuoja nuo japoniškų anime, komiksų, kompiuterinių žaidimų, kino personažų ar muzikos atlikėjų iki realybėje egzistuojančių garsių žmonių įkūnijimo. Neretai, yra klaidingai manoma, kad Cosplay menas kilo būtent iš Japonijos, tačiau šis fenomenas iš tiesų atsirado vakarų mokslinės fantastikos sąskrydžiuose. Amerikoje šis hobis atsirado dar tarpukario metais, kuomet „World Science Fiction Convention“ metu vienas dalyvis apsirengė savo sukurtu futuristiniu kostiumu. Tiesa, terminas „Cosplay“ buvo sukurtas būtent japono, anime studijos „Studio Hard“ įkūrėjo Nobuyuki Takahashi. 1984 metais besilankant mokslinės fantastikos suvažiavime Worldcon, japoną sužavėjo tai, jog konvencijos dalyviai vaikšto persirengę savo mylimais personažais. Cosplay itin išpopuliarėjo 1990 metais ir šis fenomenas tapo neatskiriama Japonijos popkultūros bei viso pasaulio dalimi.

Dabar Cosplay galime išvysti kiekviename mokslinės fantastikos komiksų, filmų, anime ar kompiuterinių žaidimų susibūrime. Šio hobio entuziastai suvažiavimuose renkasi ne tik vieni kitais pasigrožėti, bet ir varžosi konkursuose. Dažniausiai konkursui dalyvis turi paruošti trumpą pasirodymą, kuris atspindi įkūnyto veikėjo judesius, charakterį. Nenuostabu, kad ir patys pasirodymai būna labai įvairūs, nuo paprasto veikėjo pozavimo iki įmantrių šokių, atkartotos scenos iš žaidimo ar pasirinktų filmų.

Lietuvoje Cosplay kultūra sparčiai pradėjo vystytis 2008-aisiais, kuomet startavo specialiai šiai veiklai skirtas renginys „Koi Cosplay“. Vėliau šis renginys peraugo į didžiausią Baltijos šalyse japonistikos festivalį - „nowJapan“. Populiarėjant šiai kultūrai daugėjo ir renginių. Dabar Lietuvoje vyksta „Anime Weekend“, „Anime Nights“, „Nyaaa! Cosplay“, „Umi no Suna“ renginiai.

GameOn 2016 renginio metu, kaip ir pernai bus organizuojamas vienas didžiausių Cosplay konkursų Batijos šalyse. Šiais metais konkursą kuruoja ir dalyviams padeda daugeliui žinoma „Nyaaa! Cosplay“ komanda, kurios atsidavimas ir pagarba cosplay konkursų dalyviams daugeliui yra gerai žinomas ir vertinamas. Cosplay dalies koordinatorė Ingė, šio hobio aplinkoje geriau žinoma kaip Dulcinea, teigė, kad šiemet konkurse tikimasi sulaukti dar daugiau dalyvių nei pernai. „Pernykštis GameOn Cosplay konkursas sulaukė nemažai dalyvių paraiškų. Ant scenos pasirodė net 35 dalyviai, o dviejų valandų trukmės konkursui, tai yra tikrai daug. Šiais metais daugiau laiko bus praleidžiama ant scenos, kadangi GameOn vyks LITEXPO parodų rūmuose, tad tikimės sulaukti daugybės dalyvių! Praėjusiais metais teisėjų komisija išrinko ne tik geriausius soliniuose parodymuose, tačiau ir geriausią cosplay grupę. Publika taip pat rinko savo favoritą, o laimėtojai buvo apdovanoti įspūdingais prizais. Šiemet, bendradarbiavimo su Nyaaa! Cosplay dėka, GameOn Cosplay konkurse taip pat bus renkamas Lietuvos atstovas, kuris gaus galimybę atstovauti savo šalį tarptautiniame Cosplay World Masters konkurse Portugalijoje – tikimės, kad ši galimybė šiemet prikvies dar daugiau šio įspūdingo, originalaus ir nepakartojamo hobio entuziastų, kurie GameOn 2016 papuoš dar niekur nematytais kostiumais ir įspūdingais pasirodymais“ – pasakojo Ingė.

GameOn organizatoriai teigia, kad kostiumų konkurse gali dalyvauti visi norintys ir turintys, ar dar tik gaminantys savo kostiumą. Registracijos į konkursą anketa jau pasiekiama visiems, o kompetentingi konkurso organizatoriai žada atrinkti verčiausius pasirodyti GameOn scenoje.

GameOn 2016 vyks spalio 29-30 dienomis, parodų ir kongresų centre LITEXPO. Greta įspūdingo Cosplay konkurso, renginio dalyviai taip pat galės pasimėgauti ir didžiausia žaidimams skirta paroda Baltijos šalyse, išmėginti virtualią realybę ar ateiti pasirgti už savo mėgiamas komandas esporto turnyruose.

Daugiau informacijos apie GameOn: http://www.gameon.lt/

 

GameOn 2015 | Cosplay konkursas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitais metais GameOne su savo draugais viska apziurejau per kokias 2 valandas ir teko eiti iki ozo ir akropolio kad ka nors pavalgyti ir turet ka kita nuveikt, pliusas buvo tas kad buvo galima grizti i paroda. Siais metais organizatoriai nusprende kad paroda truks 2 dienas ir su vienos dienos bilietu gali ieiti tik viena karta :nono: , tai reiskia kad iseit kitur pavalgyt ir ka nors kitko nuveikt neiseis. Man 36 eurai uz ta fano bilieta atrodo kiek daugokai tai galvoju i paroda isvis nevykt, beto tie patys mano draugai su kuriais buvau parodoje vykti i ja nelabai nori. Taip pat praeitu metu parodoje beveik prie visko eiles buvo dideles, todel isbandziau ne daug ka. Taciau galiu pasakyti kad retro paroda buvo isties idomi. Gal ateinancioje parodoje eiles prie ivairiu zaidimu sumazes ir atsiras daugiau i ka pasiziureti, bet jauciu kad siais metais ja praleisiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siais metais butinai reiktu nulekt vienai dienai, tikiuosi nebus nenumatytu reikalu. Kai bus pilna programa reikes pasirinkt 29 ar 30, butu gerai sestadieni, dar tada sekmadieni siaip Vln pasitusint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vėliau būčiau parašęs, kad GameOn metu ir meet'ą padarom. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„GameOn 2016“ renginyje – interaktyvios pramogos visai šeimai

Ar esate girdėję jau beveik bendriniu tarp vaikų tapusį žodį „mainkraftas“? O ar žinote, ką reiškia tokie sutrumpinimai kaip VR, PS4, WiiU, Xbox? Kokią naudą vaikams ir šeimai teikia žaidimai? Kokie žaidimai tinkamiausi jūsų namuose augančiam jaunajam žaidėjui ar žaidėjai? Visa tai bus galima sužinoti vaizdo žaidimų kultūros renginyje „GameOn 2016“, kur debiutuos interaktyvi šeimos ir pramogų erdvė.

Spalio 29-30 d. „Litexpo“ vyksiantis „GameOn“ pakvies visas šeimas į milžinišką interaktyvių pramogų erdvę bei pasiūlys į linksmybes įsitraukti net su žaidimų kultūra nesusipažinusius lankytojus. Čia bus galima pamatyti robotų dvikovas, išbandyti savo sumanumą „Topo centras“ organizuojamose dronų varžybose ar patirti nepaprastą kelionę virtualioje realybėje.
Planuojate įsigyti žaidimų konsolę? Prekybos tinklas žaidėjams „Baitukas“ įrengs keliolikos skirtingų modernių įrenginių ekspoziciją. „GameOn“ lankytojai galės ne tik išmėginti nešiojamas ir stacionarias šios kartos konsoles, bet ir pasikonsultuoti, išsirinkti savo šeimai geriausią įrenginį ar žaidimą. Vertingų patarimų ir žinių turės šioje zonoje besidarbuojantys „GameOn“ savanoriai bei renginio svečiai, pristatantys savo žaidimus ar edukacines programas.

Vienas iš „GameOn“ organizatorių, dviejų vaikų tėvas Artūras Rumiancevas sakė, jog šeimos ir pramogų erdvė buvo sumanyta tam, kad „GameOn“ svečių gretas papildytų ne tik užkietėję žaidėjai, tačiau ir šeimos, kurios dar tik aiškinasi gerąsias ir blogąsias žaidimų savybes.

„Atotrūkis tarp žaidžiančių vaikų ir žaidimais nesidominčių tėvų kartais yra sunkiai suvokiamas. Tai nėra problema, tiesiog mane stebina faktas, kad kai kurie tėvai neišnaudoja progos užmegzti kiek kitokį ryšį su vaiku, persikeldami į pasaulius, kuriuose laiką leidžia jaunieji žaidėjai. Būtent dėl šios priežasties Šeimos erdvė geografiškai taps centrine renginio dalimi, “ – pasakojo Artūras Rumiancevas.

„Mes nesiekiame brukti žaidimų į šeimų gyvenimus, greičiau jau padėti suvokti jų rolę šiuolaikinio vaiko pasaulyje, o taip pat susipažinti su giminingomis realaus pasaulio veiklomis. Edukacija, realybės sužaidybinimas, pramoginė literatūra, stalo žaidimai, išmaniosios pramogos, robotika — mūsų šeimos erdvėje bus visko,“ – tęsė A. Rumiancevas.
Pamenate pirmuosius kompiuterinių žaidimų aparatus, prie kurių lūkuriuodavo grupės paauglių? Šeimos ir pramogų erdvė „GameOn“ kvies išmėginti senuosius arkadinius žaidimus, sudalyvauti geriausio rezultato turnyre ir pelnyti vietą garbės lentoje.

Jauniesiems žaidėjams, o taip pat ir jų mamoms puikiai žinoma Lietuvos žaidimų kūrėjų studija „Nordcurrent“, sukūrusi visame pasaulyje populiarų žaidimą „Cooking Fever“, žada rengti konkursus, kuriuose šeimos ne tik įvertins savo greitį ir gudrumą, bet galės laimėti gardžius valgomus prizus.

Kompiuteriniai žaidimai ypač dažnai kviečia į kelionę ne tik po fantastinius pasaulius, bet ir leidžia pakeliauti laike. Istoriniai ar alternatyvią istoriją nagrinėjantys vaizdo žaidimai yra ypač populiarūs tiek jaunesnių, tiek vyresnių žaidėjų tarpe. Dėl šių priežasčių šeimos zonoje įsikurs ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus specialistai, kurie pakvies šeimas susipažinti su istorija, pasiūlys edukacinių veiklų ir papasakos, kuo šio muziejaus ekspozicija yra patraukli jauniesiems žaidėjams.

Į šiuometinį „GameOn“ galima įsigyti specialius šeimos bilietus, kuriems taikoma ypatinga nuolaida. Šeimos bilietas leis vaikams nepalikti namie savo tėvų, o tėvus paskatins renginyje sudalyvauti kartu su vaikais. Bilietais į renginį prekiauja TIKETA.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvių žaidimą „Cooking Fever“ jau išbandė 100 milijonų žmonių

Lietuvių žaidimų studija „Nordcurrent“ pasiekė dar vieną rekordą – hitu tapęs maisto gaminimo žaidimas „Cooking Fever“ parsiųstas daugiau nei 100 milijonų kartų.

Prieš dvejus metus pasirodęs žaidimas buvo ypač šiltai priimtas mobiliųjų žaidimų gerbėjų. Per savo gyvavimo laikotarpį „Cooking Fever“ nuolat augino savo auditoriją ir netrukus buvo išleistas visoms mobilioms platformoms, o neseniai ir asmeniniams kompiuteriams „Windows“ parduotuvėje. Dar praėjusiais metais, žaidimo kūrėjai džiaugėsi perkopę 50 milijonų atsisiuntimų ribą, tačiau per metus šis skaičius buvo padvigubintas.

Greitai išpopuliarėję Vakarų pasaulyje, lietuviai ėmėsi aktyvios plėtros į Rytus ir per kelis pastaruosius mėnesius įsitvirtino didžiausiose Azijos rinkose: Kinijoje, Korėjoje ir Japonijoje. Tiesa, tam reikėjo nemažai keisti žaidimo įvaizdį, pritaikant jį kiekvienos šalies skoniams. Ypač sėkmingai pavyko įsibėgėti Japonijoje, kur pakeitus žaidime naudojamą hieroglifų šriftą ir po gausybės pagrindinės herojės kimono variacijų, „Cooking Fever“ pateko į populiariausių Apple iOS žaidimų top dešimtuką.

„Cooking Fever“ žaidime žaidėjas atlieka restorano šefo rolę, privalėdamas teisingai ir laiku paruošti klientų užsakomus patiekalus. Per savo gyvavimo laikotarpį žaidimas jau sulaukė ne vieno įdomaus atnaujinimo, o pernai metais pasirašyta sutartis su „FC Barcelona“ klubu leido žaidimui dar labiau išpopuliarėti. Nuo savo starto, „Cooking Fever“ restoranų, kuriuose žaidėjai gamina maistą ir aptarnauja klientus, skaičius išsiplėtė nuo penkių iki šešiolikos, o naujausias žaidimo atnaujinimas pridėjo trečią Alpių kurorto teritoriją, kurios pirmasis restoranas, skirtas žaidėjų ilgai lauktam barbekiu griliui.

Išmėginti naujausią „Cooking Fever“ žaidimo versiją „Nordcurrent“ pakvies ir Lietuvos žaidėjus. Spalio 29-30 dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyks didžiausia žaidimų ir naujųjų technologijų paroda Baltijos šalyse „GameOn“.

„Mums visada be galo smagu susitikti su savo žaidėjais ir išklausyti jų nuomones apie mūsų kuriamus žaidimus. GameOn – tai puiki proga pabendrauti su jaunaisiais žaidėjais, jų tėveliais ir išsiaiškinti kas mūsų žaidimuose jiems patinka labiausiai, o ką dar reikia tobulinti“ – pasakojo „Nordcurrent“ viešųjų ryšių koordinatorius Ričardas Jaščemskas.

„Atsidėkodami už dėmesį ir palaikymą, GameOn metu ketiname savo žaidėjams surengti daugybę atrakcijų, konkursų, kuriuose šeimos ne tik įvertins savo greitį ir gudrumą, bet galės laimėti gardžius valgomus prizus“ – planais dalinosi Ričardas Jaščemskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • todel, kad is witcherio tu jau zinai ko tiketis, o cia visiskai naujas IP. ir dar tikrai niekas neaisku apie ka. labiausiai uzkliuva, kad boba negrazi ir veiksmas kazkur kosmose. pirmas ispudis nekoks, bet palaukim. niekas gi nevercia preorderio daryt. pamatysim kazka daugiau tada gal jau aiskiau bus ar labiau hatint ar po truputi didinti smalsuma. vistiek cia gi naughty dog. kokybes standartai pas juos auksciausi
    • na filmas visada visas bus diske ir jam nereiks jokio patcho ar dlc  cia visai kitas reikalas. as irgi buciau pilnai uz tai, kad tureti patinkanti zaidima savo kolekcijoj, bet deja pilno zaidimo diske nera turbut jau nuo ps3/xbox360 laiku (butrent tada atsirado zaidimu patchai konsolese). butu labai gerai jei po kazkiek laiko kai zaidimas pilnai supatchintas ir su visai dlc butu isleidziamas fiziniu pavidalu, bet deja tas neapsimoka. gamepass  tai nuoma. labai gerai jei nezinai kas per zaidimas bet gal ir noretum ji pabandyt. o jei nepatinka tv su xbox gamepassu tai tam yra konsoles. xbox tampa servisu ir kuris butu pasiekiamas visur visiems ir ant bet ko... tuoj bus taip, kad pasileidinesi ant ps5 zaidima ir pirma ka pamatysi bus "Xbox Gamestudio" va kaip dabar su naughty dog naujausiu pristatytu zaidimu... daug hate'o, bet jei butu ps+ galima butu isbandyt nemokamai ir tada jau nusprest ar verta isigyti i savo kolekcija ar ne.. o kas del licenzijos tai ji ne visai tavo... gali but, kad zaidima turi nusipirkes, o jis jau isimtas is eshopo butent del kazkokios pasibaigusios licenzijos (panasiai kaip su senais gta. isimti is paduotuviu nes baigesi licenzija muzikai) o naujose zaidimo versijose tu muzikos ganalu paprasciausiai nera. ir siaip diskai dabar labiau kaip budas pigiau pazaisti zaidima. nupirkai, perejei, pardavei.. tai kuom ne prenumerata?
    • Suprantu tavo ironija, bet tikrai galiu pasakyti pasižiūrėjus ar man patinka ką matau ar ne. Palygink su Witcher IV anons treileriu ir viskas bus aišku.
    • @WirmiS, mintys išsakytos neblogos. Gal būt tai bus ateitis, į kurią mus visus taip stumia, bet tai tikrai tinka nevisiems. Taip man patinka Netflix ir aš turiu ne tik jo, bet ir beveik visų stramingų prenumerata, bet neturiu Gamepass (PS+ turiu dėl onlaino). Žiūrėti filmą ir žaisti yra pramoga, bet visgi nėra tapatus dalykai. Aš žaidžiu tik tuos žaidimus, kurie man TIKRAI patinka, nes tai reikalauja laisvo laiko, kurio su amžiumi (iki tam tikros ribos) darosi vis mažaiu. Todėl aš labai smarkia pasirenku kam man skirti tą laisvaaikio laiką. Nepatikėsi, bet dar per kelis metus nesu paleidęs ne vieno PS+ gaunamų žaidimų, nes ko man reika praktiškai viską nusiperku. T. p. turiu ir gan nemenka fizinių movie diskų kolekcija tais pačiais sumetimais. Nežinau gal tai amžius, gal old school, bet aš nenoriu tik įjungti TV su įmontuotu Gamepasu ir kažką tai streamingu pažaist. Noriu turėti fizinę konsole, nupirkta žaidimą (nebūtinai fizinį diską), bet mano asmenynę licenciją. Kažakaip taip.
    • Na xbox po truputi tampa ne konsoline, servisu. o kaip zinia kompanijos pinigus uzdirba butent is parduodamo softo bei zaidimu, o ne is gelezies. microsoftas susipirko developerius ir dabar tampa vienu is stambiausiu leideju. xbox tampa prieinamas visur: telefone, tv, amazon fire stick. bet kas kas turi prieiga prie interneto tampa xbox. zaidimu biblioteka? kokia jei beveik visi zaidimai skaitmeniniai. diskai tampa tik kaip raktas, kad galetum atsisiust zaidima. diske dabar tik dalis zaidimo arba tokia jo versija kurios be patcho nepazaisi. baigsis zaidimo licenzija, jis dings is online parduotuviu ir tas diskas taps bevertis. Kitas dalykas del gamepass. cia gi tas pats netflix tik skirtas zaidima. tai stabilios pinigines iplaukos microsoftui. vien kaip padidejo prenumeratoriu skaicius isejus naujam COD. plius MS nepamirso ir konsoliu, nors tai jau nera prioritetas. MS dirba ties kazkokiu nintendo switch "konkurentu". kas del series s. taip visi supranta, kad tai sioks toks stabdis, bet vistiek zaidimai ganetinai gerai sukas ant jo. didziausia problema, kad si konsoliu karta lyginant su praejusia yra labai labai silpna. tiek hardwaro patobulejimu tiek exlusivu atzvilgiu. tas pats ps5 kiek jau jis gavo tu exlusivu? tikru, o ne ps4 remasteriu? sony beveik nebeturi jokiu pranasumu tik savo varda ir zaideju prisirisima. tas pats sony zingsnis i PC rinka. tai labiau desperacija norint uzdirbti. playstationui 30 metu ir jie niekad neleido zaidimu ant pc. o dabar kaip viskas pasikeite. atsirado gamepass analogas, zaidimai ant pc. beveik nera exlusivu. o dar prisiminkim kaip visais budais sony stengesi pamaisyti MS isigyti Activision. kiek teismu, apeliaciju.... o paziurim i zaidimu kieki kuris iseis is MS.. ir jie iseis ant visu konsoliu. MS jau ruosias kastuveliu pinigeliam srebti.. ir kaip patys ms sneka, tai dar ne pabaiga su developeriu pirkimais... p.s. sorry, bet nenaudoju as lietuvisku raidziu
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos