HeliX

FON.COM

Rekomenduojami pranešimai

taigi turiu 20 pakvietimų, su kuriais fon routeri galima nusipirkt tik už €5.99 be Shipping ( su shipping ~10€)

bet kam neduosiu, nes šeip jis kainuoja ~20 eurų, beje jei imi jį, galima už 2 eurus gaut antena, kuri praplečia wifi spindulį 5 kartus :D :D

 

Taigi kas nori rašot čia, N00bams neduosiu ( pats nuspręsiu ar n00bas ar ne :) ) :);) ( nebent galiu parduot už kelis € ;) )

 

 

 

Reikalavimai:

Paypal sąskaita (Verified arba bent su 10 €)

Min. 30 posts ( galima susitarti ;) )

prašydami palikite savo e-mail ;)

 

 

 

nenusipirkus per 10 dienų, pakvietimą atšaukiu ;)

Redagavo Helix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man neprosal tikrai butu.

o tai kaip man irodyti kad as ne n00bas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o koks mazdaug gali buti atstumas? pvz pas mane yra mano namas ir dar turime dar viena pastata salia namo, taj kazin ar veiktu ir ten internetas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi turiu 20 pakvietimų, su kuriais fon routeri galima nusipirkt tik už 6 eurus + shipping ~4 eurus :huh:

bet kam neduosiu, nes šeip jis kainuoja ~20 eurų, beje jei imi jį, galima už 2 eurus gaut antena, kuri praplečia wifi spindulį 5 kartus ;) ;)

 

Taigi kas nori rašot čia, N00bams neduosiu ;);) ( nebent galiu parduot už kelis eurus ;) )

As irgi paimsiu jeigu duosi. Vis del to noreciau isbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi paimciau, buciau dekingas, ir as ne noobas ( postu skaicius nenurodo ar tu noobas ar ne )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi paimciau, buciau dekingas, ir as ne noobas ( postu skaicius nenurodo ar tu noobas ar ne )

Uztat ispejimu skaicius sukelia itarima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 1 pakvietima atiduosiu pirmam parasiusiam man pm :D saip pats turiu fonera gavau nemokamai is lb gero zmogaus turejo atliekama .. :D beja tikrai mastanciam pirkt ...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užmiršau parašyt :D : Reikia turėt paypal sąskaita, nes jis yra mokamas ! Tik tada galėčiau atsiūst, nes šeip bus išmestas pakvietimas, ir nepanaudotas, beje beveik visi mano manymu nenoobai, kurie dabar parašė :D

 

o koks mazdaug gali buti atstumas? pvz pas mane yra mano namas ir dar turime dar viena pastata salia namo, taj kazin ar veiktu ir ten internetas?

Koks atstumas? šeip veiktu jei dar antena už 2 Eur. nusipirktu :D

P.S aš irgi esu ją nusipirkęs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakvietimas nemokamas, bet čia yra tik nuolaida taigi vietoj EUR25.82* kainuos tik 5.99EUR*

 

*- Be shipping :D

Shipping ~4-5 EUR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai 10 Euru kaskur nu bet gal ir imciau tik kad reiktu pataupyt ilgai :D E o gal zinot koks dbr dolerio kursas eurais ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.