balcitom

Idlemaster - Steam Trading Cards

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turbūt daugelis turite savo Steam bibliotekoje žaidimų, kuriuose yra dar negautų Steam Trading Cards (kortelių). Tikras vargas prasideda tada, jei patys nenorite žaisti to žaidimo arba tingite siųstis žaidimą ir palikti jį įjungtą, kad surinktumėte savo korteles. Taigi, radau būdą (galbūt jau kažkas žinote, gal ne) kaip greitai, nenaudojant kompiuterio resursų, neparsisiunčiant žaidimo gauti visas korteles iš žaidimų. Na, gal nelabai greitai, bet tikrai laiko neatimantis būdas.

 

Idlemaster - tai visiškai legali programa su kuria galėsite gauti visas korteles iš turimų žaidimų!

Parsisiųsti - http://www.steamidlemaster.com/

 

Kaip naudotis?

  1. Parsisiunčiame Idlemaster programą ( http://www.steamidlemaster.com/ ) ir ją įsirašome.
  2. Įsijungiame Steam ir Idlemaster programą.
  3. Per Idlemaster prisijungiame prie savo Steam paskyros.
  4. Viskas. Programa turėtų automatiškai surasti visus jūsų turimus žaidimus ir dar negautas korteles.

DĖMESIO - Steam profilyje turi būti nustatyta Public viskas.

 

Pliusai:

  1. Gausite visų jūsų turimų žaidimų korteles.
  2. Nenaudoja kompiuterio resursų.
  3. Vienu metu gali sujungti keliasdešimt žaidimų (šiuo metu, bent man tai neveikia normaliai, bet prieš porą savaičių veikė).
  4. Lengva naudoti.

Minusai:

  1. Kai įjungta programa nerekomenduojama žaisti kitų žaidimų (jei norite ką nors pažaisti per Steam geriau išjunkite Idlemaster).
  2. Procesas lygiai toks pat kaip ir žaidžiant žaidimą, t.y. reikės laukti kelias valandas kol gausite korteles iš vieno žaidimo.

Nebijokite, negausite jokio ban ir panašiai, nes čia tiesiog yra imituojamas žaidimo paleidimas per Steam (netgi rašo, kad jūs šiuo metu esate In Game). Pats naudoju jau daugiau nei vieną mėnesį.

Iš pradžių turėjau problemų - programa neveikė ant mano kompiuterio (ant draugės ar ant brolio kompiuterių veikė viskas, o ant mano ne), bet nieko nedariau (kiekvieną dieną bandžiau paleisti programą ir jei neveikdavo išjungdavau) ir po kažkokio Steam update viskas pradėjo veikti.

 

Ir kai sakau, kad nevalgo resursų kompiuterio - tai aš rimtai tai sakau.

AXLPWN4.png

 

Šį kartą tiek. Kils klausimų - rašykite temoje, bandysim padėti.

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš dalies jau čia gaunasi kaip cheat čia ir tikrai nereiktų vadinti kad čia legalu @SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera saugu vac vistiek aptinka kad naudoji ta programa ir bana duoda skaiciau as apie sita ir pats buvau pajunges karta bet ir atjungiau nes ten kas pora min keicia zaidimus ir taip toliau tai jei jau nemoki card normaliai uzsidirbti tai ir nereikia tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau nerizikuot ;) Valve bananu manau nepagailes

jau buvai gavęs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau buvai gavęs :)

Buvau gaves, bet jau labai senai,nes pabandziau ant cod mw2 prastige hack(kad lvl negrindint) ;D

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką esu naudojęs, tai tik TF2 kai itemų gaut norėjau daugiau ir tai, buvo command line'as lygtais ant launch'o pasirinkimų surašyt ir cmd tik iššoka ir ale žaidime idlini. Bet paskui šitą dalyką ištaisė. O papildomų programų naudojimas, kuris įtakoja steamo veiklą, man rodos nėra labai protingas poelgis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei gauni vac ban tai jau visi mato kad turėjai, kaip sakoma jei kad visi žinotų kad tipo nesąžiningas vartotojas yra, galėtų po to panaikinti ta pranešimą kad turėjo vac ban

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur rašo apie VAC? Eikit į jų Steam grupę (idlemaster), ten pažiūrėkit kiek naudojasi ir kiek yra klausimų apie tuos VAC ir tiesiog pasako, kad negalima už tai gauti. Čia yra imituojamas žaidimo paleidimas, visur rašo, kad tu žaidi, tai apie VAC tikrai nieko negirdėjau. Pats apie porą mėn. jau naudoju ir ~140 kortelių pasiimiau...

Turbut geriau jau paleist geima ir nuleist zemyn.


Čia lygiai tą pati programa daro.. Tik tau resursų nenaudoja. ;)

 

 

Can using Idle Master result in a VAC ban?

 

I don't recommend running Idle Master while you're also playing another game that's connected to a VAC-enabled server. Doing so is the only possible way that Idle Master could potentially trigger a VAC ban, and it also reduces the drop rate of trading cards pretty significantly. To be 100% safe, please close Idle Master before connecting to a VAC-enabled server. The program itself will never communicate with any of these servers, thus it is safe to use Idle Master to idle cards from VAC protected games.
Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima, kiek skaičiau kad čia galima gauti bet kokio žaidimo card's, bet man tik 2/6(L4D ir, Boson) o pvz CS:GO, Postal ir kitų net nerodo)   Viskas public.

Redagavo Exitt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.