Impaler

Perku PS2 Network Adaptor (Fat IDE)

Rekomenduojami pranešimai

Pakuriu temą kiek pažeisdamas taisykles, bet norėdamas atkreipti PlayManų dėmesį, kad perku PS2 Network Adaptor (Fat IDE)

 

ps2-network-adaptor.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei netyngi laukti tai gali ir is kinieciu parsisiusti. kaina nedidele

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160111131702&SearchText=PS2+Network+Adaptor

 

bet ten visur padielkos, ar gi ne?

 

ir idomu, iš kokybės pusės tie jų adapteriai prastesni ženkliai ar nelabai, galbūt įtakoja greitį ar dar ką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten 100% padielkos. Vien palyginus isores uzrasai skirias nuo originalo. Bet manau ir padielkes savo funkcija atlieka :)

Redagavo Kamikolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas kaip gerai ta funkcija atlieka, ir ar pilnai suderinami su OPL ir kitom homebrew programom...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas kaip gerai ta funkcija atlieka, ir ar pilnai suderinami su OPL ir kitom homebrew programom...

nu jeigu internete niekur neras infomacijos tai tures suzinoti tik bandymo budu :) arba laukti kol gal atsiras kas parduos originala. 

Redagavo Kamikolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sau pirkau sata network adapter'i ir isidėjau 1TB hdd :). Šiaip veikia HDL, OPL (tiesa pati naujausia versija v0.92 neveikia), Net FHDB pavyko paleisti. Nors su FHDB ir teko pasižaisti ilgai, o pasirodo, kad jam normalei veikti trugdė čipas. Ji atjungus FHDB pradėjo stebuklingai veikti. :) Atvirai sakant tai daug kam su juo kyla problemu paleidžiant OPL. Man neiškarto, bet pasileido galop. Bet vistiek ne iki galo veikia viskas. Tarkim konsolės Browseryje turi rodyt Network adapteri, bet pas mane to rėra. nors gal kažkokio startup disko dar nebandžiau. Man svarbiausia buvo, kad eitų žaidimai iš HDD, tai tas ir veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei netyngi laukti tai gali ir is kinieciu parsisiusti. kaina nedidele

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160111131702&SearchText=PS2+Network+Adaptor

 

o tikrai atsiųs iš ten? a kaip loterija ,gal atsiųs ,gal ne ? :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.