Džekeris

Legends of Tomorrow (2016– ) DC

Rekomenduojami pranešimai

atidziai pasiziurek ir paklausyk traileri nuo 1.07min ir suprasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ja gi atgaivino,gi rodo,tam hot tabe.bet man idomiau ka palmeris ten veikia? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dwėsk čia Spinoff'as iki jos mirties.

 

Ten buvo lazarus pit trailer'yje kas manau paaiškina jos mirti. Bet truputi ir gaila, nes arrow 3 sezonas buvo jos mirtimi paveiktas, o prikėlus daug jo įvykiu tampa beprasmiais. Man asmeniškai įdomiausias yra captain cold blogietis, bet su savo garbės kodu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman, Su Tavimi visiškai sutinku, mirtis netenka prasmės, ne žinai, kad vis tiek bus gyva tarkim Olio sesuo, kai ją padūrė Ras Al Ghul jau žinojau, kad panaudos Lazarus pit ir Olis apsimes, kad jį užverbavo.

 dabar matau trailer'yje, pirmai pražiopsojau matyt, na įdomu, įdomu, matysim ar Arrow kitame sezone ji nors porai ar vienai serijų pasirodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman, Su Tavimi visiškai sutinku, mirtis netenka prasmės, ne žinai, kad vis tiek bus gyva tarkim Olio sesuo, kai ją padūrė Ras Al Ghul jau žinojau, kad panaudos Lazarus pit ir Olis apsimes, kad jį užverbavo.

 dabar matau trailer'yje, pirmai pražiopsojau matyt, na įdomu, įdomu, matysim ar Arrow kitame sezone ji nors porai ar vienai serijų pasirodys.

 

Dar vienas dalykas čia labiau tiems kas matė sezono finalą.

 

Nenustebčiau, kad vėliau Ra Al Ghul bus prikeltas. Be to aš nesupratau, kai Tea norėjo prikelti vis pasakojo kaip Pit pakeičia žmones ir jie tampa visai kitokie. Bet ja prikėlus tik pradžioje jinai užpuolė, šiek prarado atminti, paskui ją atgavo. Galima sakyti praleido didelę progą.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


Kas čia darosi DC ir MARVEL pradėjo Filmus ir Serialus varyti viena paskui kita 
Bet man tikrai gerai bus ką žiūrėti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.