Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

Seip esu Re fanas perejes 1 2 3 o re4 nelabai man patiko truko man tokio siuzeto kaip re3

O re5 man patiko vien tik is treileriu ir gameplay, o dar kai pamaciau kad dviese bus galima lost ,tai is vis dar labiau norisis sio zaidimo, nes man patinka grajei kai galima dviese zaist trecuojiu asmeniu :D

 

O seip kai demo bandei, labai jau toks sudetingas ,kaip treileruose rado ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip turejau dar xbox tai isbandziau ta demo nera sunkus ten aisku kai reikia pries ciuva su benzopjuklu tai sunku arba su kuju ten toks kur vaiksto man tai patiko pirksiu butinai ant ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TGS 08: Extended Alternate Trailer Direct-Feed

 

A new era of bio-terrorism has descended upon us.

 

Keliatas sio video komentaru:

 

Whoa! there was about 50 kinds of WTF in that video!

Jill Valentine is dead? at 4:52 you can see her grave for a millisecond. OK also at the end.

bah fuck Xbox this game first came out for the ps1 so there fore the demo should only be for ps and no xbox and it shouldo nly be for playstation. thats like metal gear solid or god of war suddenly jumping to xbox aslong as the ps3

WTF am I seeing MATRIX? Where the fuck RESIDENT EVIL series come in here?

Fucking capcom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar turejo iseiti Europietiska demo, gal kas jau bandet identiska japoniskai ar kuo nors skiriasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu demo bandziau tai tikrai labai panasus i RE4 tik kad grafika geresne zymiai... O pats gameplay`us toks didelio ispudzio nepaliko, tik va vienas didelis pliusas, Co-op tas man labai patiko ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiau demo ir nzn...Man tas pats kaip ir re4 tik aisku grafika...Aisku cia tik demo ir nesakau kad blogai tas senas gameplay'us , bet daug kas gali nusivilti...Kaip ir as...

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is laukiamesniu zaidimu, tad laukiam demo , kuris bus 02.02.09...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, lošiau demo versiją, visai patiko. Tik tas valdymas šiek tiek erzina, kad kiekvieną kartą pasibaigus kulkoms, jas radus, reikia rankiniu būdu juos vel užtaisyti. Šiaip grafika iš ties įspūdinga. 9/10 Laukiam pilnos versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pakeista nuo RE4 tai kad ijeijus i inventoriu neturi tos pauzes pailset ir susiruost. Cia viska padare action stiliaus, kad galima butu pagaut zmogu nepasiruosus ir ji isgasdint, panasiai kaip Dead Space.

Aisq dar tas kad zaidi co-op'e irgi fainai, tik kad parterio AI nelabai kietas man asirode, nors turbut jis ir neturi toks but, nes butu per lengva tada, PVZ as ten visus headshotais nuimineju, priobeges nuspiriu ir dar peliu dabaigiu, o tas Botas tai sulesa visa apkaba ir shoviniu nebeturi :D

Siaip labai noreciau isvysti RE su senosiom skryniom kur groja rami muzika, kur gali susiplanuoti veiksmus, pasiziuret i zemelapi kaip rekes prabegti tuos zombius taupant shovinius ir kur ka reikes paUSE'inti :D

Bet RE5 vistiek man bus geras, vien is smalsumo suzinot story line.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip palošiau aš irgi demo, tai žaidimas toks gal ir nieko visai, bet yra daug prie ko prikibt.

1. Kodėl kūrėjai sumanė žaidėjus paleist be kulkų vos ne per visą demuškę ? Aišku, čia galima būtų sakyt, kad dar čia tik DEMO, bet kažkaip erzina šitas dalykas.

2. Kodėl besitaikant negali judėti ? Stovi kaip pagalys koks, ir mojuoja tau per makavyką visokie su kirviais.

3. Tipo yra peilis, bet iš to peilio nulis naudos. Stovi, mosikuosi prieš zombius kaip per žolę kokią ir nieko gero ten nepadarai. Na tas labiausiai nervuoja, kad besitaikant ir naudojantis peiliu negali judėt, persigrupuot.

4. Pažiūrėjus į tavo tą veikėją, matai kaip raumenys perčiasi iš maikono, bet kad negali daryt nei ten įspūdingų uppercut'ų ir t.t ( Juos gali daryt tik kažkokiais ypatingais atvejais, kai jau būni vos ne užmušęs priešą.) Na reiktų biškį duot daigiau pajudėt. Čia tik mano nuomonė btw, tad neširskit.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip labai noreciau isvysti RE su senosiom skryniom kur groja rami muzika, kur gali susiplanuoti veiksmus, pasiziuret i zemelapi kaip rekes prabegti tuos zombius taupant shovinius ir kur ka reikes paUSE'inti :)

Ne tu vienas to norėtum. :) Senieji RE buvo nerealūs. Gaila, kad Capcom nebedaro tradicinių survival horror'ų, ir sunku suprast dėl ko. ;/ Galėjo geriau RE vardą palikti tikriesiem RE žaidimam, o 4/5 dalis po kokiu nauju vardu išleist(nors ir labai geri žaidimai). Tada nebūtų buvę ir tiek nepatenkintų fanų. :x

 

Na taip palošiau aš irgi demo, tai žaidimas toks gal ir nieko visai, bet yra daug prie ko prikibt.

1. Kodėl kūrėjai sumanė žaidėjus paleist be kulkų vos ne per visą demuškę ? Aišku, čia galima būtų sakyt, kad dar čia tik DEMO, bet kažkaip erzina šitas dalykas.

2. Kodėl besitaikant negali judėti ? Stovi kaip pagalys koks, ir mojuoja tau per makavyką visokie su kirviais.

3. Tipo yra peilis, bet iš to peilio nulis naudos. Stovi, mosikuosi prieš zombius kaip per žolę kokią ir nieko gero ten nepadarai. Na tas labiausiai nervuoja, kad besitaikant ir naudojantis peiliu negali judėt, persigrupuot.

4. Pažiūrėjus į tavo tą veikėją, matai kaip raumenys perčiasi iš maikono, bet kad negali daryt nei ten įspūdingų uppercut'ų ir t.t ( Juos gali daryt tik kažkokiais ypatingais atvejais, kai jau būni vos ne užmušęs priešą.) Na reiktų biškį duot daigiau pajudėt. Čia tik mano nuomonė btw, tad neširskit.

Negali judėt taikydamasis, kad būtų sunkiau/baisiau, čia senas RE bruožas(spėju čia tau pirmas RE žaidimas?). Pilnai suprantu, kad po paprastų trečio asmens šaudyklių tas gali užknisti, bet čia ir yra kampas, kad RE nėra tik šiaip šaudyklė - čia dar kažkiek ir tradicinio survival horror'o likučių yra. :)

Iš peilio yra naudos, ir dar kiek, tik reikia mokėti juo naudotis, tas pats ir su fizinėm atakom, ir geriausia jas naudoti drauge. Po kirčio peiliu gali smūgiuoti ranka... jei dar gerai pamenu (savo japonišką demo seniai bežaidžiau).

Redagavo Natt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali judėt taikydamasis, kad būtų sunkiau/baisiau, čia senas RE bruožas(spėju čia tau pirmas RE žaidimas?). Pilnai suprantu, kad po paprastų trečio asmens šaudyklių tas gali užknisti, bet čia ir yra kampas, kad RE nėra tik šiaip šaudyklė - čia dar kažkiek ir tradicinio survival horror'o likučių yra. :)

Viskas, kas primena tradicinį survival horror yra negalėjimas judėti šaudant? Nuostabu, tiesiog nuostabu... Vienintelis dalykas, kurį tikrai galėjo patobulinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.