Rekomenduojami pranešimai

Kurejai leidzia pasizvalgyti i dar nematyta bosa ir dar nematyta gameplay tiesiai is P4 Pro versijos:

 

93034105.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik dabar siunčiuosi ir kai tik galėsiu išbandysiu. Dark souls nelošęs, bloodborne perėjęs, tad būtinai noriu išbandyti šitą, kadangi svarstau apie įsigijimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu isbandyt tik sestadieni galesi ir tik viena diena.

tai dar dark souls ir nereikia losti,reikejo Demon's souls,viskas nuo to ir prasidejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias, nepaskaičiau, galvojau pavyks šiandien išbandyti.. Na ką, teks laukti šeštadienio..  :fedup: 
Tai, kad ir netraukia manęs nei tas demon souls nei tas dark souls, tad jie ir liks nebandyti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias, nepaskaičiau, galvojau pavyks šiandien išbandyti.. Na ką, teks laukti šeštadienio..  :fedup: 

Tai, kad ir netraukia manęs nei tas demon souls nei tas dark souls, tad jie ir liks nebandyti. :D

kad nelabai kas juos ir sieja,nebent kad baudzia ziauriai,kaip ir Bloodborne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias, nepaskaičiau, galvojau pavyks šiandien išbandyti.. Na ką, teks laukti šeštadienio..  :fedup: 

Tai, kad ir netraukia manęs nei tas demon souls nei tas dark souls, tad jie ir liks nebandyti. :D

pasirodo demo 3 dienas truks :D jau kapojau :D bet ten jauciu paskutinis bosas jau kur esu,tai n* :D pailsesiu as gal :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ką tik išbandžiau ir aš, lošiau neilgai, kokias 15min, ryt daugiau palošiu. Pirmas įspūdis tai visai neblogas susidaro. Gameplay patiko, tos stance, gear pasirinkimas didelis ir visual atrodo daug gražiau nei per video. Žiūrėsim kaip toliau bus.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ką tik išbandžiau ir aš, lošiau neilgai, kokias 15min, ryt daugiau palošiu. Pirmas įspūdis tai visai neblogas susidaro. Gameplay patiko, tos stance, gear pasirinkimas didelis ir visual atrodo daug gražiau nei per video. Žiūrėsim kaip toliau bus.. :D

siaip kurejai yra researcha padare del tu visu stance ir pan.,plius ta mitologija :) as tai ilgai uztrukau kol daejau iki paskutinio boso(jeigu tai paskutinis),nes nelosiu tokiu zaidimu.siaip nera sunkus zaidimas,tik neatleidzia klaidu :D kazkaip net pasimegavau daugiau nei tikejausi :) reiks gal ir Bloodborne isbandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nesiseka šitas kažkaip. Bloodborne lengviau atrodo žaidėsi, net noriai ir platiną paėmiau, o su šitu tai jaučiu būtų reikalų.. :D niekaip nenueinu aš net iki boso, nesuprantu.. man ta block sistema gal viską gadina, kai įpratęs buvau be jos žaisti, kadangi ten nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai zaisk su block,dodge,arba dodge daryk daug,nebuti block daryt visada.tiesiog neskubek,skirk tam laiko,neforsink :) as kaip praeita beta losiau,galvojau kad tikras BS,bet sita isbandziau,kantriai bandziau mokintis ir visai neblogai isejo,nors tokio stiliaus zaidimu visai nelosiu.


prazaidziau 2h,be sansu man iveikti ta bosa :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejau keleta video ir gana greitai sutarsiau ta bosa :) atsiemiau betos reward :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš niekaip neįveikiau :D nesuprantu, kodėl man jis toks hard šitas geimas.. Atrodo bloodborne daug lengviau žaidėsi ir su malonumu, nors ir miršdavau, bet vistiek tęsdavau ir toliau eidavau kovoti, o čia kažkaip, meh, "gal vėliau pabandysiu".. Dabar net labai dvejoju ar pirkti jį ar ne..

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.