jexas

TV + ausinės

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Kaip prijungti ausines prie tokio tv?

73bb714b3767b348fc8a5079003a1eb539.jpg

32b968efbb781cab64b82c9113448fac410.jpg

Kadangi nera tiesiogiai ausinem isejimo, tai nusipirkau toki laida ir bandziau jungti per tulpes:

2xRCA-35SF_02.JPG

Taciau nieko, pajungti nepavyko.. Bandziau visur perjunginet, bet nepadejo..Kame bedos? Ka daryt kad pasijungt? Noreciau filmus ziurint ir xbox zaidziant but su ausinem, kad netrukdyt namiskiams..

Redagavo jexas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, pasijungiau. Esmė, kad ir prieš tai buvau pasijungęs, tiesiog nesigirdėjo. Uždedu garsą ant 100 (max) telike, ir girdisi tyliai..na ner garsumo visai. Ausines kolkas prastos, bandziau ir jungt nuo telefo S2, bet tik truputi garsiau..


Temą galima rakint, scalman paaiškino visą politiką. Ačiū jam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei yra mygtukas ausinese reikia ji laikyt nuspaudus... Pačiam taip loptope yra.. tai su skalbiniu sukabintoju suspaudes esu xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekaip nes ten tiesioginis audio isejimas ir i ausines jis beveik neduos garso. kai kurie tv turi ausiniu isejima.sitam nesimato ir jis buna is priekio tv. nebent prie tokiu jungt bet kokias pc kolonkes kas pastiprintu garsa ir tada ausines jungtis is ten . ar is kokio kito stiprintuvo kaip muz centro ar pan. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @lukasamba, ačiū už pasidalinimą patirtimi. Pats save t. p. galėčiau priskirti prie "entuziastų", bet su amžiumi tas entuziazmas jau ne be toks "degantis"😄 Pinigai šioje vietoje man nėra didelė problemą, diskasukį jau turiu (pirkau iš anksto tokiam atvejui). Man esminis skirtumas ar tikrai verta vargti ir nelaukiant PS6 keisti į Pro (kuria po to vistiek teks keisti į tą pačią PS6). Iki šiol nesu apsisprendęs ar man to reikia, bet aišku čia galutinis sprendimas mano. Kiek teko žiūrėti visų palyginimų, tai kardinalaus skirtumo nėra (jo ir ne gali būti). Tavo pateiktas pavyzdįs labai geras, bet čia esminis skirtumas kad su Pro AC Shadows gauni Performance mode RTGI ir apie 60fps, o vaniline ne, bet tą pati RTGI gauni quality mode. Šiaip asmeniškai labiau linkstu prie to kad kol kas neverta. P. S. Tiesa kaip pati konsoles kokybė, triukšmo lygis, kokie pasaliniai garsai ? 
    • Pirkau išleidimo dieną, bet aš esu entuziastas ant tokių dalykų ir tiesiog labai mėgstu PlayStation konsoles, tai pasakysiu taip. Paprastam žmogui tikrai neverta jos pirkti. Yra žaidimų kur skirtumas didesnis ir yra, kur skirtumas nematomas, bet jau praėjus truputi laiko, tai vis atsiranda žaidimų, kur tas skirtumas yra vis didesnis ir didesnis. Pvz. aš labai daug Gran Turismo 7 žaidžiu, tai ten ant Pro konsolės rezoliucija beveik 4K gaunasi ir FPS šokinėja tarp 100 ir 120 kažkas tokio, čia yra kosmosas. Turint didelį "high-end" televizorių (turiu), tai tas skirtumas labiau pasijaučia. AC Shadows išėjo ir ten skirtumai drastiški, ne tik rezoliucija, bet įvairūs grafikos nustatymai, apšvietimas, šešėliai ir panašiai. Tačiau yra vienas bet, Pro konsolė kainuoja, jei perkant kartu su diskasukiu, +- dvigubai daugiau negu Slim konsolė, tačiau perkant gauni +- apie 30% performance boost. Kaip tas patampa realybe, tai kaip minėjau, pas vienus žaidimus labiau, pas kitus ne, tai jei negaila sumokėti 100% daugiau pinigų dėl 30% performance boost, tai pirmyn. O šeip rekomenduočiau pažiūrėti Digital Foundry video YT, labai daug įvarių palyginimų yra.
    • Sveiki visi, deja, oficialūs ArcheAge serveriai ES ir NA nebėra prieinami, todėl yra tik galimybė žaisti privačiuose serveriuose. Laimei, yra vienas, kuris veikia jau kelerius metus ir yra kuriamas viduje. Neseniai čia buvo išleistas 9.5 atnaujinimas su įvairiais nestandartiniais pakeitimais, dėl kurių serveris pastaruoju metu sulaukė didelio žaidėjų antplūdžio. Dabar taip pat yra labai gerų galimybių naujiems žaidėjams prisijungti prie aktyvių žaidėjų. Taigi, jei vis dar domitės „Archeage“, būtinai dar kartą jį išbandykite. Daugiau informacijos rasite paveikslėlyje.
    • Praėjo jau kiek laiko po PS5 Pro išleidimo, todėl turiu didelį prašymą forumiečiams, kurie visgi įsigijo šią naujovę. Būkit geri pasidalinkit savo įspūdžiais lyginant su vaniline PS5. Ar tikrai vertėjo atsinaujinti ir ar matot tą skirtumą tiesiog žaidžiant be įsižiūrėjimų ar ne labai. T. p. labai domina overall konsoles kokybė, triukšmas palyginti su PS5. Vnž visi įspūdžiai. Būsiu dėkingas.
    • @Impaler, jo žinomas pilietis, Vincent Theon lygtais, jeigu nepainioju. JIs yra pofesionalus TV apžvalgininkas ir kalibratorius. Verta įsiklausyt ką sako. Čia dar geras straipsniukas, kur populiariai paaiškina kas yra HGIG ir kodėl ji verta naudoti: https://www.whathifi.com/advice/hgig-explained-what-is-hgig-how-do-you-get-it-and-should-you-use-it
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos