Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

Beveik kaip mėnesi naudoju Win 10 ir pirma karta buvo freeze, tai pirma problema mano su šiai windows:) bet po rr viskas toliau dirba kaip priklauso 

Man 2 freezai buvo ta pacia diena kai tik atsinaujinau i win10. Bet va naudoju beveik 3 savaite ir daugiau jokiu freezu nebuvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo, cpu, ram gerau, bet HDD 100% dirbo, tai susiradau kaip viena servisa isjunkt it dabar ok. 3 savaites naudoju, ir vishki pasidare, geimu nukrito fps :/ kaikuriai ir palagina. Vaizdushkes draiverius perrasiau, bet visvien taip liko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man geimai bent tai visi puikiai eina kaip ir ejo jei ne geriau. jokiu freezu.gal tik win 10 tas filmu grotuvas tai nekaip veza hd filmus,o va kmplayeris eina kai bite.


realiai laptopas beveik niekad nebuna isjungiamas,tik sleepina kai uzverciu ir vel atverciu irkart prabunda. bet kartais kai praso padarau restart su updeitais. siaip niekad neisjungiu kompo jau kad pilnai turn off galima sakyt visad on ir viskas puiku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo, cpu, ram gerau, bet HDD 100% dirbo, tai susiradau kaip viena servisa isjunkt it dabar ok. 3 savaites naudoju, ir vishki pasidare, geimu nukrito fps :/ kaikuriai ir palagina. Vaizdushkes draiverius perrasiau, bet visvien taip liko.

Man su žaidimais problema buvo, ijungiau vsync ir susitvarkė, keistas fixas, bet veikia, išbadžiau kolkas war thunder ir gta 5 ir abiejuose žaidimuose ijugus jį jaučiasi žymus fps increasas (nuo 60 fps padidėjo iki 100fps war thunder'yje ir nuo 35 iki 55-60 fps gta 5) ir kas keiščiausiai, tai kad fps nebūna fiksuotas taip lyg vsync būtu išjungtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visada vsync ON jei žaidimas leidžia , nes monitorius pas mane su 144hz, 144FPS ir nedaugiau, aišku vsync Off tada daugiau FPS gauni bet man užtenka ir 144fps


@mp3magas war thunder tankai ar lėktuvai ? nes ant lėktuvu daugiau FPS būna negu su tankais (su tankais daugiau žalumos yra ir plius ant kokios grafikos nusistatęs aš tai ant Movie kokybės aukštos) tai labai jaučiasi ant tanku gaunu aš nuo 100 iki 130, o su lėktuvais 144 FPS 

vsync ON

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visada vsync ON jei žaidimas leidžia , nes monitorius pas mane su 144hz, 144FPS ir nedaugiau, aišku vsync Off tada daugiau FPS gauni bet man užtenka ir 144fps

@mp3magas war thunder tankai ar lėktuvai ? nes ant lėktuvu daugiau FPS būna negu su tankais (su tankais daugiau žalumos yra ir plius ant kokios grafikos nusistatęs aš tai ant Movie kokybės aukštos) tai labai jaučiasi ant tanku gaunu aš nuo 100 iki 130, o su lėktuvais 144 FPS 

vsync ON

Ant lėktuvų, tankais gaunu apie 50 fps ant medium-hight nustatynu. Esmė tame, kad išjungtas vsync kažkodėl duodavo frame dropa ir netgi shutteringa masyvu man. Pora dienu ekspermentavau kol suradau kad vsync gelbsti ir kas keisčiausiai, kai su 60 hz monitorium gaunu ta 100 fps, o ne užlockinta 60

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu su tuo vsync ar man kazka duotu reiks pamegint idomumo delei. o siaip reikia dar laukt is devu kol supatchins zaidimus bent naujesnius per dx12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia man vienam tokios nesamonės ar ir kitiems 
Padarius refresh ant darbalaukio visi folderiai arba failai susideda į viena eile 

jBh7jUV.png

MPazmEu.png

yEyPXJE.png

SRmwO62.png

iJofQ8b.png

 

Ant Win 7 / 8 galėdavai ta keisti per View ir Sort by
O dabar ant win 10 visus variantus išbandžiau neveikia, kiek atsimenu to nebuvo prieš tai man ant win 10

 

Gal turite minčių, nelabai randu google arba nemoku ieškoti :)


arba čia koks bugas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiškias pas mane visus variantus bandžiau, reiks grąžinti kompą ant savaites gal susitvarkis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

System restore nepavyko nes , buvo atjungtas , nžn kodėl tai, tai teko padaryti format c:
parsisiutes win 10 iš MS, ir problema dingo, net geriau veikia kai iškart įrašai win 10, o ne kaip buvo prieštai per win 8,1 free upgrade to win 10, Aišku tik reikėjo CD-Key nusipirkti windows 10 :)


Iškart įrašius naujus Windows 10 ir atsirado Cortana 
Prieštai reikėjo pačiam įjungti ir dar pakeisti regioną į US kad veiktu , dabar viskas padaryta ant UK 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kąąąąą? Figu pirkt cd-key jeigu kai upgradinai iš win8.1 gavai nemokamai Win10? Failed hard.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kąąąąą? Figu pirkt cd-key jeigu kai upgradinai iš win8.1 gavai nemokamai Win10? Failed hard.

 

Nes kai esi Gastarbeiter'is, gali sau leisti Win10 key :D, Irasant OS svariai, taves praso rakto, upgrade darant rakto nepraso.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent kai švariai rasai Win 10 tada prašo, o iš Win 8.1 į win 10 free, bet nesiruošiu dviguba darbą daryti, nes tingiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blin pavarot vyrai, spaudi "skip" ties ta vieta kai prašo kodo ir viskas, svarbu kad prie interneto būtumėt prisijungę, automatiškai aktyvuosis windowsai ir be jokio kodo tam pačiam clean instalui :D Na ir šiaip jei kam vis dar paleva paspausti skip, galite iš pačio mikrosofto "public" raktą panaudoti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.