Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

@MGnon Visi appsai neliks, bet pries staliuojant pranes kas neliks. CD key jei neturi, ivesi ten kazkoki is kur siusies ISO ir paskiau paciuose windowsuose su Microsoft Toolkit aktyvuosi.

 

Win 10 auto updeitus isjunges, bet kaip isjungt notification'a, kai viduryj ekrano meta melyna lentele su [Get Updates] ? Maiso, kai ziuri filma ar geimini atsidaro ta lentele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PO 1511 update, pagaliau galiu naudotis W10 nebėra tos bėdos su black screen ir only mouse ekrane, ar čia tikrai po update ar dėl naujų Geforce draiveriu negaliu patvirtinti, nes per nvidia CP padariau pagrindine vaizduškę ne integruotą o geforce nuėjęs į PhysX konfigą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar antrą kartą įsirašius win10 ant to pačio pc, kai jis jau buvo su aktyvuotais win10, jie skaitos nelegalūs ? Kiek žinau, jeigu kartą jau buvo aktyvuoti win10, tai visus kitus kartus įsirašant aktyvuojasi, nes žiūri pagal kompo raktą, ar jau buvo aktyvuota.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 

Ar antrą kartą įsirašius win10 ant to pačio pc, kai jis jau buvo su aktyvuotais win10, jie skaitos nelegalūs ? Kiek žinau, jeigu kartą jau buvo aktyvuoti win10, tai visus kitus kartus įsirašant aktyvuojasi, nes žiūri pagal kompo raktą, ar jau buvo aktyvuota.

Švariai įrašius Win10 ant kompiuterio, kuriame jau upgradinai (Win7 ar Win8) į Win10, tai nebereikia vesti jokio rakto. Win10 įrašo product key į motininę plokštę. Jei motinine plokštė sugenda ir ją pakeiti, tada man atrodo reikia vėl upgrade daryti iš Win7 ar Win8. O šiaip pasižiūrėk nuėjęs į system properties ar aktyvuoti Windows'ai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Švariai įrašius Win10 ant kompiuterio, kuriame jau upgradinai (Win7 ar Win8) į Win10, tai nebereikia vesti jokio rakto. Win10 įrašo product key į motininę plokštę. Jei motinine plokštė sugenda ir ją pakeiti, tada man atrodo reikia vėl upgrade daryti iš Win7 ar Win8. O šiaip pasižiūrėk nuėjęs į system properties ar aktyvuoti Windows'ai. :)

Vat nėra aktyvuoti. Ant švaraus ssd iškart su media creation tool rašiaus win10. Tada reiks daryt kaip rašai - rašytis win8 ir upgrade į win10

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir man buvo seniau, padariau Free upgrade to windows 10 is windows 8.1 viskas buvo aktyvuota, bet kai dariau pilna instaliacija švariai Windows 10 tai buvo neaktyvuoti, o turėjau gaut, tai nuėjau ir nusipirkau CD Key iš MS store, ir dabar nematau problemos, nes turint dabar CD Key galėsiu bet kada rašyti ir kai metai praeis po to Free versijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Švariai įrašius Win10 ant kompiuterio, kuriame jau upgradinai (Win7 ar Win8) į Win10, tai nebereikia vesti jokio rakto. Win10 įrašo product key į motininę plokštę. Jei motinine plokštė sugenda ir ją pakeiti, tada man atrodo reikia vėl upgrade daryti iš Win7 ar Win8. O šiaip pasižiūrėk nuėjęs į system properties ar aktyvuoti Windows'ai. :)

 

Deja ne, neįsirašo į motininę plokštę. Padarius upgrade, kompiuterio HW ID užregistruojamas Microsoft serveryje ir jam sukuriamas naujas raktas (senas nuo Win 7/8/8.1 nebetinka dėl pasikeitimų CD-KEY sistemoj). Sekantį kartą rašant Windowsus ir prisijungus prie interneto, automatiškai patikrina ar kompiuterio HW ID registruotas duomenų bazėje, jeigu taip tada Windowsai aktyvuojami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz mano pirktas yra Windows 8 pro, ir CD-KEY neveikia net MS store dingo mano pirktas tas CD Key, bet dingo kai atsinaujino MS store, tai prieš metus dingo CD Key mano, nors tiek gerai kad tik 25£ mokėjau tada, negaila:) tik keista kad įrašas dingo visai, įrodymas kad pirkau yra tik email

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bandei upgradint Windowsus su tuo raktu tai ir dingo, nes sugeneravo naują tinkantį Win10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bandei upgradint Windowsus su tuo raktu tai ir dingo, nes sugeneravo naują tinkantį Win10.

Dingo kai dar buvo Windows 10 Beta, tai kaip ir nesupratau, nebent veiks tas cd-key ant mano seno Laptopo, kur prieš tai ir naudojau tuos Win 8 Pro 

Nes aš bandžiau ant savo Alienware įrašyti win 8 pro ir paskui pasidaryčiau win 8,1 pro (dar nebuvo win 10 tik beta) nes prie pačio Kompo buvo diskas win 8,1 home, norejau kad tik butu PRO, bet kai neišėjo grįžau prie Home versijos kur buvo prie mano PC naujo, o paskui buvo kaip rašiau prieš tai Free update į win10

Mistika man buvo tada su tuo mano Free, ir net nebandžiau ieškoti atsakimo į tai, buvo paprasčiau ir greičiau nusipirkti win10 home

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja ne, neįsirašo į motininę plokštę. Padarius upgrade, kompiuterio HW ID užregistruojamas Microsoft serveryje ir jam sukuriamas naujas raktas (senas nuo Win 7/8/8.1 nebetinka dėl pasikeitimų CD-KEY sistemoj). Sekantį kartą rašant Windowsus ir prisijungus prie interneto, automatiškai patikrina ar kompiuterio HW ID registruotas duomenų bazėje, jeigu taip tada Windowsai aktyvuojami.

Taip ir galvojau. Paskaitinėjau, kad gali būt, jog nėra aktyvuoti windows'ai dėl mano klaidos - kai reikėjo vesti raktą, reikėjo neliesti to laukelio ir spausti "I don't have a key", tada automatiškai prisijungus aktyvuojasi, o aš, nežinau kodėl, vedžiau beleką, tas belekas aišku netiko, ir taip sutrikdžiau aktyvavimo procesą

 

info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gandu lygi kol kas bet jei pasitvirtintu tai butu geriausia zinia pc ir win 10 

Forza Motorsport 6 and Gears of War 4 also rumored to be coming to Windows 10

New rumors about Microsoft's gaming plans for Windows 10 claim that the company is planning to release a version of its Xbox One racing sim Forza Motorsport 6 for the PC OS as an exclusive for the Windows Store.

According to WPDang, this is all part of Microsoft's strategy to beef up its Windows 10 game efforts, with the Windows Store as the exclusive outlet. In addition to Forza Motorsport 6, the site claims, via unnamed sources, that Gears of War 4 might also be released for Windows 10 in addition to Xbox One, along with ScaleboundIt also mentions a previously unannounced game, Forza Horizon 3, as coming to both Xbox One and Windows 10.

Microsoft announced last week that Quantum Break will be released for Windows 10 on April 5, the same day as the Xbox One version, with pre-orders for the console game getting the Windows 10 version for free. The company also announced in 2015 that the Xbox One games Gears of War Ultimate Edition, ReCore, Halo Wars 2 and Killer Instinct will all be coming to Windows 10 at some point.

 


windowscentral.com

 

Forza jei tikrai ateitu i pc tai butu jega tikrai. na kazkada jau paskelbs apie nauja Horizon, nes tie zaidimai kartu su Forza pasikeidami iseis kas metai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį geriausią/saugiausią aktivatorių žinot ? Niekaip neina normaliai aktyvuotis win, nors jau buvo aktyvuoti ant to pačio laptopo ir su tuo pačiu ms acc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį geriausią/saugiausią aktivatorių žinot ? Niekaip neina normaliai aktyvuotis win, nors jau buvo aktyvuoti ant to pačio laptopo ir su tuo pačiu ms acc

Legaliai Upgrade buvo padarytas? Pažiūrėk ar suinstaliuotas Update 1511.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Legaliai Upgrade buvo padarytas? Pažiūrėk ar suinstaliuotas Update 1511.

Taip, legaliai viskas buvo. Visada atlieku atnaujinimus tai turi būt ir 1511.

 

Kažkokį radau:

Cumulative Update for Windows 10 Version 1511 for x64-based Systems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.