Karlson20

PS3 Gedimai

Rekomenduojami pranešimai

Nauja pirkai ps3? nelabai tiketina kad per tiek laiko galetu jis nueiti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauja pirkai ps3? nelabai tiketina kad per tiek laiko galetu jis nueiti

 

Jo, naują. Man ir kažkaip keista, kad taip greitai. Buvau tik žaidęs juo, ir tai neperdaugiausiai, bei ~10 filmų originalių DVD peržiūrėjęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar jeigu turi is ko pasiskolinti toki pravalomaji diska, ant jo yra sereliai, ir bandyti pravalyti, gal lazeris yra uzdulkijes, o seip pas slim kaip sakei yra du lazeriai, tai kad abu parejo iskart sunkus atvejis, bet isimciu gali ir pasitaikyti, tai va dar sakau pabandyk su tuo valomuoju disku prasukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai manau gali būt realiausias variantas.

 

Jau užsisakiau naują.

 

Dar jeigu turi is ko pasiskolinti toki pravalomaji diska, ant jo yra sereliai, ir bandyti pravalyti, gal lazeris yra uzdulkijes, o seip pas slim kaip sakei yra du lazeriai, tai kad abu parejo iskart sunkus atvejis, bet isimciu gali ir pasitaikyti, tai va dar sakau pabandyk su tuo valomuoju disku prasukti

 

Turiu aš tą valantį diską, nieko jis nepadarė. Ne, aš kaip tik rašiau, kad man pasakojo, jog slim'uose vienas lazeris, o ne kaip fat'uose būdavo - du. Redagavo tautalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš tą valantį diską, nieko jis nepadarė. Ne, aš kaip tik rašiau, kad man pasakojo, jog slim'uose vienas lazeris, o ne kaip fat'uose būdavo - du.

 

Slimuose du lazeriai. Fatuose buvo ir du ir vieno lazerio bd-rom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino kaip sutvarkyt PS3 slim? Problema tame kad nepasiema disku. Melyna lempute mirgsi ir tiek. Reik keist BD-Rom plokste ar galima senaja sutvarkyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas esate susidure? Pirkau PS3 Slim 320 GB, lapkricio gale. Nezinau kaip dabar, bet tuo metu buvo pats naujausias modelis. Esme, kad idejus diska pradejo labai garsiai ji skaityti (manau). Garsas artimas kaip xbox 360 fat. Bent truputi pakelus konsoles sona, nutyla, taciau jauciama vibracija. Problema? Sprendimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas esate susidure? Pirkau PS3 Slim 320 GB, lapkricio gale. Nezinau kaip dabar, bet tuo metu buvo pats naujausias modelis. Esme, kad idejus diska pradejo labai garsiai ji skaityti (manau). Garsas artimas kaip xbox 360 fat. Bent truputi pakelus konsoles sona, nutyla, taciau jauciama vibracija. Problema? Sprendimai?

 

Tau visalaika buna tas garsas? Pas mane tai kai krauna zaidima kelis kartus kaip sutraska(net nezinau kaip pasakyt :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau visalaika buna tas garsas? Pas mane tai kai krauna zaidima kelis kartus kaip sutraska(net nezinau kaip pasakyt :) )

 

Anksciau budavo, kad kai skaito diska, sukoseja kelis kartus - cia kai inicijuojasi disko skaitymas. Turbut ta turejai omeni. Cia nieko baisaus. Bet vat pas mane pradeda toks garsas eit WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR iskart ikisus diska ir nepraeina kokias penkias minutes. Kol nervas nebeislaiko ir pradedu kilnot visaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal diskasukis blogai pagauna/laiko diska, todel ir girdimas toks garsas,o su visais diskais tas pats? gal pats diskas skiles koks yra ir gaunasi vibracija tokia, nufilmuok ir ymesk nuoroda, bus lengviau pasakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardes savo PS3 BD-Rom'a pasimate problema, kodel jis man disku nepriimdavo, beda ta, kad jis "nepasikelia".. reik rankiniu budu idejus kompakta ji pakelt, kad skaitytu kompaktus, bet apziurejas neradau kur galetu but problema.. gal kas zino kokia detale atsakinga uz pakelima ir nuleidima ROM'o?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardes savo PS3 BD-Rom'a pasimate problema, kodel jis man disku nepriimdavo, beda ta, kad jis "nepasikelia".. reik rankiniu budu idejus kompakta ji pakelt, kad skaitytu kompaktus, bet apziurejas neradau kur galetu but problema.. gal kas zino kokia detale atsakinga uz pakelima ir nuleidima ROM'o?

 

Cia slim ar phat console? beje phat turi kelis skirtingus tipus bd-rom. Imesk bent jau foto savo bd-rom. tada galima bus kazka patart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pakeiciau savo fat PS3 termopasta, isvaliau dulkes, viska rodos tvarkingai sudejau, bet dabar pradejo metyt YLOD kaip tik po pakeitimo, seniau nei karto nebuvo. YLOD ismeta zaidziant betkuri zaidima po kazkiek tai laiko, o poto PS3 vel isijungia lyg niekur nieko, tai galvoju gal blogai kaipnors sutveriau as jy, gal per daug suverziau kanors arba koki ribbona blogai prijungiau. Ar cia jau tas tikrasis YLOD ar cia gali buti ir lengvai pataisomas menkniekis? Paliekant ps3 XMB ylod nemeta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.