scalman

Silent Hills

Rekomenduojami pranešimai

ka galiu pasakyt jau senei esu zaides kazka panasaus, baimes jausmas zaidime tikrai buvo viskas pateikta kaip kokem siaubo filme 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau gameplay, bet dar vistiek nesuprantu kas yra tiem zmonem, kad jie ten rekia kai skerdziami, nieko ten tokio baisaus ir nevyksta, tiesiog seni geri jump scare ir viskas. Max nuo tokiu baisybiu kruptelni truputi ir viskas, ir tai tik garso deka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk naktį žaisti ji , ant gero sound system ir geru garsu arba ant ausiniu , bet dabar kai tu matei jau video, tai pats žaisdamas ne toks efektas bus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš stipriai įsikibau į pultelį tai nebuvo baisūs tie jump scare. Silent Hille kiek pamenu nebuvo jump scare, buvo kitaip labai baisus ir be to modernaus šiuo metu visur naudojamo "siaubo".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai aktoriai perkeliami i zaidima..

 

norman-reedus-silent-hills.jpg


gaunasi awesome rezultatas. jei ir visus jo veido bruozus mocapins ir balsa , visokias mimikas ir replikas zaidime tai bus isvis kietai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
grynai SILENT DEAD bus žaidimas bent man, bent kol kas, o ne Silent HILL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel turetu but silent dead. juk normalaus gameplay ne nerode, plius story prasme aktorius tai bus ne i holivudo pigiena ikistas o i mindfucka kojimos minciu . ten niekas nezino kas gali detis ir pan . tai aktoriaus tik isvaizda ir na balsas gal judesiai. visa kita man labai panasu i silent hill cia. prozikas, tamsa ir miestelis ruke...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

grynai SILENT DEAD bus žaidimas bent man, bent kol kas, o ne Silent HILL.

Ne į temą

arba tau bus "No Ps3 sillent hills" .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tas yra gerai, bet tik, kad man tas aktorius iki kraujo su walking dead asocijuojasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del aktoriaus tai pritariu, nelabai jis man patinka, kad Silent Hill bus, o gal tik per si teaser ji panaudojo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus dziaukites, kad neikiso kokio Daniel Radcliffe is "Harry Potter" ar dar kokio tai Martin Freeman "The Hobbit". Aktorius tinka ir netgi labai, dziaugiuosi, jog Kojimai uzteko proto ji pasirinkti. Na gal dar Johnny Depp butu tikes, bet man jis kazkaip popsiskai atrodo. Norman Reedus yra toks savotiskai keistas, tylus... Visai kaip Silent Hill miestelis. Geros visiems dienos.

Redagavo Libra27

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus dziaukites, kad neikiso kokio Daniel Radcliffe is "Harry Potter" ar dar kokio tai Martin Freeman "The Hobbit". Aktorius tinka ir netgi labai, dziaugiuosi, jog Kojimai uzteko proto ji pasirinkti. Na gal dar Johnny Depp butu tikes, bet man jis kazkaip popsiskai atrodo. Norman Reedus yra toks savotiskai keistas, tylus... Visai kaip Silent Hill miestelis. Geros visiems dienos.

visiškai pritariu, aktorius Norman niekada neįkyrėjo man kažkaip, tikrai toks ramus neerzinantis veikėjas per WD. Užskaitau jei jis ir bus silent hills !!

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip paaiškinti man jis kažkaip nelabai patinka, bet žaidima tikrai pirkčiau ir galėčiau už jį lošti. :D Aišku depas irgi tiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.