Rekomenduojami pranešimai

Klausykit, o nėra kokio Day 1 patch'o ar pan.? Turiu Reloaded versiją, bet performace prastokas: 60 - 70 FPS, bet kažkaip laggy jaučias. Kai važiuojant šaudai, tai ginklas kažkaip trūkinėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps4 tai jau antras update buvo, šiandien buvo apie 550mb update, kiek žaidžiau prieš tai jokiu bugu nepastebėjau jokiu fps drop nebuvo nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad rašo, jog atidėtas jis. Kur čia radai, kad parsisiųst galima?

tai 3 isirasyk.tik del shuterinimo vaziuojant jis man tai vistiek yra.ten jie taiso black screena pagrinde kiek rase. nors man black screen jau dingo po 3 patcho.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lankas gali tapti paciu geriausiu draugu sitam zaidime. beveik visiem gyvenime atvejais. su sprogstamom strelem sluoji masinas is kelio , daug geriau nei granatsvaidis ir greiciau..ir jautiesi lyg ...

 

giphy.gif

:sweet:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lankas gali tapti paciu geriausiu draugu sitam zaidime. beveik visiem gyvenime atvejais. su sprogstamom strelem sluoji masinas is kelio , daug geriau nei granatsvaidis ir greiciau..ir jautiesi lyg ...

 

giphy.gif

:sweet:

 

 

Jo lyg rembo man lankas geriau nei arbaletas. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ypac kai reikia tas masinas sunaikint ..tai su lanku isbegi ant kalno kokio ir taip visas 3 masinas viena po kitos su trim strelem ...boom  :sir:  ant to verta ir pamedziot kad galetum daugiau streliu nesiotis krepsi pasicraftint is odu ... labai pravercia . 

apie medziokle.. dazniausia kai meginu medziot bezdziones, tai jas visada ereliai paima ir nori nusinest  :yao:  po to numeta kur nors ,arba jei pasiseka tai ir ereli nusegi is lanko to paciu

raganosiu medziokle tai kazkas tokio nerealaus ... :xd: su jais isvis idomu lost pvz juos supykdyt netoli priesu ir paciam slides tept ir stebet is toli kas vyksta , tie ten tasko viska 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
You get it after doing the last Hurk Mission, which would be unlocked at around mission 24/32.

 

gana velai zaidime ji gausim. bet jei lost antra karta ir jis liks tai visai nieko. na jei vykdyt kitas main misijas kita karta losiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stutteringo problemos sprendimas:

http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4

 

PC ultra vs PS4. PS4 atrodo labai gerai, bet FPS man zaidziama tik su gera pele ir klava :) judejimo, taikymosi tikslumo apribojimai su dzoistiku man tiesiog per dideli, kaip tam video apzvalgininkas spray and pray stiliumi varo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nes tai nera eilinis fps , todel su pulteliu ji puikiai losiu ant pc. tiesiog ne su klava skraidyt ir vazinet masinom.neveltui tai pirmas mano matytas zaidimas kuris duoda pasirinkt ir PS pultelio isdestyma o ne tik xbox kaip visuose kituose zaidimuose. o saudymo tikslumas pakankamas. tai nera zaidimas kuriama tai butu svarbu siaip ..nors kai darai kazka stealth , aisku svarbu tikslumas, tiesiog nera svarbu greitis.. jei stealtini tai gali taikytis kelias sekundes , niekas taves niekur nevaro ir skubet nereikia niekur. ir zaidimas netaip zaidziasi kad jam reiktu butinai klavos ir peles.grafika aplamai gerai atrodo ir ant pc low kiek teko matyt.

ir visada yra tokiu su pulteliu aplamai jokio fps nepalostu, ir yra kurie tai daro puikiausiai.


jau turiu zaidimo netoli 30 val sulosta ir apie 42% rodo. realiai losta daugiau valandu. bet kokiu atveju ilgas bus nuotykis..ir net nesinori kad jis baigtus kol kas .. visi charai kuriuos sutinki , kurie net nera prie main story taip gerai padaryti su savo labai gerais dialogais ir isvaizda kad viskuo tiesiog megaujies... 3 dalies story nebuvo stiprioji zaidimo puse , o cia story labai stipri tikrai...


Nvidia HairWorks su 1.4.0 patchu. tiesiog prie kailio nustatymu atsiranda nauja opcija pasirinkt "simulated". jau ir taip ten ju kailiai realiai atrodo...

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, aš kai bandau lošti su Xbox pulteliu per PC, jį man rodo, per žaidimo Meniu paspaudus pultelio mygtuką pasikeičia iconos į klaustukus, bet valdyti neleidžia nei per Meniu, nei in-game. Any ideas kodėl taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o per zaidimo opcijas kur pultelio bustatymai irgi rodo pilnai kad toks pultelis ir kad veikia visi valdymai? zaidimas mano ps3 pulteli mato kaip xbox 360 butent ir tada parinkes jam ps3 knopkes per zaidima . jokiu prob nebuvo ir nieko nenustatinejau niekur . gal pultelio problemos jei jis pvz pajungtas kaip belaidis per adapteri.


kagi 2 aktas pereitas... himalajuose pagrinde buvau jau ..wow tiesiog wow tikrai ...o po to tarp kalnu islaviruot skrendant ... :god:  kalnuose tai jega ..tik dar reikia sniego leopardu kailiu keliu ..jau beveik viskas pacraftinta , like keliu paskutiniai craftai jau ... o mapo dar maziau nei puse tik atidengta ... na ir ilgumas zaidimo   :o  tikrai galvojau pries losiant kad na kalnai juk negali but laisves ...bet cia tiek laisves visur kad visko nei neaprepsi.. savo hata jau baigiu viska apsistatyt irgi . stai kur sueina pinigai bent jau, nes jau nebuvo ju kur det is tikro..jau ir asmenini buzzeri turiu  :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išėjo visai neblogas ir smagus žaidimas , nors ir šiek tiek reskinned nuo FC3 (kai kuriais aspektais).  :halone:  

Istorija buvo gan gražiai padaryta , Kyratai atrodė labai gražiai (ypač smagiai praėjo man misija su rubino ieškojimu ir dar varinėjimai su drambliais po visur) , nors nelabai patiko Paganis su Neymaro šukuosena. Dar prie ko galėčiau prikibt , tai prie DRM. Ant PC baisoka pirkt jį dėl UPlay , nes yra nusiskundimų , kad kartais nenori pasileist normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.