Rekomenduojami pranešimai

kam dingsta saves - zaidima leiskit run as administrator

Far.Cry.4.Update.v1.03 jau yra, istaiso seseliu bedas bei visa kita.

koki craka naudoji pries sito update?

man su ali123 craku neluzta atidarant duris, bet rodo, kad zaidimo versija 1.0.0 ir zemelapis juodas, o pratrynus patch failiukus seseliai susiknisa visiskai :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar prisedau isbandyti sito gerumo. Pradzia tokia ikvepianti, pripildyta veiksmo, kad padeti konsoles pulteli butu buve tikra nuodeme. :) Ka cia ir bekalbeti. Po tam tikros izangos pasijaucia tikra Himalaju/Tibeto dvasia. uch.. Net ir dabar rasant neduoda ramybes tie vaizdai. :) Istorija, Grafika, Garsai.. Turbut nera ka ir kalbeti apie tai.

 

Pati zaidima istikro, be viso to sukurto grozio, vertinciau 65%. Kitus 30% palikciau neigiamai pusei, o 5% palikciau be nuomones. Istikro man visa ispudi sugadino eilinis Ubisofto planas/noras paimti kas geriausia is Assassin Creed ir perkelti i kitus zaidimus. Kad ir imant Watch Dogs. Tada originalus zaidimai tampa bendra mase, kose tiksliau. Is zaidimo atimciau ziuronu funkcija uzfiksuoti priesininka. Ta funkcija kazkaip gadina bendra vaizda. ypac parina, kaip ir AC zaidime, kad priesininkai patampa balti. Man kazkaip tai nieko prikolno. Nezinau kam to reikia. Dar kazkaip sove i galva, kad mineta funkcija itrauke, kad geriau priesai matytusi splavotoje aplinkoje. Gaila nesu daugiau isbandes FC3 tad nezinau ar ir toje dalyje buvo tas pats..

 

Jeigu per daug nesigilinant, kad zaidimas sukurtas is tam tikru AC detaliu, zaidimas manau is cia esanciu bus pereitas ne karta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamespot davė vertinimą 7, kaip nevykusi istorija ir sudi... charakteriai. Tikiuosi ryt poryt arba bent jau savaitgaliui turėsiu, man asmeniškai čia laukiamiausias šių metų grajus :). Iš dalies nesitikiu kad campainas bus geresnis nei fc3, bet daug smulkmenų patobulinta tikrai turi būti.

 

Bet bendras ivertinimas kolkas 86, kas visai neblogai. visiem neitiksi vistiek :)

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/far-cry-4/critic-reviews

Redagavo waldaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane pradeda nervai nelaikyti kai gauni tokį e-mail kad tokiu laiku atveš , visada kai gaunu e-mail tai laikas būna visada nuo 11 - 12 arba 13 - 14 ir tokiais laikais ir atveža ,net jei būna parašyta 12:45 - 13:45 tai ir atveža 12:50 vėluoja tikrai ant mažai ilgiausiai esu laukes 15min nuo pasakyto laiko, paskutini karta gaves siunta taip vėlai gal prieš 2 metus 

fnsW2Y2.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Waldaz, apie neitikima tiesos yra. :) Man vienintele problema, kad ima kazkokias detales is kito zaidimo. Sukure pavykusi produkta kazkada, o po to ta pati ideda i dabartinius zaidimus ir pristato kaip sekmes vizitine kortele. Tas ir parina. Siaip apie zaidima del kitu dalyku nieko pries neturiu. Tik tas kokybiskas zaidimas tampa jau matytu produktu su kitu pavadinimu.

 

@narkata, svarbu aplamai, kad gausi. Aisku nervai gali neatlaikyti, bet ka daryti. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Waldaz, apie neitikima tiesos yra. :) Man vienintele problema, kad ima kazkokias detales is kito zaidimo. Sukure pavykusi produkta kazkada, o po to ta pati ideda i dabartinius zaidimus ir pristato kaip sekmes vizitine kortele. Tas ir parina. Siaip apie zaidima del kitu dalyku nieko pries neturiu. Tik tas kokybiskas zaidimas tampa jau matytu produktu su kitu pavadinimu.

 

@narkata, svarbu aplamai, kad gausi. Aisku nervai gali neatlaikyti, bet ka daryti. :)

as AC nelosias tai nezinau kas kaip ten :) na bandziau ten kazkuria sena dali, bet nepatiko ir iki siol netraukia :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata, nepamirsk ir savo ispudziais pasidalinti. As tikiu, kad jie bus visai kitokie negu mano atveju. Viska matysi kitom akim ir pliusu turetu buti daugiau. ypac del veiksmo ir laisves.

As esu kazkiek lengviau rustesnis negu zinuteje. :) Tik galetu jau Ubisoftas keisti po truputi kazka savo zaidimuose. Beje, dar pasakysi ar neprimena kazkokios detales watch dogs zaidimo?!

 

@waldaz, nors AC zaidimu kaip sieno prigaminta, bet jie kol kas manes taip pat neitrauke. Nezinau kodel cia taip. Gal su laiku..

 

Zodziu maziau mano nuomoniu skaitykite ir isbandykite. Lauksiu komentaru kai jau busite isbande. Kazkiek gal ir mano nuomone pasikeis. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parašysiu ,bet deja dar neatvežė man :( bučiau greičiau nupirkęs iš parduotuvės 5£ brangiau bet turėčiau jau iš pačio ryto 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam dingsta saves - zaidima leiskit run as administrator

koki craka naudoji pries sito update?

 

man su ali123 craku neluzta atidarant duris, bet rodo, kad zaidimo versija 1.0.0 ir zemelapis juodas, o pratrynus patch failiukus seseliai susiknisa visiskai :D

Man irgi ten pat duris darant crashinasi Skidrow. Ir be patcho ir su patchu. Be to dar man pelė nejuda geime, o options veikia. Tai šiaip ne taip vien su WASD eidamas šonais ir atbulom nusileidžiu iki durų crasho :D

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ten pat duris darant crashinasi Skidrow. Ir be patcho ir su patchu. Be to dar man pelė nejuda geime, o options veikia. Tai šiaip ne taip vien su WASD eidamas šonais ir atbulom nusileidžiu iki durų crasho :D

 

 

http://kickasstorrent.link/far-cry-4-update-v1-3-0-crack-fix-ali213-t9860716.html

 

su situ patch zaidimo versija pasidaro 1.3 veikia saves, seseliai geri. Kiek pazaidziau, viskas labai gerai. As ji rasiau ant svarios skidrow zaidimo versijos, netgi tiko seivai nuo pries tai truputi prazaistos 1.0 versijos su Ali213 paciu pirmu cracku kur buvo zemelapis juodas/seseliai blogi    :)

 

Pele ir man grybauja, kartais atsijungineja (pas mane belaide roccat pyra).

 

SVARBU: zaidima reikia leisti run as administrator

 

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gpu rimtesne nei Jusu :) beto jos pas mane dvi, tik kad deja zaidimas nepalaiko sli. O kas del rez tai cia kiekvienam asmeniskai man ant 768p jau matosi labai didelis skirtumas nuo 1080p, o beda ne rezoliucijoj del fps, nes kaip sakiau nesvarbu nustatymai rez ir ar low ar ultra fps skaicius nekinta :) O tamstos mastymas irgi geras, pagal Jus pats galit su prastesne gpu losti viska ant high ir neturet bedu, o as su geresne jau vat nieko daryt nebegaliu.  Manau cia releaso beda, reiks palaukti normalesnio, dar kokie gal driveriai iseis ir tada bandyt :)

15' ekranui 768p yra labai gerai. tai daugiau nei 40-50' tv full hd rezoj vistiek. aisku full hd butu dar geriau bet tada is gpu irgi reiktu daugiau. siaip pajunges lapa per isorini monika su full hd fps krenta kazkur ant 10fps del rezos.

as sakiau mazink reza ir gausi fps daugiau. nebent geriau full hd reza bet ant low lost. low tai ten mazdaug kaip x360 tada gaunas jau,

o apie zaidima kuo daugiau losiu tuo labiau patinka. su tuo mini malunsparniu paskaraidyt tai jokiam kitam zaidime tokio jausmo nerasi, arba su drambliu pasivaiksciot ..ten veiki ir veiki kazka ir galo tam nera...main misijas net ir pamirstu kartais, ant tiek idomios papildoms misijos, arba net ne misijos o kazkokios vietos kuriose galima kazka nuveikt. na ziauriai daugiau visko nuo 3 dalies, pakeiciau kala su pele i pulteli ps3 ir nieko geriau ar potogiau negali but...ypac skraidyt ir vazinet patogu..aisku taikymasis ne toks tikslus tampa, bet ir tai galima ismokt.  zaidimas super kol kas. idomumu jau lenkia unity man. nors reiks ir ana visa sulost. kol kas situ dvieju uzteks dar ilgam zaidimu manau. 

sitas istaiso juoda mapa ir HBAO+ ? 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.3 path yra jau ir naudojau su reloaded cracku :) istaise visas bedas del fps, dabar puikiai sukas neber bedu nei su shadows nei su hbao+

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai pasitaise juodas mapas ie hbao+ . viskas grazu ir pagaliau mapa matau. nors galima ir be jo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, žaidimas tikrai vertas dėmėsio, FC3 gal 3 kartus perėjau, nuostabus žaidimas, tik vat turiu problemą bandant pasileisti FC4 ant savo konsolės... Jei kas nepatingėtumėt paskaitykit mano temą, nes jau nei nebežinau ką ir daryti, būčiau dėkingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.