scalman

Playstation 4 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Kliedesius žirnis varo kaip reikalas. Greičiau kakutis jo galvoje, nes nemąsto visiškai. Atrodo jog už 400 baksų galėjo tuo metu kažką geriau surinkti... O kad kažkas mato vien remasterius tai irgi... apstu tų normalių žaidimų ir be remasterių, bet gal jūs jau tiesiog pasenot kaip ir aš jei nebedomina žaidimai ir randat tik vieną kitą įdomų? Jei nėra ką žaisti tai pripažinkit tai jūsų pačių problema, nereikia kaltinti Sony.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator Nori pasakyt šios kartos konsolės turi tokias pasiulas kokias tūrėjo x360 ar ps3? Senesnės konsoles neturėjo tiek remasteriu kiek dabar turi naujo konsoles ir kūrėjai naudojasi tuom.  Man atrodo ps4 tinka tokiem kurie žaidžia bet ką.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tesiog atejo tokie laikai,kuribos krize,ziurek ir filmuose kiek remakiu daro,atrodytu kad vien ps4 remaikina vieninteliai juokinat :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar zaidimu leidziama manau kaip tik daugiau,nei kokiais 2007 ar 2008. Nepriklausomu developeriu kiek ivairiu zaidimu pasirodo...
Nauju triple A ip galbut ir maziau,bet tiesiog zaidimu kastai isauge smarkiai o zaideju baze ar zaidimu kainos drastiskai tikrai nepakito jau koki 10m.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tikro džiaugiuosi, kad gausime Mid - range spec'ų konsolę. Galėčiau susirinkti padorų PC, tačiau geiminimas šia platforma be poros Multi - player žaidimų visiškai netraukia. Konsole - kita kalba.

 

Dar prieš prasidedant visiems PS4.5 gandams mąsčiau, kad mielai sumokėčiau daugiau už galingesnę konsolę. Na, tik tikiuosi, jog neapvils dabartinių - galėtų padaryti taip, jog naujasis hardware tiesiog galėtų paleistų žaidimus 1080p rezoliucija ir visiškai stabiliu 60 FPS. Na, jei jau labai dailus game, tiktų ir 30 FPS, bet jis turėtų būt Rock solid.

 

Hmm, taip tikėjausi per E3 sužinoti išleidimo datą, tačiau tikriausiai be kitų metų pradžios išleidimo nesulauksime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi keista, jei anksčiau nebuvo remake trendu tai x360 turėjo geresnę žaidimų pasiūlą... nesamonė sakyčiau. Žmonės patys nori tų remake'ų tarp kitko, man asmeniškai neaktualu tai aš nekreipiu dėmesio į juos. Pasiūla yra didelė, nespėsi peržaist visko, o jeigu nėra ką žaist kaip ir minėjau tai jūsų pačių problema, o ne žaidimų industrijos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kliedesius žirnis varo kaip reikalas. Greičiau kakutis jo galvoje, nes nemąsto visiškai. Atrodo jog už 400 baksų galėjo tuo metu kažką geriau surinkti... O kad kažkas mato vien remasterius tai irgi... apstu tų normalių žaidimų ir be remasterių, bet gal jūs jau tiesiog pasenot kaip ir aš jei nebedomina žaidimai ir randat tik vieną kitą įdomų? Jei nėra ką žaisti tai pripažinkit tai jūsų pačių problema, nereikia kaltinti Sony.

isleido ka isleido, su tuo ka turi saziningai ir konkuruok, leisk paciai rinkai nuspresti su kuo jie nori zaisti.

 

Pvz dabar Ubisoft prirodo ispudingu demonstraciju, po to isleidzia nukarpyta, uzrakinta PC versija, o konsolems padaro ka jos vos isveza. Konami  aiskina, kad galit nepirkti PES, jei nepatinka, kad PC versija yra apkarpyta. Rockstar nukelinejo GTA5 PC versija. Faktas, kad kurejai tarnauja sony ir ms interesams, o ne daro kas imanoma geriausia visoms platformoms, tas ir yra bjauriausia. 

 

O siuo atveju, jau patys sony mato ko rinka nori, tai jau yra didelis zingsnis, galingesnes konsoles = PC zaidimu rinka nebus taip ribojama.

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isleido ka isleido, su tuo ka turi saziningai ir konkuruok, leisk paciai rinkai nuspresti su kuo jie nori zaisti.

 

Pvz dabar Ubisoft prirodo ispudingu demonstraciju, po to isleidzia nukarpyta, uzrakinta PC versija, o konsolems padaro ka jos vos isveza. Konami  aiskina, kad galit nepirkti PES, jei nepatinka, kad PC versija yra apkarpyta. Rockstar nukelinejo GTA5 PC versija. Faktas, kad kurejai tarnauja sony ir ms interesams, o ne daro kas imanoma geriausia visoms platformoms, tas ir yra bjauriausia. 

 

O siuo atveju, jau patys sony mato ko rinka nori, tai jau yra didelis zingsnis, galingesnes konsoles = PC zaidimu rinka nebus taip ribojama.

Tikrai sutinku, bet čia ne konsolė kalta jog kūrėjam nusispjauti ant PC vartotojų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator tai, kad nieko gero iš tų remeikų, kūrėjai geriau išleis kažkokį remeiką negu sukurs kažką naujo, nekalbu apie re remeikus, nes jų norėjo jau senei dėl to, kad kūrėjai jau nebesugeba sukurt gero žaidimo. Atmetus tuos remeikus tai sąrašas dar labiau žaidimų sumažėja, o ant x360 ir be remeikų jų buvo pilna. Ir kas čia per nesamone jeigu aš neturiu ką žaist tai jau mano problema? Gal dėl mažos pasiulos aš ir neturiu ką žaist? Kodėl kiti randa ką pažaist ant xone ir neranda gerų žaidimų ant ps4? nes jiems nėra įdomių žaidimų ant ps4, bet ne dėl to, kad jie patys kalti, o dėl to, kad kūrėjai neturi ką pasiūlyt. Aš jau minėjau ką aš žaisčiau ant ps4, bet dėl tiek žaidimų neapsimoka jo pirkt tam, kad vėliau pardavynėt.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tu bepasiūlysi kai jau viskas senai išrasta ir pasiūlyta... Aplamai kas buvo ant x360 prisimeni tik kaip nostalgija kad buvo labai geri žaidimai, nauji žaidimai juos lenkia visom prasmėm. Kaip sakant pilnos subinės, patys nebežinom ko norim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator jo daug jau visko yra, bet aš ir dabar dar su x360 pažaidžiu :D sakai, kad jie lenkia visom prasmėm, bet jie vistiek tuos pačius senus žaidimus leidžia, konsolių pagrindas buvo excliusyvai, ne remeikai. Senų konsolių vienas iš pliusų buvo nulaužimas kai galėjai koki gta5 savaitei iki išleidimo žaist :D

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ZenaLt tokius kaip walking dead, cod multiplayer

mmm aišku. Tai čia žaidimai išrankiems? Tai gal tu ne apie visus PS4 žaidimus žinai? Užeik į kieno nors (turinčio PS4) PSN Profile ir pažiūrėk kokia tų žaidimų įvairovė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ZenaLt tu manes klausi ką aš žaidžiu ant x360, o ne kokie man žaidimai patinka, galvoji aš nežinau kokie žaidimai yra ant ps4? ir kaip suprast tie žaidimai išrankiems? jeigu aš išrankus ir man jie patinka ir kitokios alternatyvos nerandu tai čia blogai? čia kalbu ne apie cod, o apie žanrą.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.