scalman

Playstation 4 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Mane labiau jaudina kiek ant standby ryja, nes tokiam režime daugiausiai ir prabūna PS4 :) Pvz telikas man nepatinka, kad ant standby suėda net 25W... Čia ple turėčiau kambaryje įsisukti dar tiek pat lempučių kiek yra dabar ir pastoviai palikt įjungta šviesą ir tai mažiau rytu elektros nei telikas, kažkokia nesamonė :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CIhEQIsUYAQ-mnt.png

 

“Standby power consumption while downloading is 58W, because it’s not performed by the secondary processor, but by the APU as usual.”


The real power consumption has actually been reduced by 18% from 148.6W to 122W, measured in Dragon Quest Heroes.

 

aisku zaidimas nelygu zaidimui.vieni ims maziau, kiti daugiau. 


aisku niekam nepatinka kad standby ryja. dabar kai LED lemputes pagrinde tai ten isvis po 3w tik lemputes pas mane ryja.  :yao:


todel per menesi ir prisivaro iki 100kw  :fuuu:  reciveris vintage ryja kaip visas butas turbut  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu disko formato,ar digital,tame turi itakos,kad digital maziau siurbtu energijos,visgi diskasukis insisuka,kaip tik labiau turetu kaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CUH 1200 motina turi 8 atminties modulius po 1gb , kai seniau buvo 16 moduliu po 512mb is abieju pusiu.

 

ps4memory3.jpg?resize=798%2C599

 

ps4memory4.jpg?resize=798%2C598

 

jei butu sudeja is abieju pusiu butu tureja 16gb  :gusta:


palyginus su sena motina 

 

ps4memory1.jpg?resize=592%2C444

 

ps4memory2.jpg?resize=592%2C444


maziau cipu maziau kaista, maziau ausint reikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl paprasčiausiai išjungti konsolė negalite?

Tai, kad ta konsolė pagal mano matuoklį net tiek neryja tai nematau tikslo ir išjunginėti. PC išvis standby režime 1W teryja, o telikas tai nežinau, kažkoks kreivas, pastoviai turiu išjunginėti, nes tie 25W pereboras konkretus. Man PC+PS4+PS3+Modemas tik apie 16W tesunaudoja miego režime

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puiki naujiena, Sony patvirtinta pele, klaviatura iseina spalio menesi. Puikus zingsnis, as uz tai, kad butu visada sudaroma galimybe vartotojui rinktis kas jam patogiau.  XIM 4 adapteriui turetu buti raguciai su savo kosmine kaina. 

 

 

  • Officially licensed by Sony
  • Wired Keypad/Mouse controller for PlayStation 4/PlayStation 3
  • Designed to replicate PC style gaming
  • Touch Pad
  • USB connection between Mouse and Keypad
  • Programmable Buttons
  • LED backlight

51DOWU3FW1L._SL1000_-ds1-670x267-constra

 

http://www.amazon.co.uk/Tactical-Assault-Commander-4-PS4/dp/B00ZUNOSFU/

 

 

Sakykit, ka norit, bet man asmeniskai yra kankyne netureti tikslaus valdymo zaidime. Uncharted, The Last of Us prazaidziau ir svajojau apie galimybe ten pasitaskyti su pele ir klaviatura. Ipatingai, kai Uncharted momentais yra didesne skerdykla nei dalis FPS zaidimu. GTA 5, kad ir originalo net nezaidziau ant PS3, laukiau siu metu ir dabar bent smagumelis tiksliai judeti, saudyti, o lektuvams  pats tas pasimti pulteli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkoks "vežys" žaidimo konsolei, mano nuomone.

 

Sakykit, ka norit, bet man asmeniskai yra kankyne netureti tikslaus valdymo zaidime. Uncharted, The Last of Us prazaidziau ir svajojau apie galimybe ten pasitaskyti su pele ir klaviatura. Ipatingai, kai Uncharted momentais yra didesne skerdykla nei dalis FPS zaidimu. GTA 5, kad ir originalo net nezaidziau ant PS3, laukiau siu metu ir dabar bent smagumelis tiksliai judeti, saudyti, o lektuvams  pats tas pasimti pulteli.

Uncharted, The Last of Us??? Tu gal Batlefield 4 multiplayerio nežaidei, kur tikrai neturi laiko nusitaikyti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted yra nuotykine skerdykla, pasiziurek i  statistika, beprotybe kiek Drake yra nusoves zmoniu. The Last of Us, del gebejimo tiksliai judeti, tuo paciu ir taupyti kulkas. Ka as sakau, tai turi buti laisve rinktis ir taip visose srityse. 

 

Pasiziuri konsoliu zaidimu demonstracijas ir matai, kad tiesiog nesamones tas spray and pray zaidimams su saunamaisiais ginklais, ka bekalbeti, kad ten zaidzia zaidimu kurejai, o ne pirma karta zaidziantys zmones, dar ta priedangu sistema yra saudykliu vezys, kur kaip is natu kiekviena karta susiremimuose turi priedanga ir saudaisi.. Pvz stalkery dirbtinai nieko nera prikurta, kur nori ten ir dekis jei sutinki priesus,o paiimi multiplatforme saudykle ir ziuri, kad saudausai prie visokiu bortu, griuvesiu,pastatu kampu dar deziu, konteineriu prikrite is dangaus..

 

Anksciau  zaisdavau sandbox call of duty MP, tai su pulteliu, buciau blogesnis uz callo botus, kai su pele visai  smagu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat nepritariu konsole + keybord/mouse variacijai. zmones kurie nemoka zaisti su kontroleriu turetu gryzti prie pc...

gaunasi taip,kad mp zaidima, ypac fps teks pamirsti tiems zaidejams kurie zaidzia su gamepadais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Ka as sakau, tai turi buti laisve rinktis ir taip visose srityse.

 

 

 

 

Tai naudokis ta laisve: rinkis kompiuterį.

 

Aš nepritariu pelėms ir klaviatūroms žaidimų kompiuteriuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau geriau pultelius pagerintu,kam ta vapsie konsolem skirta klavetura :D nebent pc geimeriu nori pritraukt daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina n...  Čia jau išvis nesąmonė kur lygybe būs ant mp??? Jei jums pc fanatikai patinka klafke, ir pele, tai pc rinkitės n.. čia prie konsoliu lenda... Bbd aš ant jų...

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia tai kad fps saudyklese gamepad vs mouse tai bus tragedija. o as tai tikrai nesiruosiu pirkti tokiu kvailu priedu,vien del to kad kazkas kitas su juo zaidzia. man gamepadas neatskiriamas dalykas nuo konsoles. o ir ko gero net nepatogu bus uz 2m sedet nuo tv ir pasidejus ant keliu ten maigyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimerkit, ne tobula zaidimu rinka. Kaip jie papirkineja zaidimu kurejus, kad uzsikaltu daugiau pinigu, taip ir cia, nauja nisa, naujas licenzijuotas devaisas = daugiau pinigu jiem patiems, poto gal ir patys sony kazka panasaus kurs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.