scalman

COD Advanced Warfare

Rekomenduojami pranešimai

MMORPG lengvai padės išspręsti šią problemą!

Nėra čia problemų, turiu daug gerų PS4 žaidimų ir dar daugiau jų galima nusipirkti. Tiesiog man story per trumpas, jei pereini jį per vieną prisėdimą ir tiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums PC optimatizacija? Story įdomus, bet labai jau FPS nepastovūs. Reiks bandyt viską ant Low daryt, kaip kad su Far Cry 3, gal tuomet net ir labiausiai nukritus FPS nesijaus lyg Lag fest.

 

EDIT: Pabandžiau viską ant Low ir tai dažnai tik apie 50 FPS gaunu, kai BF3 SP ant beveik Ultra 60+ FPS galėčiau lošt... Ai, istorija tikrai įdomi, bet kai pats gameplay nemalonus, tai praleisiu šį game. Reikia tikėtis, kad FC4 ant PC bus geriau nei FC3 optimatizuotas.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TukkaSi isjungei supersampling?  as kai ji buvau isijunges tai isvis, buvo kokie 3-5 FPS :D dar seseliu nustatyami eda daug.

 

Mano vaizdo plokste AMD R270X 2GB, procesorius intel i7 2600k 3,4GHz, viska nustaciau, taip kaip cia:
http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_advanced_warfare_vga_graphics_performance_benchmark_review,5.html
 

Ir is pradziu nebuvo imanoma zaisti, nes FPS sokinejo nuo keliolikos iki 100+, tada paziurejau, kad jie testus suka su 8 branduoliu i7  5960X  paspartine iki 4.4 GHz, zodziu, su belekokiu CPU.  Saviski CPU uzklokinau ir dabar prie 4.5GHz galiu zaisti ju naudotais nustatymais, tiesa FPS vistiek kartais krenta iki kokiu 35-40, bet jau ne tiek, kad butu kadru magija.


 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TukkaSi isjungei supersampling?  as kai ji buvau isijunges tai isvis, buvo kokie 3-5 FPS :D dar seseliu nustatyami eda daug.

 

Mano vaizdo plokste AMD R270X 2GB, procesorius intel i7 2600k 3,4GHz, viska nustaciau, taip kaip cia:

http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_advanced_warfare_vga_graphics_performance_benchmark_review,5.html

 

Ir is pradziu nebuvo imanoma zaisti, nes FPS sokinejo nuo keliolikos iki 100+, tada paziurejau, kad jie testus suka su 8 branduoliu i7  5960X  paspartine iki 4.4 GHz, zodziu, su belekokiu CPU.  Saviski CPU uzklokinau ir dabar prie 4.5GHz galiu zaisti ju naudotais nustatymais, tiesa FPS vistiek kartais krenta iki kokiu 35-40, bet jau ne tiek, kad butu kadru magija.

 

 

 

Išjungęs viską aš ten, bet vis vien jei kažkurioj vietoj būna 50 FPS, tai ką bedarau, daugiau nespaudžia. Ghosts buvo lėvesnis, bet bent jau ėjo maždaug padoriai. Žodžiu, geriau jau walkthrough pažiūrėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

driverius bandei naujus?

Tai kad naujausi. Lėvas port'as tiesiog, visiems čia taip. Ai, geriau ant X360 pereisiu. Nebus kažkokios geros grafikos ir pan., bet bent kažkaip maloniai lošias.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi linksmiau ziurint i Story galima butu pamastyti, kad ji buvo sukurta tik del K.Spacey. I online vistiek nebutu pavyke ji itraukti.

O rimciau, man atrodo COD kurejai labiau noretu kurti ne SP, o paversti zaidima TIK online. Nes po tokio zaidimo kas ir belieka su zaidimu daryti..

 

Apie tokius dalykus kalbu:

 

 

Call of Duty: Advanced Warfare - Zombie Mode
If you can plow your way through exo survival for long enough, this taste of zombie mode is your reward.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit padėti apsispręsti, laužausi jau savaitę :D COD, bf4, ar far cry 4 ?

bf4 del mp, far cry 4 del story, o cod jei neturi kur pinigu deti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.