scalman

COD Advanced Warfare

Rekomenduojami pranešimai

Baigiau misijas , apie 6h uztrukau .Pabaiga gan silpna lyginantsu anksteniais zaidimais , bet visumoj is mano puses 10 balu . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpos bet geros :D , man tai pavyzdiui uztenka , nes kai per ilgos buna, tai tada pradeda atsibosti po kiek laiko

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpos bet geros :D , man tai pavyzdiui uztenka , nes kai per ilgos buna, tai tada pradeda atsibosti po kiek laiko

 

Man irgi uztenka , pats tas savitgaliui :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurtas "n" metu, isleista "n" mln vien tik ant story kurimo .... jo pats tas 6 val pazaisti ... :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurtas "n" metu, isleista "n" mln vien tik ant story kurimo .... jo pats tas 6 val pazaisti ... :yao:

Na, čia kaip su filmais. Kiek kurti scenarijai, kiek laiko filmuota, kiek pinigų išleista, o rast - 2 valandos ir peržiūrėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau ir aš porą misijų, tai nuo BO kol kas turbūt įdomiausias COD SP. Ghosts irgi įdomi Story, bet jau pats gameplay ir visual buvo baisai pabodęs, per daug panašus į praeitas dalis.

 

Grafikos gražios, tik optimatizacija prastoka, dažnai gaunu ~90 FPS, o kartais paima kokioj vietoj porai mnučių iki 45 FPS nukrenta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man savaitgaliai būna ilgesni nei 6 valandos  :)

MMORPG lengvai padės išspręsti šią problemą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amLWoe9_460s.jpg

Now that Cod:aw as come out, I thought I'd recycle ghost Lol

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MMORPG lengvai padės išspręsti šią problemą!

problema issisprendzia ir be online aplamai. elite dangerous, the forest, the long dark, space engineers, kerbal space program... poto pareicini su aseeto ir project cars. simtai valandu sueina man dabar i dar neisleistus net zaidimus. viskas early acces/alpha, ir kitu devu teamai susideda is keliu zmoniu tik. o zaidimai kokio lygio eina ..jokiu AAA nebelosiu isvis :yao:

call-of-duty-advanced-w-545221555a066.jp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del to aktoriaus noriu isbandyti, bet pirkti del 6h... Nu gal ant pc iseis palosti. :D

na man isejo ir kuo puikiausiai. maziau reiklus nei tai ka losiau iki siol tikrai is siu metu zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.