semkius

Geriausias žaistas "exclusive" žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau, bent jau man, The Last of Us vienas iš geriausių žaistų žaidimų ir puiki šios konsolių kartos kulminacija. Žaidimas ne tik grafiškai ir techniškai blizga, bet labiausiai įsimena dėl nepriekaištingai aprašytų personažų. Galima neprisiminti veiksmo sekos, bet kai pagalvoji apie žaidimą, visada atsiminsi veikėjų tarpusavio santykius ir sunkumus, kuriuos jiems teko įveikti. Istorija, aplinkos, vaidyba, emocijos, muzika, mažiausios detalės ir pats gameplay yra tobulas. Žinot ką, išdrįsiu pasakyti, kad tai yra geriausias žaidimas, kuriame visi elementai nepriekaištingai suderinti. O ta pabaiga... :megusta:

   Man gavos taip, jog įsigijau PS3 neseniai ir tai buvo pirmas žaistas geimas ant PS3. Tikrai nuostabus žaidimas. Ta visa istorija man buvo tikra drama, daug įvairių emocijų bangų liūliavo mane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 pirkau, vien tik dėl MGS4 nes tai buvo mano pirmas žaidimas, kuri labai norėjau sužaisti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra kokia naudotų žaidimų parduotuvė kaune/marijampolėje, su kainom telpančiom į proto ribas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra kokia naudotų žaidimų parduotuvė kaune/marijampolėje, su kainom telpančiom į proto ribas? :D

 

Skelbimai. Lietuvoje parduotuvių su normaliomis kainomis nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra kokia naudotų žaidimų parduotuvė kaune/marijampolėje, su kainom telpančiom į proto ribas? :D

www.enrike.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Ką tik perėjau Asuras Wrath (be unlockinto paskutinio levelio ir extrų) - tikrai nuostabus geimas. Šiokia tokia alegorija į religiją... Matau japonų žaidimai tikrai išskirtiniai...

   Kai pradėjau žaisti šį geimą, surpatau, jog PS3 verta pirkti vien dėl Asuras Wrath ir pasilikti jį kolekcijoje... Toks geimas net po 20 metų bus kažkas įdomaus... Dabar kai perėjau, gal biški kitaip atrodo jau, kai žinai viską :DDD Bet kažkam parodyti tokį geimą kam nors nemačius... Kaip ir dabar yra visokių geimų ant konsolių, ypač japoniškų, kurie turi savo vertę ir žmonės perka konsoles 20 metų senumo vien dėl vieno geimo ir panašiai...

   Aš kaip visų tų mitologijų mėgėjas, ir panašių istorijų apie herojus ir visokius panašius personažus (graikų mitologija ir t.t...) - tai Asuras Wrath patiko labai... Kiek daug ten visko ko nebuvau dar matęs... Kaip ir rašiau prieš tai čia temoje - kažkoks anime ir šiek tiek komikso derinys...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asura's Wrath yra multiplatforminis, tad nebutina pirkti PS3, kad ji palostum..

Ne multi konsolinis, o tiesiog dar padarė ant Xbox. Aš taip gražiai parašiau, o tu čia gadini mano komentarą :D Man tiesiog gavos taip, jog po naujų metų pirkau PS3 dėl vieno geimo, tai šitą ir norėjau pasakyti.

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne multi konsolinis, o tiesiog dar padarė ant Xbox. Aš taip gražiai parašiau, o tu čia gadini mano komentarą :D Man tiesiog gavos taip, jog po naujų metų pirkau PS3 dėl vieno geimo, tai šitą ir norėjau pasakyti.

Ismegink dar uncharted trilogija, the last of us, beyond two souls, heavy rain, metal gear solid 4 (nu del sito jau ir kitas dalis reiketu sulosti). Nors ir nera ten mitologiniu ir kitokiu dalyku, bet patikek nenusivilsi  ;)

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kaip tik ir pirkau PS3 su Last of Us. Bet prikau dėl kitko - Ultimate Marvel vs Capcom 3. Šiuo metu kaip tik turiu Uncharted visas, God of War 4 dalis (be 1 ir 2), bei Heavy Rain ir Beyond Two Souls - tik nėra kada lošt. Dabar atostogose esu, tai gal kaip nors pavyks įveikti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, bent jau man, The Last of Us vienas iš geriausių žaistų žaidimų ir puiki šios konsolių kartos kulminacija. Žaidimas ne tik grafiškai ir techniškai blizga, bet labiausiai įsimena dėl nepriekaištingai aprašytų personažų. Galima neprisiminti veiksmo sekos, bet kai pagalvoji apie žaidimą, visada atsiminsi veikėjų tarpusavio santykius ir sunkumus, kuriuos jiems teko įveikti. Istorija, aplinkos, vaidyba, emocijos, muzika, mažiausios detalės ir pats gameplay yra tobulas. Žinot ką, išdrįsiu pasakyti, kad tai yra geriausias žaidimas, kuriame visi elementai nepriekaištingai suderinti. O ta pabaiga... :megusta:

Neseniai nuspirkau PS3, tai tikra atgaiva po PC stampuotu zaidimu toks perlas. Bet mano galva, ant PC tokio zaidimo patirtis butu dar geresne, su pele, klaviatura visa judesiu mechanika butu daug tikslesne ir malonesne, nes intensyvesniems scenoms visiska lempa tas pultelis, tiesiog skausminga zaisti, kai negali tiksliai judeti aplinkoje, akimirksniu nusitaikyti i norima vieta. Ant PC dar atimtume kosmariskai ilgus krovimo laikus ir gautume kuo tobuliausia zaidima ir patirti ji zaidziant, bet deja, geri kurejai geras idejas realizuoja tik konsolems..

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@zirnis, krovimo laikas visiškai ne problema, nes kraunasi tik kai įjungi žaidimą. Toliau nei vieno krovimosi nėra :) Tuo pasižymi visi naujesni Naughty Dog žaidimai. Ant PC nežinau ar geriau, kai kurie žaidimai tiesiog nepritaikyti klaviatūrai, *ekhm* Dark Souls. Tas taikiklio svyravimas yra viena iš mechanikų, mano manymu. Ne viena kova buvo intensyvesnė būtent dėl to ir dar kad brangius šovinius prarandi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nuspirkau PS3, tai tikra atgaiva po PC stampuotu zaidimu toks perlas. Bet mano galva, ant PC tokio zaidimo patirtis butu dar geresne, su pele, klaviatura visa judesiu mechanika butu daug tikslesne ir malonesne, nes intensyvesniems scenoms visiska lempa tas pultelis, tiesiog skausminga zaisti, kai negali tiksliai judeti aplinkoje, akimirksniu nusitaikyti i norima vieta. Ant PC dar atimtume kosmariskai ilgus krovimo laikus ir gautume kuo tobuliausia zaidima ir patirti ji zaidziant, bet deja, geri kurejai geras idejas realizuoja tik konsolems..

Tavo pačio bėdos, jei nemoki prisitaikyti ar nenori. Man puikiai gaunasi ir malonu žaisti su pulteliu. Be to, kam tada bristi į konsoles, jeigu tokia kliūtis pultelis? Pasilieki, kur tau geriau, o ne sukandęs dantis žaidi.

 

Arba stipriai mankštinkis, jei be proto nori tų žaidimų, nes, jei net negali tiksliai judėti aplinkoje, tai treniruokis daug. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galva, pultelis idealu sportams, hach&slash, nerimtiems lenktyniu zaidimams, bet saudyklems, nuotykiu, selinimo zaidimams tai tik pele/klaviatura. Pultelis tik atima judejimo tiksluma, grakstuma, kai kuriuose Last of Us scenose kaip botus isaudytum pasinaudojes netiketumu ir mikliais judesiais, bet su pulteliu kartais tai pavirsta i kazkokia kankyne,o ne kova. Tiesa, tie apgirte judesiai yra kompensuojami  herojaus patvarumu :D Bet teks taikstytis, gal ir rankos pasidarys tiesesnes :D nes  dar 3 Uncharted dalys laukia, o del turimo GTA5  nezinau ar verta pradeti, jauciu, verciau reikes laukti PC versijos, bus tikrai malonesne patirtis ant PC :)

Kalbant apie PS3 excliuzyvus, tai tikejaus, kad Gran Turismo 5,6 bus daugiau rekomendaciju, bet kiek prabandziau GT5, tai ne tas pats, kaip savo laiku Gran Turismo2 ar poto GT4. GT5 smagi fizika, daug auto, bet nera kazkokio kablio zaisti..


 

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.