Magnitas

PokerStars ir ne tik

Rekomenduojami pranešimai

Dowydai, del vieno dalyko mes tikrai nesutartume zinok. :D Galim trumpai padiskutuoti apie video ziurejima, knygu skaityma ir siu dalyku nauda/panaudojima prie pokerio stalo. As tik uz tas knygas, kurios ismokytu greiciau apskaiciuoti zetonu skaiciu, kad nereiktu pasimesti ir zinoti kiek deti ar kiek kelti, bet mokytis is ju.. Kazkas sake - 90% zmogaus taktikos, 10% kortos. As atbulai vertinciau sita pasisakyma. 85% kortos, 5% nuojauta, 10% taktikos. Kaip tau pades knygos jeigu tau gausi 5 2? A 2? Ar J J kai kitas tures Q Q? Nezinau, pasakyk man kuom tau tos knygos padejo? Kokias tu zinias pasisemei is ju? Gal ir itikinsi mane kazkuom. :)

 

Kortos minimalia reiskme turi, jeigu 85% butu kortos nebutu zaideju kurie gyvena is pokerio nes tiesiog tai butu loterija. Pokeryje gali ir su 5 2 laimeti pries AA, ar isblefuodamas ar tiesiog eile/dvi poros/flushas etc. Galiausiai, tam kad butum laimintis zaidejas nereikia tureti daugiau laiminciu handu negu pralaiminciu, reikia tik laimejimus didesnius tureti negu pralaimejimus. Pvz anksciau zaisdavau prie 0.02/0.01$ stalu, ir daug handu prapisdavau, bet visada iseidavau y pliusa. Visi laimejimai ateidavo is to, kad bunant neblogoj pozicijoj, jeigu pakankamai zmoniu limpina pries mane as callindavau su mazom porom ar suited kortom, ko iprastai nedarydavau. Ir jeigu flope pagauni flusha/eile/3vienodas tada buna smagu, buten su 5 2s prigauni tuos du pocket ace'us. Noobai prie mazu statymu nemoka nusimest tokiu kortu, ir dazniausiai all inais pasibaigia tokie handai. Tokie handai buvo pagrindas kodel as y pliusa ejau. 

 

Poto viska ka laimejau prie casho prapisau turnyruose ir baiges mano pokerio karjera :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Moo, Maladec tas zmogelis kuris tokia suma pasieme. Super. Beje, nepagalvojau, kad reikia retusuoti nickus. Na, gal nelabai jie nuo to nukentes. xe

 

Minde, smagu. Reiks ir man kada tuos pojucius isbandyti. :) Isgyventi is to.. Nebent labai gyvenime sekasi. Taip tai aisku, kad TIK is to pragyventi labai sunku butu.

 

@nestas, thanks. Apie tai nezinojau. Kai turesiu laiko butinai isbandysiu. Beje, smagu. Apie tokia info, kuria galbut nevisi zino, ir norejau, kad pasidalintume.

 

Dowydai, del vieno dalyko mes tikrai nesutartume zinok. :D Galim trumpai padiskutuoti apie video ziurejima, knygu skaityma ir siu dalyku nauda/panaudojima prie pokerio stalo. As tik uz tas knygas, kurios ismokytu greiciau apskaiciuoti zetonu skaiciu, kad nereiktu pasimesti ir zinoti kiek deti ar kiek kelti, bet mokytis is ju.. Kazkas sake - 90% zmogaus taktikos, 10% kortos. As atbulai vertinciau sita pasisakyma. 85% kortos, 5% nuojauta, 10% taktikos. Kaip tau pades knygos jeigu tau gausi 5 2? A 2? Ar J J kai kitas tures Q Q? Nezinau, pasakyk man kuom tau tos knygos padejo? Kokias tu zinias pasisemei is ju? Gal ir itikinsi mane kazkuom. :)

 

P.S. Kuom skiriasi eu ir fr? As siunciausi is com, bet dabar priverstinai man padare eu. /// Ir kaip zmones gauna zvaigzdutes? Cia jau dalyvavimas kazkur?

Žaidimas iki kortų atvetimo visad vyksta žmogus prieš žmogų, todėl, kortos tik vienas iš daugybės žaidimo elementų ir tai tik pagalbinis įrankis... Visi moka sustumt žetonus su AA, retas moka puikiai skaityt situacijas, nustatyt oponentų diapazonus ir t.t. Knygos padėjo matematikos, psichologijos žiniom, situacijų ir oponentų vertinimui. Vien, kad įgauti kažkokius pradmenis, reikia perskaityt bent 10-15 knygų ir tai tik pradmenys. O bendrai knygos yra maža dalis viso mokymosi, reikia pirmiausia suprasti kas tose knygose parašyta ir šiaip yra tokia taisyklė, kad pokerio knygą reikia skaityti tris kartus, maždaug, kas 3 mėn. Na čia ta tema galima kalbėti ir kalbėti. Kas dėl video tai, labai gera mokymosi priemonė, dėl ko žmonės moka didelius pinigus, už kompetentingų žaidėjų video, nes matai, kaip kitas žmogus žaidžia, kaip vertina priešininkus, jų diapazonus ir t.t. Atsirenki savo sritį ir žiūri tos srities video. Aš pats kiekviena diena stebiu žaidėjus kurie streamin'a.

ps.fr prancūzų rinkai skirtas kambarys, tačiau galima žaisti ir iš kitų šalių. Žvaigždutes gauna už surinktus taškus ar paprasčiau sakant sumokėtus mokesčius (rake).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neturejau galvoje, kad 2 5 ne korta ir su jomis negalima laimeti. Turejau omenyje, kad tiketis kiekviena karta sulaukti full-house ar keturiu vienodu su tokiomis kortomis tiesiog butu savo zaidimo zlugdymas.

Vienoje laidoje gerai pasake, kad nereikia gailetis ismetus tokias kortas, kai po ju ant stalo atsivercia jos.

 

Aisku galima gincytis, bet man tie procentu skaiciavimai.. Lengvai sakant, nieko verti. Tu zaidime gali rinktis teisingus sprendimus ir neteisingus. Pvz., kaip @Dowydas sako, kad galima su tuzais viska sustumti, galima is situacijos ispesti didesni laimejima - sutinku. Cia zmogus turi du pasirinkimus. Man su tuzais asmeniskai nesiseka. Buna, kad eini viska, buna, kad palauki ir kazkam iskrenta dvi poros, o tada su tuzais nieko nepadarysi. Ir nereikia pamirsti, kad tavo varzovas gali irgi buti apsiskaites, o gal neskaites, bet gudriai zaidziantis ar statantis. Todel as labiau, kad Pokeris yra tiesiog loterija. Tik tiek, kad loterijoje tu keliauji, o pokeri pasirenki kelius. Tikiu, kad kokios psichologines knygos praverstu, jeigu reiktu zaisti su zmonem gyvai prie stalo, bet visa kita.. Kaip kazkas sake, atsiranda tiek daug nauju taktiku, kad zmones nespeja tu knygu rasyti. :)

 

Pamenu viena kova su Negreanu. Zmogus turejo dvi QQ, auksciau nieko ant stalo nebuvo iskrite. Nei spalvu, nei eiliu. Su varzovu kovojo, kele, o ant pabaigos jis pakele, o varzovas dar pakele. Tada N sustume viska, priesininkas taip pat. Na, po atvertimo paaiskejo, kad priesininkas turejo 3 po 2. Zinau, kad nuo tokiu dalyku niekas neapsaugotas, bet vis del to tai jau Loterija ir Rizika.

 

Zodziu eisim kada sumesti partija kita ir viskas bus aisku cia tarp musu. :D Beje, kuo PS pasunkina, kad negali isigilinti i zaideja ir daznai tave numetinja prie kito stalo. Nezinau ar tokie dalykai vyksta is tikru pinigu losiant?

P.S. Man ir patinka ziureti kovas tarp kitu. Idomu matyti ju sprendimus. Beje, ar daug tenka blefuoti? Ir ar sekmingi tie blefai? Nieko nesakau, jusu zodziuose yra tiesos. Zaidimas is tikru pinigu skiriasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ve kokia diskusija čia vyksta. Pokerį asmeniškai beveik metęs, tiek žaidžiant iš pinigų tiek virtualia valiuta. Ko gero dėl to, kad juodas laikotarpis užėjo ir tęsės vos ne pusę metų, kol kantrybė baigės (o jos turėdavau). Juodas laikotarpis, tai reiškia, kad nesisekė, kito žodžio neina rast, nes sėkmė čia lygiai taip pat svarbi kaip ir įgūdžiai ar kaip sakant taktikos, apie kurias kiekvienas savo knygą gali parašyt.

 

Profesonaliai rimtai nežaidęs, gal dėl to lengva ir sakyt, kad nesisekė, nes eilinių pokerio kombinacijas ir šiek tiek taktikas suprantančių varžovų sprendimai kartais toki stokojantys logikos ir visiškai avantiūritiški kad pats savęs paklausi kam aš čia išvis žaidžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tokių žmonių kurie apie pokeri galvoja kaip apie loteriją, gamblinimą, dėl tokių žmonių kurie galvoja jog knygų skaitymas yra visiška nesamonė pokeris ir yra toks pelningas :). Viskam yra matemtatinės tikimybės, sėkmės čia 0, tu praloši su AA ne dėl to, kad tau neapsisekė, o dėl to, kad priešininkas turėjo savo procentus laimėti ir matematikos neapgausi. Čia tas pats sakyti, kad šachamtai loterija, lygiai tas pats :). O dėl juodų periodų, tai variacija, kuri ilgame laikotarpį išsilygina, nes tikimybės yra tokios kokios jos yra... Kaladėje visad yra 52 kortos, paroje 24h ir t.t., tokie dalykai neskeičia :).

Priedu įdedu savo seną 4,5$ 180 man SNG garfiką:

chart.jpg

Nenorių nieko kritikuoti, bet tam, jog kalbėti apie kažkokias sekmes ir neskemes, apie blogus ir gerus periodus, reikia sužaisti, bent 1 tūkst SNG ar MTT ar 50 tūkst rankų cash'e, nes tik tada galima matyt kažkokius rezultatus.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokingai skamba kai zmones sako, kad pokeris yra loterija ar, kad procentu skaiciavimas nieko vertas. Jeigu zmogus kuris gyvena is pokerio ir metu metus yra laimintis zaidejas sako, kad skaiciavimas yra kazko vertas, reiskai taip ir yra. Ir priesingai, jeigu zmogus kuris zaide tik zyngoj ir pokerstarso freeroluose bando kazka aiskint apie pokery, ta nuomone nera labai vertinga. Tikrai nebandau nieko izeisti, bet siuo atveju magnitai, tiesiog esi neteisus. Va dowydas rimtas zaidejas, jo nuomone kazka sako, tikiu kad yra ir ko pasimokyt is jo. As vos basicus zinau, bet ju daznai uztenka zaidziant tarp draugu, kad dazniau laimetum negu pralaimetum. 
Kaip tik zaidziau pries pora savaiciu, is septyniu likom tryse, visi po apyligiai zetonu. Laimejau all-in'a ir gavau pirma vieta. Is 5lt pasidare 25lt. Picos nusipirkau. Dabar apie hand'a - as turejau 56s, paraisinau 3x bet, vienas nusifoldino, kitas callino. Heads up'as. Iskrito 5 8 Q, 4. Ir pries riveri turiu rinktis ka daryt, callint y allina ar ne. As turiu flush draw, gutshot ir pora. Tad paskaiciuojam savo outus - bet kuris cirvas flushui, tad 9 kortos. 7 straightui tad dar +3 kortos, 12, 5 trims vienodoms +2, 14, ir galiausiai 6 dviems poroms +3. Viso 17kortu kurios mano ranka padarytu laimincia. Kaladeje like 46 kortos, tad yra 37 procentu sansas, kad laimesiu ta handa su riveriu. Callint rizikuojant prarast visus zetonus ir likti trecioje vietoje kuri nieko negauna, ar foldint nieko per daug nepraradus ir tiesiog zaist toliau laukiant geresnes kortos? Callint. Nes jeigu laimiu sita handa, zaidimas baigtas as pirmoj vietoj, jeigu pralaimiu zaidimas baigtas as nieko negaunu. Sakykim as busiu 10tyje identisku situacija, pagal procentus, is 10ties tokiu situaciju as laimesiu 4 kartus. Mano visas bankrollas yra 50lt(5lt buy inas).  Per kiekviena laimejima +25lt, tad is 50lt pasidaro 110lt. Bet 6 kartus pralaimiu, po -5, viso 30lt. Po desimties tokiu zaidimu as is 50lt bankrolo busiu su 80lt. Tad mano sprendimas callinti yra paremtas grynai matematika ir yra pelningas. Aisku as turejau ne 40procentu o 37, bet cia labiau norejau parodyt pacia logika pavyzdziu ir supaprastinau skaiciavimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tokių žmonių kurie apie pokeri galvoja kaip apie loteriją, gamblinimą, dėl tokių žmonių kurie galvoja jog knygų skaitymas yra visiška nesamonė pokeris ir yra toks pelningas :). Viskam yra matemtatinės tikimybės, sėkmės čia 0, tu praloši su AA ne dėl to, kad tau neapsisekė, o dėl to, kad priešininkas turėjo savo procentus laimėti ir matematikos neapgausi. Čia tas pats sakyti, kad šachamtai loterija, lygiai tas pats :). O dėl juodų periodų, tai variacija, kuri ilgame laikotarpį išsilygina, nes tikimybės yra tokios kokios jos yra... Kaladėje visad yra 52 kortos, paroje 24h ir t.t., tokie dalykai neskeičia :).

Priedu įdedu savo seną 4,5$ 180 man SNG garfiką:

 

Nenorių nieko kritikuoti, bet tam, jog kalbėti apie kažkokias sekmes ir neskemes, apie blogus ir gerus periodus, reikia sužaisti, bent 1 tūkst SNG ar MTT ar 50 tūkst rankų cash'e, nes tik tada galima matyt kažkokius rezultatus.

 

Šachmatus ir Pokerį liginti yra kiek per drasu. Tiesiog Pokerio kortos turetu buti tada atverstos. :)

 

Statistikos kaip ir nezinau, bet tikiu, kad pokeryje daugiau pralaimi tie, kurie daug rizikuoja, blefuoja, ar kaip @Vaidinho minejo, tiesiog ateina juoda diena kai kortos nekrenta. O pokeris kaip ir Sportas, laimetojas yra tik vienas. Pokeri aisku ju daugiau, bet iki virsaus vistiek ne visi pateks, ne visiems sekasi. Nors kaip sakai, sekme cia niekuo deta, "viskas procentuose".

Tu kalbi apie kazkokius laimejimus, pralaimejimus, suzaistu losimu skaiciu ir t.t. Sia tiesa ir vel gazkuom grindi. Bet pasauli yra ir zinomu zaideju kuriems korta tiesiog nekrenta. Vienas is pavyzdziu:

http://lt.pokernews.com/pokerio-naujienos/2014/02/gusas-hansenas-skesta-toliau-pralaimejimai-arteja-prie-17-os-12101.htm

 

@nestas as priemu kita nuomone ir neisizeidziu. Is gincu ir skirtingu nuomoniu kartais galima iki kazko prieiti. Ir nesakau, kad Dowas prastai mastantis ar blogas zaidejas. Tiesiog poziuris nepriimtinas gali buti ir tiek.

Tavo Istorija aisku irgi idomi (tik kaikuriu zargonu nesupratau), bet ir vel.. Nebutu buvus sekme, nebutu ir istorijos. Arba butu kita.

 

Aisku as nepriemu saves kaip uz rimta zaideja, nes losiu xaliavas ir ten rimtai nesuzaisi, bet ateis ta diena kai ir as save isbandysiu zaidime uz pinigus. Kai laimesiu pirma vieta rimtam turnyre, girsiuos, kad perksiaciau daug knygu.. Kokia 20. :)

 

Aisku mini juokas ima mane, kad jus vertinate savo zaidima procentais, nes tie procentai labiau duoda naudos kai ziuri gyva zaidima per tv ir parodomas zaideju kortu stiprumas procentais, bet ok.

Prie stalo sedi 9 zmones. Kiekvienas gauna po 11%. 3 numeta, 6 lieka. Kiekvienam po 16%. Zaidejas X turi A A, Zaidejas Z turi 2 2. Krenta 3 kortos, 2 A 10. Zaidejas X pakelia i tam tikros sumos, 2 numeta, 4 lieka. Kiekvienas jau gauna 25%. Na, bet zaidejas X, turedamas A A A jauciasi lyg su 100%. Atverciama 4 korta 9. Zaidejas X (jausdamas savo galia) arba pakelia arba kelia viska. 2 numeta, o Zaidejas Z eina viska, nes jauciasi su 2 2 2 galingai. 5 korta iskrenta 2. Zaidejas Z pasiema viska arba nepilnai nuskausmina zaideja X. Ir koks moralas? Kad Zaidejui Z nepasiseke, o tiesiog procentaliai jis tikejosi, kad jam paskutine korta iskris dar 2? Nemanau. Todel sakyti, kad pokeryje Sekme yra 0 verta.. Kaip rusas pasakytu, Bried.

 

lietuvio-gkarolis-turnyras-531d7abea3aaa

 

 

Savaitgalį Lietuvos pokerio meistrai džiaugėsi solidžiais prizais internetinėse kovose
Praėjusį savaitgalį kambaryje „PokerStars“ įspūdingus rezultatus vėl demonstravo Lietuvos pokerio meistrai. Sėkmingai praėjusį savaitgalį reikalai klostėsi tautiečiams „g.karolis“, „giadze1“, „ukinismuilas“ ir keletui kitų.
 

Kalbant apie internetiniame pokerio ringe iškovotus apdovanojimus, bene dažniausiai linksniuojamas lietuviškas slapyvardis – „g.karolis“. Tautietis yra nevieno solidaus turnyro čempionas. Praėjęs savaitgalis jam vėl buvo sėkmingas. Šį kartą „g.karolis“ ištvermingiausiųjų žaidėjų trejetą pasiekė tarp 1 603 „Sunday SuperSonic“ dalyvių. 215 dolerių įpirkos mūšio finalininkai liko trise ir nusprendė dalintis prizinį fondą. Tautiečiui atiteko 45 810 JAV dolerių prizas, o netrukus – ir antroji vieta.

Šauniai savaitgalis dėliojosi ir tautiečiui, „PokerStars“ kambaryje pasivadinusiam „giadze1“. 109 dolerių įpirkos „Turbo“ pokerio varžybose jis iškovojo trečią vietą tarp 1 155 žaidėjų ir pelnė 10 973 dolerius. „vMagnus“ antrąją vietą pelnė tarp 280 žaidėjų, stojusių į analogišką mūšį. Jo prizas – 4 200 dolerių. Tuo tarpu „Speedukas“ sidabrą iškovojo 320 dolerių įpirkos turnyre, už ką jo sąskaitą papildė 6,3 tūkst. dolerių.

Nesnaudė ir kuklesnių įpirkų kovų dalyviai. „ukinismuilas“ 11 dolerių įpirkos turnyre su vienu atsipirkimu ir žetonų papildymu triumfavo tarp 1 544 žaidėjų ir už pergalę pelnė 8 363 dolerius. Analogiškame turnyre, sutraukusiame 845 pokerio mylėtojus, pergalę šventė ir „Merfinis“. Šis pasiekimas įvertintas 4 068 doleriais. Dar apie 4,4 tūkst. dolerių „Merfinins“ sąskaitą paisekė už antrąją vietą, iškovotą „The Big 100“ turnyre, kambario „PokerStars.fr“ ringe. Čia iš iš viso varžėsi 234 žaidėjai. 16,5 įpirkos dolerių „Turbo“ turnyre antras finišavo „zaikiss“. Už šią kelionę mūsiškis apdovanotas 5 856 doleriais.

Net dvi pergales praėjusį savaitgalį pavyko pasiekti lietuviui slapyvardžiu „vincelis“. 163 varžovus įveikęs 82 dolerių įpirkos „Hyper Turbo“ turnyre jis pelnė 3 165 dolerių prizą, o pergalė tarp 745 varžovų 11 dolerių įpirkos „Turbo“ turnyre užtikrino jam dar 1 416 dolerių.

Šaltinis : 15min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Aisku mini juokas ima mane, kad jus vertinate savo zaidima procentais, nes tie procentai labiau duoda naudos kai ziuri gyva zaidima per tv ir parodomas zaideju kortu stiprumas procentais, bet ok.

Prie stalo sedi 9 zmones. Kiekvienas gauna po 11%. 3 numeta, 6 lieka. Kiekvienam po 16%. Zaidejas X turi A A, Zaidejas Z turi 2 2. Krenta 3 kortos, 2 A 10. Zaidejas X pakelia i tam tikros sumos, 2 numeta, 4 lieka. Kiekvienas jau gauna 25%. Na, bet zaidejas X, turedamas A A A jauciasi lyg su 100%. Atverciama 4 korta 9. Zaidejas X (jausdamas savo galia) arba pakelia arba kelia viska. 2 numeta, o Zaidejas Z eina viska, nes jauciasi su 2 2 2 galingai. 5 korta iskrenta 2. Zaidejas Z pasiema viska arba nepilnai nuskausmina zaideja X. Ir koks moralas? Kad Zaidejui Z nepasiseke, o tiesiog procentaliai jis tikejosi, kad jam paskutine korta iskris dar 2? Nemanau. Todel sakyti, kad pokeryje Sekme yra 0 verta.. Kaip rusas pasakytu, Bried.

Tu @Magnitas arba trolis arba tau labai sunku su matematika.

 

1. Kiekvienas zaidejas negauna po 11%, nu nebent pries gaunant kortas(edit: nors net pries kortas gaunant ne visi turi vienodus procentus, nes pozicija taip pat svarbi). Po kortu gavimo zaidejas su AA turi daug didesnius procentus negu zaidejas su 2 7. 

2. Po flopo velgi procentus kiekvienas zaidejas turi skirtingus. O zaidejas X gal ir neturi 100%, bet turi didelius procentus. Viskas kas jy gali iveikti tai tik nuo eiles. Tu nerasiai zenklu tai nezinau kiek imanomas flushas, bet eile sunkiai, geriausiu atveju kazkam vistiek truksta dar vienos kortos. 4rios vienodos irgi sunkiai, vos 1 korta kaladeje. Tai budamas sio zaidejo pozicijoje nesunkiai gali pasiskaiciuoti savo sansus blogiausiu imanomu atveju(jeigu kam nors truksta 1 kortos iki eiles arba 1 kortos iki 4 vienodu), kaladeje likusios 48 kortos, is ju viena padaro tave auto win, tad 47, is tu 47 kortu 1 + 4 tau pralaimi ranka, tad tu su AA rankoje turi beveik 90 procentu sansa laimeti, taip, noobas gal jaustusi kaip su simtu, nemokantis skaiciuoti jaustusi kaip su 25%, o zmogus turintis minamalu supratima apie pokery jaustusi kaip su 90%. Cia kaip sakiau dariau prielaida kad iskritusios visos skirtingo zenklo kortos ir flusho kaip gresmes neiskeliam. 

 

Galiausiai visoje tavo logikoje yra skyle, pagal tave niekas neraisino pries flopa. Taip tik noobai zaidzia. Tuo labiau kai turi AA tu privalai raisinti. Jeigu su AA neraisini ir sakykim zaidzia su tavim 6 zmones, yra nemazas sansas kad tu pralaimejai. Kad gausi trecia A yra labai nedidelis sansas, tuo tarpu kai tu neraisini zaidzia galbut keletas mazu poru, kaip 22 ar 77, keletas zmoniu su dviem iseiles einanciomis vienodo zenklo kortomis, keletas siaip su aukstesnem kortu. Kiekvienas is ju turi sansa kazka gauti, bet kas geriau uz pora laimi pries tave, visoje kaladeje yra tik dvi kortos kurios tave isgelbetu, o net ir dar viena tuza gaves labai gali buti kad kazkas gaus flusha ar eile. Tu tiesiog pralaimi. Tavo duotoje situacijoje AA butu raisines ir 22 butu issifoldines, tiesiog su tokiom kortom neverta zaisti. Ir tu su AA nori kad visokios pusetinos kortos issifoldintu, kad kaladeje liktu maziau kortu kurios pralaimi tau zaidima. Tu nori kad y tavo raisa callintu koks KK ar QQ, galbut AK, AQ. Na o kai esi pries KK tu pralaimi tik 2 kortoms visoje kaladeje. 

 

Ir dar karta pasikartosiu, jeigu lamintis zaidejas, kuris jau metu metus gyvena vien is pokerio ir gyvena geriau negu mes kadanors pajegsime uzdirbti, sako kad procentu skaiciavimas yra butinas, kodel tu bandai su juo gincytis?

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir trolis, bet su matematika nesu susipykes. Tik tiek, kad tu primeti daug zaidime skaiciuojanti, o as nematau tikslo is skaiciavimo. Tiksliau nematau prasmes sio zaidimo panaudojime. Yra tam tikros situacijos, tam tikri zmogaus veiksmai ir pasirinkimai, o jau sekmes reikalas kokios kortos ant stalo atsivers ir kiek tau jos pades laimeti handa.

 

Nemanau, kad reikia dideles matematikos, kad numesti 9 9 rankoje, kai kitas paraisino, o ant stalo guli Q K A. Arba pasirinkti rizikuoti/nerizikuoti kai turi mazesni fullhouse arba turedamas du bugnus tikiesi, kad ant stalo paskutine atsivertusi korta bus trecias bugnas. Arba zmogus pasirenka taktika ir gaudo gera korta, uztikrinta ir ispesa is situacijos kiek imanoma didesne nauda.

 

Ir turbut nelabai supratai ka as norejau pasakyti apie 11%. As nekalbu apie TV, kur procentais vertina zaidejo galimybes. As kalbu apie gyva zaidima, kai sedi prie stalo. Visi tokius procentus gauna kai kiekvienas nezino kito kortu. Aisku su AA vertini save auksciau, bet tai tik speliones. Ir mano mineta situacija buvo kaip pavyzdys. Kad ir zaidejas X kele, bet zaidejas Z pritare. Pamates dar viena 2, zaidejas Z nesitrauks. Idomu kaip tavo apskaiciavimai pades isvengti pralaimejimo tokioje situacijoje? Gal 3 AAA ismetimas? Kaip zaidejas Z stums all IN penktai kortai neatsivertus?

 

P.S. As nebandau gincytis su profesionalu, kuris laimejas 1 vieta turi teise kalbeti ka nori ir aiskinti savo tiesas. Daviau virsuje linka apie profesionalu zaideja, kuris is duobes negali islipti. Nemanau, kad jam nesiseka tik del to, kad jis primirso matematika ir kazkoki procentu skaiciavima. Knygos gal kazkiek zmogu padaro protingesniu, kad nedarytu durnu klaidu. Pvz., viena karta laimi, su agresyviu zaidimu, o kita karta pralaimejas pagalvoji ** as cia ejau..

 

Musu gincai mazai kur prives. Siulau daryti kambari ir paziureti kurio tiesa prives prie pergales.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir turbut nelabai supratai ka as norejau pasakyti apie 11%. As nekalbu apie TV, kur procentais vertina zaidejo galimybes. As kalbu apie gyva zaidima, kai sedi prie stalo. Visi tokius procentus gauna kai kiekvienas nezino kito kortu. Aisku su AA vertini save auksciau, bet tai tik speliones. Ir mano mineta situacija buvo kaip pavyzdys. Kad ir zaidejas X kele, bet zaidejas Z pritare. Pamates dar viena 2, zaidejas Z nesitrauks. Idomu kaip tavo apskaiciavimai pades isvengti pralaimejimo tokioje situacijoje? Gal 3 AAA ismetimas? Kaip zaidejas Z stums all IN penktai kortai neatsivertus?

As kalbu apie gyva zaidima, kai sedi prie stalo - gyvam zaidime prie stalo taip ir skaiciuojas kaip as sakiau, o ne 100/zaideju skaiciaus. 

Aisku su AA vertini save auksciau, bet tai tik speliones - tai ne speliones, tu tikrai esi auksciau su AA. 

Kad ir zaidejas X kele, bet zaidejas Z pritare - bet Z nepritartu, joks normaliai zaidziantis zmogus nepritartu su 22 3x big blindui. Aisku yra isimciu kaip kad tavo/priesininko pozicija prie stalo, arba jeigu jau esi zaides pries ta zmogu ir turi ideja kaip jis zaidzia, taip pat reik atsizvelgt y poto dydy, bet siaip tu 22 foldini, nera prasme zaist. 

Pamates dar viena 2, zaidejas Z nesitrauks - jeigu geras zaidejas, pasitrauks.

va, pasitraukia ir su fullhousais, ir su flushais, ir su auksciausiom imanom trim vienodoms.

 

Sakai nereikia dideles matematikos kad pasirinkti rizikuoti ar nerizikuoti tikintis kad 5ta korta bus 5tas bugnas, tai jeigu nereikia, atsakyk, rizikuot ar ne?

 

Sakai matematikoj tau sekas gerai bet tu manai kad kai ant stalo A 2 10 o rankoje turi AA tu turi tik 25%. Ko tu nedarai tai tu neziuri i kortas, tu procentus skaiciuoji 100/zaideju skaiciaus, o taip nera, visgi nuo kortu priklauso kas laimes, nuo kortu priklauso ir procentai. Tu su savo AA tik chekinsi nes galvoji kad turi tik 25%, o as raisinsiu, nes suprantu kad turiu 90%. 

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu... Taip ir dar kartą taip, matematika yra tas pokeris, bet negi nei vienas negirdėjęs žodžio "sėkmė" pokeryje? Nors ne, kitas klausimas - kaip jūs suprantate tokius žodžius "pasisekė" ar "nepasisekė"? Nes nesuprantu kai kurių čia esančių logikos. Kaip @Magnitas pavyzdyje su AA's ir 22's, procentaliai visus pautus turi laimėt, net jeigu jau sustumęs viską prieš river'į ir tavo hand'ą viena korta tik gali beat'int. Nu va ir iškrenta tas 2'as ir nafik visi turėti procentai, taip sakant įvyksta tas "bad beat'as", tai kaip tai pavadinti? Nu nepasiskė, kitaip ir nepavadinsi. O anam, praktiškai pralošusiam hand'ą - pasisekė. O jeigu tokiose situacijos dažnai pralaimi "against all odds" tai tada sakau, kad nesiseka. Tiesiog manau, kad reikia paprasčiau į šį žodį žiūrėt. Taip pat faktas kad įgūdžiais galima šiek tiek kontroliuoti tą sėkmę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu... Taip ir dar kartą taip, matematika yra tas pokeris, bet negi nei vienas negirdėjęs žodžio "sėkmė" pokeryje? Nors ne, kitas klausimas - kaip jūs suprantate tokius žodžius "pasisekė" ar "nepasisekė"? Nes nesuprantu kai kurių čia esančių logikos. Kaip @Magnitas pavyzdyje su AA's ir 22's, procentaliai visus pautus turi laimėt, net jeigu jau sustumęs viską prieš river'į ir tavo hand'ą viena korta tik gali beat'int. Nu va ir iškrenta tas 2'as ir nafik visi turėti procentai, taip sakant įvyksta tas "bad beat'as", tai kaip tai pavadinti? Nu nepasiskė, kitaip ir nepavadinsi. O anam, praktiškai pralošusiam hand'ą - pasisekė. O jeigu tokiose situacijos dažnai pralaimi "against all odds" tai tada sakau, kad nesiseka. Tiesiog manau, kad reikia paprasčiau į šį žodį žiūrėt. Taip pat faktas kad įgūdžiais galima šiek tiek kontroliuoti tą sėkmę.

Procentaliai nereiskia kad laimesi. Kad ir 99procentus turi laimeti, reiskia is 100 zaidimu viena karta vistiek pralaimesi. Galbut kelis kartus iseiles nepasiseks ir nelaimesi, ilgai zaidziant issilygins. Matematika veikia. Cia kaip metant moneta, galimos dvi reiksmes, nekris viena kart herbas, kita kart skaicius, gali iskristi 10 skaiciu iseiles. Bet kuo ilgiau metysi, tuo labiau artesi prie 50-50. Taip ir pokeryje, priimk sprendimus kurie yra tau pelningi, kartais pralaimesi, kartais laimesi, bet ilgai zaidziant vistiek iseisi y pliusa. 

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai apie ką mes ir šnekam, procentaliai nereiškia, kad laimėsi. Priklausys ar tau pasiseks tam hand'e atsilaikyt. Kad iškristų tas kas tau palankiau pagal tuos procentus ir yra sėkmė. Užsiciklino ties skaičiaus ir matematika. Jeigu aš tarkim dalyvauju turnyre, papuola tokia situacija viena po kitos, didžiąją jų dalį atsiduriu pusėj kurioj hand'ą turėjau laimėt, bet pralošiau, tai ką, gale dienos sakau, kad skaičiai man buvo nepalankųs ar panašiai? Ne, sakysiu šiandien sėkmė buvo ne mano pusėj, viskas. Ir taip jau yra, kad vieniem būna taip dažniau, kitiem rečiau. Man ir buvo gana ilgą laiką taip ir vos ne daug ką lemiančiuose hand'uose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai apie ką mes ir šnekam, procentaliai nereiškia, kad laimėsi. Priklausys ar tau pasiseks tam hand'e atsilaikyt. Kad iškristų tas kas tau palankiau pagal tuos procentus ir yra sėkmė. Užsiciklino ties skaičiaus ir matematika. Jeigu aš tarkim dalyvauju turnyre, papuola tokia situacija viena po kitos, didžiąją jų dalį atsiduriu pusėj kurioj hand'ą turėjau laimėt, bet pralošiau, tai ką, gale dienos sakau, kad skaičiai man buvo nepalankųs ar panašiai? Ne, sakysiu šiandien sėkmė buvo ne mano pusėj, viskas. Ir taip jau yra, kad vieniem būna taip dažniau, kitiem rečiau. Man ir buvo gana ilgą laiką taip ir vos ne daug ką lemiančiuose hand'uose.

Jeigu snekam apie turnyrus tai jie kitaip zaidziasi. Bet vistiek skaiciuojama, o prie casho kaip sakiau, jeigu zaidi visus handus kur turi 60% tai normalu kad ir pralaimesi, tu privalai pralaimet, butu keista jeigu nepralaimetum, net su 99% tu karts nuo karto pralaimesi, bet kuo ilgiau zaisi tuo labiau artesi prie tu 60%, kur tu busi pliuse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Apie žaidimą: „BLACKFROST: The Long Dark 2“ yra populiaraus išlikimo žaidimo THE LONG DARK tęsinys, pasirodęs ankstyvojoje prieigoje ir tobulintas daugiau nei 10 metų. Tai išgyvenimo smėlio dėžės evoliucija, kurioje patobulintas kiekvienas originalo aspektas ir į formulę įtrauktas bendradarbiavimas. Jį sugalvojo ir sukūrė „Hinterland“, ta pati kūrybinė komanda, kuri sukūrė originalųjį žaidimą. Drąsus naujas pasaulis   Patirkite tyliąją apokalipsę kaip išgyvenusieji šiauriniame pramoniniame Harmonto mieste ir didžiulėse jo apylinkėse. Praėjo metai nuo tada, kai danguje pirmą kartą pasirodė Aurora, dėl kurios visos technologijos tapo neveiksmingos, o išgyvenusieji tik pradeda kilti ir susidurti su nauja realybe po jos. Didingos, atšiaurios dykumos apsuptyje susidurkite su izoliuotos visuomenės likučiais, kurie vis dar bando susitaikyti su tuo, kad pasaulis ką tik visiems laikams pasikeitė. Kaip nuspręsite išgyventi? Gyvenkite kartu. Mirkite vieni   Išgyvenkite kaip vienišas klajoklis šioje užšalusioje miesto, miestelio, miško ir fermos dykvietėje arba susiburkite į išgyvenusiųjų būrį, kad ir kokią pastogę sau pasistatytumėte. Kaip solo žaidėjai, nuspręskite, kiek mokėsite gyventi kartu su NPC išgyvenusiųjų bendruomenėmis, kurios stengiasi rasti savo kelią šiame atšiauriame pasaulyje. Kaip kooperatyviniai žaidėjai, remkitės vieni kitais ir bendromis jėgomis bei įgūdžiais bandykite išgyventi dar vieną dieną priešiškoje aplinkoje. Vieni ar kartu pasirinkite savo išlikimo kelią. Naujos kartos išgyvenimo RPG Sukurtas ant THE LONG DARK per daugiau nei 10 metų kurto ir tobulinto išlikimo žaidimo pagrindo, BLACKFROST plėtoja kiekvieną išlikimo žaidimo formulės aspektą iki 2.0 iteracijos, sukurdamas naujos kartos išlikimo žaidimų pagrindą. Sukurkite savo išgyvenusįjį, pritaikykite savybes ir įgūdžius, rinkite randus ir istorijas ir patirkite išgyvenusiojo gyvenimą šiame gražiame, bet pavojingame pasaulyje. Daugelis žaidimų bandė pritaikyti išlikimo mechaniką atviro pasaulio RPG žaidimuose, tačiau BLACKFROST yra pirmasis išlikimo žaidimas, sukurtas kaip išlikimo RPG. Išgyvenimas mieste   Patirkite fantaziją apie išgyvenimą laukinėje gamtoje XIX a. technologijų lygiu dėl auroros poveikio pasauliui ir jo gyventojams ir mėgaukitės tuo pačiu giliu išgyvenimo gamtoje modeliavimu iš „THE LONG DARK“, tačiau su nauju posūkiu. Miestai ir miesteliai suteikia naujų galimybių ir naujų pavojų jūsų išgyvenimui, įvesdami naują požiūrį į nusistovėjusią išgyvenimo formulę. Laukinė gamta yra pavojinga, tačiau kartais tikrosios grėsmės slypi mieste. Noras gyventi Išgyvenimas priklauso ne tik nuo to, kas yra jūsų galvoje, bet ir nuo to, kas yra jūsų kuprinėje. Su BLACKFROST jūsų sėkmė nebepriklauso tik nuo jūsų fizinės būklės. Naujoji BLACKFROST „Will to Live“ sistema į žaidimą įtraukia psichologinio išgyvenimo elementų, o į nusistovėjusią mechaniką įtraukia atsparumą ir jo substatus. Jei norite išgyventi, valdykite savo abejones ir baimes, ieškokite paguodos smulkmenose. Nauji pavojai   Rizika miestuose. Intensyvios šiaurinės žiemos gilus įšalas. Ekstremalūs orų reiškiniai. Auroros audros. Ir horizonte tvyrantis bauginantis radioaktyvusis juodasis šaltis, kurį skleidžia reaktorių kompleksas. Sluoksniuojamas su laukinių gyvūnų ir kitų pakeliui sutiktų išgyvenusiųjų keliamais pavojais, BLACKFROST į išgyvenimo smėlio dėžę įveda daugybę naujų pavojų. Amžinas gyvenimas Naujoviška „Permalife“ sistema kiekvieną mirtį paverčia nauju nuotykiu. Keliaudami per pasaulį ir pasiduodami įvairiems pavojams, kaupkite naujus pavojus ir baimes savo išgyvenusiajam. Susidurkite su savo baimėmis, įveikite jų minusus ir sustiprinkite savo išgyvenusiojo istoriją pasaulyje. Palikite savo pėdsaką. (Klasikinė Permadeath vis dar yra galimybė!) Ankstyvoji prieiga BLACKFROST kuriamas naudojant ankstyvąją prieigą, kad kuo labiau padidėtų žaidėjų grįžtamojo ryšio ciklas ir komandos gebėjimas nuolat tobulėti. Tai remiasi ilgamete „Hinterland“, kaip ankstyvosios prieigos modelio pradininkės, reputacija, nes THE LONG DARK buvo pirmasis žaidimas, vienu metu egzistavęs keliose ankstyvosios prieigos platformose, taip pat asmeniniame kompiuteryje ir konsolėje (Xbox Game Preview startinis žaidimas 2015 m.). Panašiai ir BLACKFROST bus kuriamas po gabalėlį, o startuos dar neturėdamas viso suplanuoto žaidimo pasaulio ar funkcijų rinkinio. Manome, kad tai yra idealus požiūris, leidžiantis siekti stiprybės bendruomenės informuotoje iteracijoje ir kūrime, tačiau jis tinka ne visiems, todėl prieš įsitraukdami į žaidimą įsitikinkite, kad jums toks požiūris yra patogus! Daugiau informacijos apie tai, kaip komanda planuoja tvarkyti veiksmų planus, terminus ir žaidėjų atsiliepimus, bus paskelbta arčiau 2026 m. starto.        
    • Apie žaidimą: Iš „Solasta“ kūrėjų: Išleido dar vieną intriguojantį taktinį RPG žaidimą, ištikimą populiariausio pasaulyje TTRPG taisyklių rinkiniui.   Sukurkite ir vadovaukite 4 nuotykių ieškotojų partijai, kuri keliauja į tolimąjį Neokos žemyną ir vykdo šeimos palikimo nulemtą užduotį. Kokius sprendimus priimsite senovės ir paslaptingojo Šadvino grėsmės akivaizdoje, kad sustabdytumėte artėjančią korupcijos bangą? „Solasta II“ yra didingas ‚Solasta‘ tęsinys: Tai buvo labai mėgstamas taktinis RPG, garsėjantis ištikimybe stalo žaidimo patirčiai. Praėjus dešimtmečiams po to, kai buvo nugalėta Sorakų grėsmė, nauja flegdlingų didvyrių partija keliauja į tolimus kraštus ieškoti atpirkimo.   „Solasta II“ išlieka ištikimas savo pažadui pristatyti populiariausiu pasaulyje TTRPG paremtą žaidimą. Paruoškite burtus, surenkite slaptą ataką, užmuškite šią pabaisą - maudykitės pažįstamoje „Tabletop“ patirtyje. Tačiau tai dar ne viskas, ką pasiūlys „Solasta II“. Šis naujasis opusas taip pat leis jums laisvai klajoti po Neokos žemes, tyrinėti ir atskleisti žemėlapį taip, kaip jums patinka. Nesvarbu, ar laikysitės gerai pažįstamų kelių, ar leisitės į dykumą... Pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Tik būkite atsargūs, nes, kaip visada sakydavome... Jūs renkatės, kauliukai lemia jūsų likimą.      
    • Apie žaidimą: Warren Spector (studijos direktorius - „Deus Ex®“ ir „Thief®: Deadly Shadows“), Paul Neurath (vykdomasis prodiuseris - „Thief®: The Dark Project“ ir „Thief®: The Metal Age“), Greg Lopiccolo (žaidimų dizaineris - „Thief®: Deadly Shadows“) Thick As Thieves, tai kiekvienas vagis už save!   Blizgančiame, niūriame 1910-ųjų metropolyje, kuriame susipina pramonė, magija ir intrigos, tapkite vagies meistru. Jūsų pasirinkimai atveria unikalius žaidimo stilius ir strategijas, kurios formuoja jūsų vagies charakterį. Papasakokite savo istoriją, naudodami iškylančio daugelio žaidėjų žaidimo ir dinamiško pasakojimo sintezę. Pasinerkite į gyvą pasaulį, kuriame nėra dviejų vienodų naktų, o tai užtikrina nesibaigiančius iššūkius ir atradimus. Keliaukite po karalystę, kurioje kiekvienas šešėlis ir kampas gali slėpti naują iššūkį - nuo budrių sargybinių, klastingų varžovų iki nuolat kintančio ir klastingo miesto. Apsiginkluokite aštria nuovoka ir gudriais įgūdžiais, kad klestėtumėte šiame nenuspėjamame pasaulyje. BŪK VAGIS, KOKIU NORI BŪTI Kiekviena misija - tai galimybė, o į kiekvieną galimybę galima pažvelgti kūrybiškai. Stebėjimas, sumanus planavimas ir kruopštus vykdymas yra būtini, tačiau su kitais vagimis aplink niekada nebus taip paprasta. Improvizacija ir išradingumas bus svarbiausi, jei norite išgyventi ir klestėti. MIESTAS IR JO BEGALINĖS PASLAPTYS Pasinerkite į miestą - pasaulį, kuriame gausu personažų, istorijų ir paslapčių. Sužinokite apie galinguosius, nusikaltėlius ir niekšus, kai įsilaužsite į jų tvirtoves ir pavogsite jų auksą bei paslaptis. Tyrinėkite savo asmeninį siužetą, misija po misijos formuodami savo likimą ir kelionę nuo niekieno iki nusikaltėlių legendos. VAGIŲ ĮRANKIŲ RINKINYS Jūsų kilimas karjeros laiptais atvers duris - tiesiogine prasme. Išlaužkite spynas, užgrobkite signalizaciją, apgaukite sargybinius, nutildykite civilius, nuslėpkite savo buvimą ir pabėgkite su pilnu maišu grobio. Nesvarbu, ar norite žaisti lėtai ir tyliai, ar greitai ir garsiai, visi įrankiai yra jūsų dispozicijoje. Jų įvaldymas taps jūsų iššūkiu, nes teks kovoti su įvairiais pavojais ir priešininkais. GYVOJO PASAULIO ALTERNATYVIOSIOS ISTORIJOS APLINKA Patekite į gyvybingą alternatyvios istorijos metropolį XX a. pradžioje, kur kelią nušviečia dujinių lempų, neono ir magijos spindesys. Stebėti jo gyventojus ir jų kasdienius įpročius jums gali padėti....galbūt namų tarnaitė kalbėjosi su vyru, kuris po kelių gėrimų kalbėjosi su barmene.... Suprasti pasaulį ir jo paslaptis yra gyvybiškai svarbu. Išmintingas vagis yra pranašesnis vagis.        
    • Oi laukiu W4, datos nėra, bet gan daug parodė, tai matomai daug pasistūmėjo ir tikiuosi 2026 išleidimo Įdomu ką greičiau gausime, ar W4 ar W1 Remake?
    • Apie žaidimą: „Shadow Labyrinth“ - tai 2D veiksmo platforminis žaidimas ir žanro požiūriu alternatyvus kultinio Pac-Man žaidimo variantas. Būdamas kalavijuočiu Nr. 8, kurį paslaptingoje planetoje, kurioje išlikę praeities karų reliktai, pažadino plūduriuojantis geltonas rutulys PUCK'u, tu esi išrinktas tapti jo valios įrankiu. Kad išgyventum, turėsi atrasti daugybę paslapčių, pradėti medžioti savo priešus ir tapti aukščiausio lygio plėšrūnu, nes aprėpsi savo tikrąją paskirtį. Atraskite paslapčių pasaulį Ieškokite seno tarpgalaktinio konflikto, prasidėjusio gerokai prieš jums atvykstant, liekanų ir atraskite naujų galių bei gebėjimų. Naudokitės jomis keliaudami po svetimą pasaulį ir kovodami su pavojingomis būtybėmis bei išsivysčiusiomis pabaisomis. Tapkite Apex plėšrūnu Įvaldykite sklandžią kovą ir derinkite galingus įgūdžius, kad sukurtumėte savo žaidimo stilių. Naudokitės skirtingais žaidimo stiliais, kad paverstumėte priešus savo maistu, kai juos suvalgysite iš aukos tapsite plėšrūnu. Priimkite savo tikrąją paskirtį Suburkite komandą su PUCK'u ir pasinerkite į paslaptingo ateivių pasaulio labirintą. Sužinokite tiesą apie savo buvimą šiame pasaulyje, ko nori PUCK'as ir kodėl pasirinko būtent jus.      
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos