p0fker

PSN Online ir žaidimo įrašymas į flash

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi turiu PS3 Slim su 3.55 Softu,nusilaužt moku,nes jau teko,tik vat klausimas,kaip dėl PSN online? Ar galima lošt kaipnors negaunant bano? Girdėjau kažką apie Stealthman,gal kažkas plačiau papasakot galit? Kokį CFW geriausiai pasiūlytumėt,REBUG ar Rogero? Žaisčiau online tik NBA 2k13 ir Fight Night Champion.

Redagavo p0fker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit padėt? Kodėl man bandant įrašyti CFW vis išmeta tokį errorą? "an error occurred during the copy operation 80029c55" Niekad anksčiau taip nebuvo,viską padarau taip kaip reikia,flash'as FAT32 formato. Įrašyti bandau 3.55 Kmeaw. Gal tai kažkas su tuo,kad mano pultelis laidinis ir lėvas,vienas mygtukas net neveikia? Originalius gausiu tik kitą sav. būtų gerai iki to laiko išsispręsti šias problemas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašykis kokią naujesnę CFW, pvz. 4.46 ROGERO, nes po to bus daug darbo su fix'ų ieškojimu.

Jei vistiek nori įsirašyt 3.55 kmeaw, pabandyk patikrint PS3UPDAT.PUP failo MD5. Turėtų būti 2be5e87a22bf1e7f48e98fcabd38977b. Jeigu skiriasi-blogas failas. Jeigu koduotė gera, bandyk įrašyt iš recovery menu. Pvz. man į jį eina įeit ir be originalo pulto, kitiems ne. Pabandyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašykis kokią naujesnę CFW, pvz. 4.46 ROGERO, nes po to bus daug darbo su fix'ų ieškojimu.

Jei vistiek nori įsirašyt 3.55 kmeaw, pabandyk patikrint PS3UPDAT.PUP failo MD5. Turėtų būti 2be5e87a22bf1e7f48e98fcabd38977b. Jeigu skiriasi-blogas failas. Jeigu koduotė gera, bandyk įrašyt iš recovery menu. Pvz. man į jį eina įeit ir be originalo pulto, kitiems ne. Pabandyk.

 

Tai įeit tai įeinu,bet paskui manęs prašo PS mygtuką paspaust,o to jau nebegaliu... MD5 patikrinau-sutampa. Ir ar aš iškart galiu ant 3.55 OFW rašyt bet kokį CFW? ten gi prašo QA flag enabled kad būtų... O tam reikia 3.55 CFW kokio nors. Bandžiau rašytis Rebug 3.55.4 CFW vistiek man tą patį meta. Dėkui už info. Redagavo p0fker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi,pavyko įsirašyti CFW,dabar būtų klausimas toks: ar įmanoma lošt online ir negauti bano? Ir jeigu tai būtų originalus žaidimo kompaktas ,ar įmanoma žaisti online ir negauti bano būnant su CFW? Kaip tai padaryti? Tikiuosi sulaukti atsakymo,dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau rasiau tau i skype ir parasysiu i cia. Tikimybe gauti bana yra didele, nesvarbu ar zaidi originala ar ne. Norint isvengti reiktu naudoti stealth multiman ir neleisti homebrew kai esi online.

 

Jau rasiau tau i skype ir parasysiu i cia. Tikimybe gauti bana yra didele, nesvarbu ar zaidi originala ar ne. Norint isvengti reiktu naudoti stealth multiman ir neleisti homebrew kai esi online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kasnors yra susidūręs su PSN tools? Žinau kad daugelis sako jog tikrai padeda ši programa negauti banno,ir sėkmingai žmonės lošia online. Tik vat 4.46 rogero nepalaiko jos. Gal kas esat susidūrę su šia programa ,galit kažką išsamiau papasakot,kaip ką daryt? Būčiau dėkingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.