narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

Atsikirsiu :D, man patiko, rodė kaip veikia kinect, įdomus dalykas, jog kinect fiksuos ir tavo pozicija sėdint, ir galėsi palinkti tarkim ant motociklo ant sofos ir tas pats vyks žaidime, o dėl konf aišku gaila, bet iš ms pusės buvo tikrai neblogai. :) Fifa with all Europe bundles.

 

Grįžęs į LT sukursiu plm'e blog'ą ir stengsiuos parašyt nešališkai, bei tariantis su tikrai nešališku žmogum, kuris žaidžia tik PC ir tik LOL, bet išbandė viską ką ir aš.

 

see ya

Redagavo Vidmma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis augantis pc /ps4 zaidimu sarasas kai ps4 perima vis daugiau pc isskirtiniu zaidimu bei vis augantys tuo paciu free-to-play zaidimai butent ps4 skirti kurie ant pc ir mokami buvo net vs. xbox one free-to-play zaidimus.kurie nei auga nei ju yra. lol. na del tokiu dalyku labai aisku pasidaro kas kur eina ir I ka kreipia demesi ka nori pateikt zmonem.

 

gamescom sony konfas sau ejo savo vaga normaliai...bet netiketai pasirode Andrew House ir .... :)Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsikirsiu :D, man patiko, rodė kaip veikia kinect, įdomus dalykas, jog kinect fiksuos ir tavo pozicija sėdint, ir galėsi palinkti tarkim ant motociklo ant sofos ir tas pats vyks žaidime, o dėl konf aišku gaila, bet iš ms pusės buvo tikrai neblogai. :) Fifa with all Europe bundles.

 

Grįžęs į LT sukursiu plm'e blog'ą ir stengsiuos parašyt nešališkai, bei tariantis su tikrai nešališku žmogum, kuris žaidžia tik PC ir tik LOL, bet išbandė viską ką ir aš.

 

see ya

 

Saliskas zmogus megins rasyti nesaliskai tardamasis su nesalisku zmogumi visa tai skamba mazdaug taip... :kid::rofl: Gal geriau tu isvis nieko nerasyk arba bent jau rasyk apie ta savo xbone, nes ir taip aisku kad tam bloge megindamas buti nesalisku vistiek kelsi ta savo xbone i virsu. Gali nemeginti apgauti kitu gi visi zinom uz ka tu esi ir ka tu kelsi i virsu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 > XBOX One ir jūs diskutuokit ką norit, vistiek taip yra. Realybės nepakeisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Get your Xbox1 Day1 Edition before it's sold out! :spiderp:

 

Vita 32gb memory card'as "ima" prieki.

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imciau nauja konsole vien del zaidimu ar zaidimo. pvz koki nors paskelbtu kur man labai idomus ant vienos ar kitos tai del jo pacia konsole paimt butu verta. nes blogos next gen konsoles nebus. bus tik viena geresne siek tiek :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimėlis: Ar xbox one veiks lietuvoje? Kaip jis gali neveikti ? Plačiau - ačiū.

 

Nežinom. Oficialai mūsų šalis nėra tarp palaikomų sąrašo, bet X360 veikia. Taip pat turėtų ir XOne veikti. Aišku gali būti apribojimas kaip pvz. Netflix ir kiti servisai neveikia, bet labai abejotina. Prieš išleidimą sunku kažką sakyti, kai net patys MS aiškiai nepasako kaip ten yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila va tokiu kurie ne I tikra verte ziuri o sekq paskui banda ir paskui pletkus vienus kitus. idomu apie zaidimus jau nereikia kalbet renkantis konsole? ar cia tik fanboju gincai kaip amerikos burgeriai visus veikia vienodai.visa tai ka darys konsoles nesusijusio su zaidimais tai kaip facebookas.tai crapas bet dauguma tai naudoja.tik priklausomai iki kokio lygio. kol kas tai yra tik propagandos kaip pries rinkimus politikoj.nedomina next genai kol zinau ka losiu dar ant esamu konsoliu.plius kad cia didzioji dalis piratauja. o kad maikes pleso baisiausia.arba gasdina isigysiantys viena ar kita konsole kaip vaiku darzeli kokiam.arba kazka isigys nes turi bapkiu.kai turi bapkiu isigyt kazka cia kaip du pirstus ap****. velgi niekur niekas nesirenka kol kas zaidimu o tik konsoles kaip dezes. aisku kiekvienas turi savo nuomone bet dabar tai xbox labai gerai pirataut o ps3 online su orgais ir nemokami zaidimai.kuris geriau.o kam rinktis viena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu apie zaidimus jau nereikia kalbet renkantis konsole?

Aš nesirunkau, nesirenku ir niekada nesirinksiu video kompiuterio pagal žaidimus! Išskirtiniai konkrečiam kompiuteriui video žaidimai man yra labai labai paskutinėje vietoje.

Mane žavi visiškai kiti kriterijai. Net ir kaina turbūt yra priešpaskutinėje vietoje (kažkiek € vos ne 10čiai metų į priekį - meh).

 

Taip kad...

 

O Sony su savo "observe and do nothing" politika sužibėjo tik per E3. O dabar (mano akimis) - MS kyla kaip ant mielių.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip net pagailo Sony po šiandieninių MS naujienų. Laikas Sony ištraukti kokią nors kortą.

 

Kokių naujienų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.