narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

Tai va, pats įrodei, kad nestas buvo teisus. Visi ankstesni DLC, tai čia grynas papirkimas, kitaip nepaaiškinsi. Ryse, Dead Rising ir kt. nėra first party, juos sieja tik leidėjas "Microsoft Studios". Dead Rising 2 buvo multiplatforminis, tai kodėl trečia dalis yra exclusive? Nes gavo riebų avansą. Microsoft pats pripažino, kad nusileidžia Sony first party ir exclusive žaidimų kiekiui, todėl pradėjo daug investuoti į tai naujoj kartoj. Pažiūrėk į šių ar praeitų metų ir palygink kiek kuri kompanija turėjo ekskliuzyvų. Microsoft tikrai gerai daro, kad investuoja į tai.

 

Iš tavo sąrašo Gears of War gali išbraukti, nes nėra patvirtinto next-gen tęsinio. O pridėt gali Titanfall, kuris pasirodys ir PC, bei Remedy Entertainment naują žaidimą Quantum Break, taip pat Sunset Overdrive, Project Spark. Jei jau sakai, kad kažkas neteisus, tai bent pats rašyk teisingai.

 

Sony sąmoningai nekomplektavo kameros, kad sumažinti kainą. Taip, tu teisus. Bet nors ir su kamera pirksi, PS4 vistiek gaunasi pigiau, nes kamera kainuos 59$. Kitas klausimas kaip žaidimų kūrėjai reaguos į tokį sprendimą. Xbone privalumas, kad visi turės Kinect, todėl atsiskleidžia didesnės perspektyvos kūrėjams ir didesnė rinka, daugiau motyvacijos sukurti ką nors įdomaus su kamera.

 

Ir dar. Kalbant apie exclusives. Kiek atsimenu per E3 MS pasakė, kad turi 15 exclusivų, iš kurių 8 tai nauji IP. O Sony kontratakavo su 30 exclusive, iš lurių 20 bus išleisti per pirmuosius konsolės metus, o 12 - tai nauji IP. Kiek čia tiesos nežinau, bet daugiau ko gero sužinosime per Gamescom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nematau nieko blogo del to kinect. Seip visai neblogas daiktas pvz: pas drauga losem nba 2k13 ir pradejau angliskai keiktis ir gavau technine :D tai ziauriai nustebau, o pasirodo cia del kinect buvo. Dar seip linksma koki just dance palost ir t.t. Pvz man tai negaila damoket bsk uz toki prieda prie konsoles. Seip su kinect galima tikrai pagerint zaidima padarius daugiau balso komandu visokiu ir t.t visgi greiciau nei sumaigyt viska :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nematau nieko blogo del to kinect. Seip visai neblogas daiktas pvz: pas drauga losem nba 2k13 ir pradejau angliskai keiktis ir gavau technine :D tai ziauriai nustebau, o pasirodo cia del kinect buvo. Dar seip linksma koki just dance palost ir t.t. Pvz man tai negaila damoket bsk uz toki prieda prie konsoles. Seip su kinect galima tikrai pagerint zaidima padarius daugiau balso komandu visokiu ir t.t visgi greiciau nei sumaigyt viska :)

 

Nesutinku dėl vieno, kad su balso komandomis greičiau nei sumaigyt. Paspaust mygtuką daug greičiau ir paprasčiau, nei kalbeti su TV, kur reikia taisyklingai, aiškiai, garsiai sakyti ir dar nevisada supras ar ne tą komandą atliks. Gal antrasis Kinect bus tobulesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su balso komanda gal ir gerai, bet jei aš žaidžiu žaidimus per namu kino sistema ir garsiai, nes man patinka su dideliu garsu žaisti nes DTS audio garsas man patinka, tai mano tu komandų Kinect tikrai negirdės, o aš tikrai nerėksiu visa gerkle iki paraudonavimo

 

Nes minimalus garsas žaidžiant mano yra nuo 40% iki 100% garso

o filmu žiūrėjimas visa laiką 100% tikrai neišgirstu Kinect mano komandos Pause, nebent tuo momentu filme butu tilus momentas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiaip vieninteliai privalumai xbox 360 pultelio kiek žinau tai mažesnis latency ir labiau ergonomiškesnis ilgam sėdėjimui prie konsolės. Asmeniškai teko lošti su xbox (ne 360), tai pultelis :dwn: palyginus su Playstation One pulteliu. Gali būti, kad xbox 360 pultelis šioje konsolių kartoje ir laimi multiplatforminiuose žaidimuose, bet nepamirškime exclusive žaidimų, dėl kurių dauguma ir renkasi vieną ar kitą konsolę. Pasižiūriu dabar į savo PS3 nedidelę kolekciją ir iš jų tik 3 multiplatforminiai, kur 2-jų jau nebeturiu ir likęs tik vienas GTA4. Taipogi vienintelis ir vertas dėmesio iš multiplatforminių tai GTA4 ir buvo, anie du buvo pirkti tik dėl mažo žaidimų pasirinkimo tuo metu. Praktiškai vieni exclusivai, bent pas mane. Nesuprantamas man tavo požiūris bat0nas, dėl vieno pultelio tiek šiauštis. Čia panaši situacija kai žmonės peikia BMW iDrive sistemą, nors ji vairuoti netrukdo.

 

Su balso komanda gal ir gerai, bet jei aš žaidžiu žaidimus per namu kino sistema ir garsiai, nes man patinka su dideliu garsu žaisti nes DTS audio garsas man patinka, tai mano tu komandų Kinect tikrai negirdės, o aš tikrai nerėksiu visa gerkle iki paraudonavimo

 

Nes minimalus garsas žaidžiant mano yra nuo 40% iki 100% garso

o filmu žiūrėjimas visa laiką 100% tikrai neišgirstu Kinect mano komandos Pause, nebent tuo momentu filme butu tilus momentas

 

+100 už DTS :) O dėl garso komandų ir garso einančio iš kolonėlių pjovimosi tai nemanau kad taip jau prastai viskas, logiškai mastant turėtų būti tokia funkcija kaip voice canceling.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va vakar užsipreorderinau baituke "xbox one", "day one edition". Lauksim ir žaisim, taip pat to linkiu kitiems tiek ps4 tiek xbox one savininkams, ir kadangi užkniso čia pjautis, tai sutarkit, visgi visi esam plm nariai.

 

O tema "Xbox One vs PS4" niekada nebus išsiaiškinta, nes kekvienas turės kažkokių savo pusės argumentų :) ( as same as xbox 360 vs ps3 )

 

Darbingos ateinančios savaitės :)!

Redagavo Vidmma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na konsoliu karas tai nesibaigianciu argumentu ratas :D Vistiek visi gins tai ka turi, arba jei turi abi kosoles gins ta prie kurios daugiau laiko praleidzia. Viskas paprasta ir aisku, nors sakai, kad esi ne fanboy'jus bet nors kruopele to visada buna :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam tema sukurta, kad galima būtų pjautis. Neįdomu, jei visų nuomonė būtų vienoda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ejo kalba apie exclusives, kad Sony turi daugiau first-party ir t.t.

Paliksiu sita nuotrauka cia, kaip palyginimui, taip pat - JP zaidimu cia nera surasytu, o ju, tokiu kaip Visual Novals tikrai desimtys, kaip niekur yra :)

 

Nuotrauka

 

Taip pat PS1, PS2, PSVita, bet ten jau neinam.

 

Asmeniskai (pasikartosiu, nes turbut jau buvau rases), imsiu PS4 del:

 

  • Keiciamo HDD
  • Jokio isorinio maitinimo bloko (lygtais?)
  • Controller'is (ypac audio-jack'as)
  • Kaina
  • Jokio kinect (PS Eye nedomina, kuri gal kazkada pasiimsiu)
  • Pranesti zaidimai man zymiai labiau prie sirdies + patirtis, jog Sony JRPGs zymiai daugiau turi
  • PS+ (kuri ir taip as issipirkes metais i prieki), kuris taip pat lieka vienam user'y kartu su PS3/PSVita, nes PS3 dar nepasirenges numesti, nors ir preorderines PS4
  • Dizainas

X1 neatmetu, bet tik po kurio laiko. Jeigu jis veiks kaip DevKit'as, tai ilgai neatlaikys jo apsaugos manau ir bus nulauztas, o sitai ramybes per daug neduoda, nes visgi turi is kazkur ateiti pinigai kurejam zaidimu, kad jie kurtu toliau.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://theomeganerd.tumblr.com/post/57699883785/ps4-recording-doesnt-require-ps-plus

 

Del game recording (share button etc.)

 

Taip pat idomesnis interneto komentaras:

 

That "On, Off switch"... I can just see it now.

 

The XboxOne is set down comfortably on the floor in front of your television, you spend a good 4 or 5 hours trying to unlock an achievement, you're about to unlock it after your 10,000th attempt and bam! Your cat brushes up against the front of the XboxOne purring in ignorance as the console's touch button turns the whole thing off before you could enter that last button command.

 

The icing on the cake? The always-on-Kinect stays on to record your shattered and soul crushed reaction.

 

 

Taip pat:

 

Xbox One Game DVR, Skype, Smart Match are for Gold subscribers

 

Nuotrauka

 

Xbox One Game DVR, a feature that will allow players to record gameplay directly through the console, will be exclusive to Gold subscribers, as will Skype and Smart Match matchmaking.

 

These features are in addition to the established parameters of Xbox Live Gold set on Xbox 360: Premium entertainment apps like Netflix will still require it, as will online multiplayer and those coming live NFL broadcasts. Microsoft hasn't said if self-publishing will require Gold.

 

The Xbox One is slated to launch this November for $500 in North America, €500 in Europe and £430 in the United Kingdom. The Xbox One will initially be available in 21 different markets.

Source: http://www.joystiq.com/2013/08/07/xbox-one-game-dvr-skype-smart-match-are-for-gold-subscribers/

 

Ir sito lyg nebuvo:

 

PS4 Vs Xbox One: A Hypothetical Graphics Comparison

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=G6VLvKHAeXQ#at=145

 

Taip, cia tik hipoteze ir nieko nereiskia, bet paziureti idomu visgi :)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip p* del to, kad gold reikės. Nusiperki įrenginį už 1.8k, tai nusipirksi ir gold.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MS bicam maitekas nu niekaip netelpa I deze idet. galetu ir pc eit su isoriniu PSU . butu idomiau gal

:chan:

zaidimu picu ir video sharinimas tik Goldam. na ka tesiasi visgi tradicija MS viskas mokama , Sony daug maz viskas uz dyka. :gusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Šiaip ta tikrai įdomu kaip MS į tokią didelę dėžę nesugebėjo įdėt powerbricko. Turbūt labai stengėsi kad nekaistų kaip X360 po išleidimo. Šioj kartoj PS4 degs? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.