narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

koks skirtumas kokias ta console . svarbu kokie pas juos kurejai kurie kazka tokio iskirtinio jiem kuria ...MS kuria Forza 5 kurejai AI kuris veiks per cloud superini stuff.. tuom viskas jau pasakyta. 600% geriau nes tai cloud bus.. Sony turi biski kitokiu kureju pasonej :megusta:

o versus pulteliai ar dar koks stuff tai nebent aklam su pliku pasipest , kas geriau kas laimes. ka dabar daryt jei klava su pele super nepatogu man palyginus su pulteliais.. :npoker:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, sėkmės rašant kokią knygą su pulteliu :D b*****, kas per mada lyginti skirtingos paskirties daiktus :) Jei pele su klava nepatogu žaisti žaidimus - pajungi pultelį, čia juk PC :D

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pats ir skirk apie ka sneki isvis. apie zaidimus kalbam ir ju zaidima. kalba eina apie ejima pirmyn, pritupima , dar didesni pritupima, paziurejima is sono ir uzsidegima proziko, bei iejima I inventoriu ..ir tai viena ranka vienu metu daryma.. cia paskirtis ta pati , zaist zaidimus. as tik palyginau kaip cia kazkas lygina vienos consoles pulteli su kitos. o kai near argumentu tai matyt geriausia ne I tema kalbet nes pasakyt tai nera ka pasirodo.. :genius:

o jei pc zaidimo valdymas buvo pritaikytas butent peles jautrumui tai jis ne pulteliui skirtas ir nepazaisi taip kaip butent consoles zaidima. deja nera taip kad paemiau pc zaidima ir pasijungiau pulteli ir losiu ji kaip consoles zaidima. bent jau su fps taip nebuna. nebent pasakose. :sweet:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš puikiai suprantu, kad PC turi savo privalumus. FPSas su pulteliu yra mazochizmas palyginus su pele. RTS, Moba, FPS - visi geriau žaidžiami su klava ir pele.

 

Cituoju dabar tave: "ka dabar daryt jei klava su pele super nepatogu man palyginus su pulteliais.. :npoker:". Mano atsakymas: "pajungi pultelį, čia juk PC". Bet wtf dude, kalbam apie pultelius, prie ko čia ta klava ir pelė išvis, kai veikimo, valdymo principas visiškai kitoks?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo ten palyginaus nes kaip cia kazkas palygina tipo: ka dabar daryt kad as negaliu palost su DS3 pulteliu o man taip patinka x360 pultelis kad as ji noriu laizyt ..nu kazkas tokio kai pasakoma :spiderp:

man tai abu pulteliai patinka :megusta: ir patiks DS4 bei Xbone pulteliai ..bet DS4 siaip idomiau su daugiau galimybiu. ir tai tikrai bus "daugiau" galimybiu is jo ispest.

jei buciau buratinas tai issidrozciau medini pulteli ir losciau su tokiu :troll: ..bet nesu :yea:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk, bet iš to ką skaitau, tai fanbojus esi tu.

<..>

Sėkmės su tokiu mąstymu.

 

Kas įdomiausia - nei aš esu fanboy, nei ką.

Bet šiaip liuks, kad turi konstruktyvių argumentų!

 

Tik kad tie visi DS3 "technologiniai pranašumai" vargiai ar labai įdomūs. Čia panašiai kaip lyginti kinietišką žibintuvėlį, kuris turi radijo imtuvą su Duracell žibintuvėliu. Abu - žibintuvėliai. Knietiškas turi radiją, o Duracell - ne. 1:0 kinietiškas laimėjo! Azijoje labai mėgsta vaikinai visokius all-in-one. Pala... juk Sony yra iš Azijos!!.. Hmm..

 

OK ok. Subjektyvu. Tarkim tai mano nuomonė.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir problema, kad tu nepasakai kuo jis geresnis už DS3. Ir beje, Japoniška technika viena geriausių pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pulteliu tai jie ten apyligiai. Man nepatiko ant xboxo ta vieta beterijoms, daug vietos uzima ir pirstam neleidzia normaliai but, taip pat labai nervavo kad nepakraunamas jis.

Uztat ds3 kiek per mazi tie sonai laikyt, kur pas xboxa viskas labai gerai ten.

Nera cia ko gincytia, abu pulteliai turi savo pliusu ir minusu.

Is tokiu smulkmenu tai dar man ds3 analogai patiko kad issigaube y isore, bet xboxo l2 ir r2 knopkes patogesnes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O šiaip iš esmės.. ar nepasikeitė nuomonė apie X1?

 

  • Buvo paskelbta nemažai gerų žinių apie Xbox One.
  • MS nebeatrodo tokie blogiukai, kaip Sony.
  • Iš Sony stovyklos keletas ne itin malonių naujienų (pvz atminties reikalai). Gerų naujienų - nei vienos.
  • Arba štai DX11.1 netikėtas išaukštinimas (http://www.ign.com/b...-api.453231217/), nors visi žinom, kad tas pats BF4 atrodys vienodai. O ir OpenGL ne ką prastesnis.
  • DDR5 nebeatrodo toks patrauklus šiandien (vėliau - taip; http://gamingbolt.co...of-it-right-now ir pan.)
  • Analitikai prognozuoja, kad PS4 populiarumas nebus viršūnėje, jei Sony nepasiūlys pridėtinės vertės paslaugų. O mes visi puikiai žinome, kad MS šioje vietoje yra pažengę gerokai toliau.
  • Keletas gandų apie dar daugiau pokyčių MS pusėje (įskaitant kainos mažinimą, ankstesnį konsolės išleidimą nei PS4 ir pan.).
  • Ir t.t.

Sąrašą galima tęsti.

PS4 hype'as nemažėją?

 

 

Vienas iš protingiausių ir argumentais paremtų postų šitoje temoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na štai... dar viena gera žinia iš MS prie bendro sąrašo. T.y. +53MHz.

 

Aišku Sony nepraleido progos pasilinksminti. Bet faktas, kad eiliniam vartotojui tai yra = galingumo padidėjimas.

 

post-29560-1375519469,0235_thumb.jpg

 

 

:-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ta galia tai vienas prie vieno pas juos. Dabar renkantis konsole galvoji ko tau reikia, jeigu tik geiminti, tada imi ps4 del daugiau exlusive'u. Jeigu svarbu ir tie visi tv dalykai tada imi xboxa, viskas. nera daugiau ka galvot.

 

Ai, dar ps4 pigesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal but klystu, jeigu ka pataisykit, bet kartais visi tie ms exlusivai tai nera tiesiog nupirkti geimai is kitu kompaniju? Cia vienkartinis ivikis, nupirko kad parodyt kazka, o tikru nuosavu studiju ms turi ne kazka, ar ne? Tikrai nesidomejau per daug, bet man taip pasirode. Gali buti kad ziauriai svaigstu :D Taip pat kai is kitu studiju nuperka, tai dazniausiai buna laikinai tas exlusive. Nezinau kaip su AAA zaidimais, bet super meat boy ir fez lyg po 4 metus buvo xboxo exlusivai, o dabar visur yra.

Taip pat sony pasake kad turi daug exlusivu, tiesiog labai maza daly ju anonsavo, ne?

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal but klystu, jeigu ka pataisykit, bet kartais visi tie ms exlusivai tai nera tiesiog nupirkti geimai is kitu kompaniju? Cia vienkartinis ivikis, nupirko kad parodyt kazka, o tikru nuosavu studiju ms turi ne kazka, ar ne? Tikrai nesidomejau per daug, bet man taip pasirode. Gali buti kad ziauriai svaigstu :D Taip pat kai is kitu studiju nuperka, tai dazniausiai buna laikinai tas exlusive. Nezinau kaip su AAA zaidimais, bet super meat boy ir fez lyg po 4 metus buvo xboxo exlusivai, o dabar visur yra.

Taip pat sony pasake kad turi daug exlusivu, tiesiog labai maza daly ju anonsavo, ne?

 

Prastai domiesi.

 

Halo ( bene geriausias pavyzdys) kuris yra XBOX ekskliuzyvas [ Microsoft Studios ]

http://en.wikipedia....i/Halo_(series)

 

Forza Motorsport

http://en.wikipedia....orza_Motorsport

 

Gears of War

http://lt.wikipedia....ki/Gears_of_War

Son of Rome,

Dead Rising 3,

Killer Instinct

LocoCycle

Kinect Sports Rivals

Ankstesnis Call Of Duty Ghosts: DLC.

 

ir tai dar ne visi.

 

 

Microsoft Studios http://www.microsoft...mgsgamecatalog/

 

 

 

O PS4 pigesnis vien dėl to kad jis neturės KINECT 2 sensoriaus.

Redagavo Vidmma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.