Zenkom

Neisijungia

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tad iškilo man šiokia tokia bėda. Šiandien į elektros laidus trenkė žaibas, o xbox 360 laidai buvo įkišti į razetę, tačiau jis nebuvo įjungtas. Nors buvo ir ijungti ir kompiuteriai ir televizoriai, tačiau jiems nieko neatsitiko tik išmušė skaitliukus, o kaip bandžiau įjungti xbox papraščiausiai nieko nevyksta. Ko galima tikėtis, ar papraščiausiai sudegino mano konsolę ir nešti pas meistrus, ar dar kas galėjo atsitikti? Gal kaip nors galima patikrinti?

P.S Šiandieną dar naudojausi Xbox ir viskas veikė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernelyg didelis sutapimas, kad nei iš šio nei iš to sugestų. Neatlaikė Xboxas labai didelio ir staigaus įtampos šuolio ir sudegė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maitblokis kokia spalva dega? Ar keicia spalva kai bandai ijungti konsole?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maitinimo bloke turi būti saugikliai, matyt jie sudegė - sakyčiau teisinga kryptimi sako kad problema bloke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tu maitblokiu sociai, parasyk koki, bet as grisiu velokai tai per tiek laiko susisaudytum nauja jauciu. siaip jei namam draudimas yra ir nuo stichiniu nelaimiu tai tau draudimas turetu sumoket uz zaibo padaryta zala, siuo atveju sugadinta xbox'a. na aisku priklauso koks draudimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk gal prie kitos rozetės jungt? Gal su rozete kazkas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk gal prie kitos rozetės jungt? Gal su rozete kazkas.

 

Bandžiau, vistiek nieko... Aš dar galvoju kad adapterį kištuko gali būti bėda, nes pas mane Xbox man rodos iš Anglijos yra, todėl kištukas kitoks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau, vistiek nieko... Aš dar galvoju kad adapterį kištuko gali būti bėda, nes pas mane Xbox man rodos iš Anglijos yra, todėl kištukas kitoks...

 

angliskuose kistukuose privalo buti saugiklis todel didele tikimybe kad jis bus sudeges tiesiog paimk kita laida nuo pc ir pasiziurek ar veikia maitblokis ir bus aisku ar saugiklis nuejas ar maiblokis sudeges

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau, vistiek nieko... Aš dar galvoju kad adapterį kištuko gali būti bėda, nes pas mane Xbox man rodos iš Anglijos yra, todėl kištukas kitoks...

 

Neturi jokio skirtumo koks tas kištukas, gali nuo bet kokio pc ar monitoriaus pajungti maitinimo laida ir turėsi tą patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba tiesiog kistuke saugikli pakeiti jei tai is UK.. :spiderp:

 

o siaip reiks gal naujo maitblokio kas yra mazesne blogybe vistiek nei naujos konsoles. geras dalykas yra universalus maitblokis visiem fatam toks .. :gusta:

 

..
Nuotrauka
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.