no0ne

Originalus x360

Rekomenduojami pranešimai

nu zinokit kliba mano tikejimas... nezinau kai pagalvoju susidariau jau is pigesniu saitu ir senesniu zaidimu man reikiama sarasa.. tai gaunas apie ~600LT su COD 4 (150lt) ir dar kitu nauju zaidimu (35svarai) kai pagalvoji tai labai daug moket gaunas... gal reiketu lauztis :S seip dabar dar galvoju nusilauzt ir tuos pacius geriausius tuos labiausiai patinkancius zaidimus nusipirkti.. o tuos paprastesnius tarkim labiau jau "savaites malonumui" tai isirasyti... ka jus i tai?

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu zinokit kliba mano tikejimas... nezinau kai pagalvoju susidariau jau is pigesniu saitu ir senesniu zaidimu man reikiama sarasa.. tai gauans apie ~600LT su COD 4 (150lt) ir dar kitu nauju zaidimu (35svarai) kai pagalvoji tai labai daug moket gaunas... gal reiektu lauztis :S seip dabar dar galvoju nusilauzt ir tuos pacisu geriausius tuos labiausiai patinkancisu zaidimus nusipirkti.. o tuos paprastesnius tarkim labiau jau "savaites malonumui" tai isirasyti... ka jus i tai?

Tai taip.nes uz xalturas kurias trunki pereiti per 4-5h ir zaidimas tik siaip sau. turi but nuo stogo nusokes ant galvos kad moket 200 liotu :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidziu originalus, gaunu pigiau is ebayeus ir panasiai, ir nesuku galvos, nes paskui lengvai gali parduoti juos, uz ta pacia didesne ar siek tiek mazesne kaina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip.nes uz xalturas kurias trunki pereiti per 4-5h ir zaidimas tik siaip sau. turi but nuo stogo nusokes ant galvos kad moket 200 liotu :)

Jo, istikruju nelabai apsimoka uz lievus zaidimus moket daug, jei pirkt uz litus tai GTA IV, ar t.t

 

Ne į temą

Jei nori RE5 Elite Jasper Pm man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi galimas toks sazines kompromisas kad nusilauzt, bet geruosius, super zaidimus pirkt? is esmes tokai ideja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau nusilausi manau nebetrauks moket tiek litu uz originalus :D dar vienas aspektas kodel zaidziu originalus, tai nera jokios baimes del banno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as nusilauzes ir pats kol kas nesu pirkes geimo, bet atrodo artimiausiu metu reiks viena superini pre-order'int :D

 

<<<

Redagavo slc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as nusilauzes ir pats kol kas nesu pirkes geimo, bet atrodo artimiausiu metu reiks viena superini pre-order'int :D

 

<<<

Ne į temą

bet ta formula 1 data net neanonsuota dar? jokios info nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet ta formula 1 data net neanonsuota dar? jokios info nera
Ne į temą

Oficialiai ne, o zmones visaip kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01, del ko tu sakei perki originalus?

 

 

 

nu dar nesakiau... bet nzn, nu kazkaip norisi viska normaliai daryt, o ne vogt vogt vogt is kureju...ta bano baime tai as jos neturiu, ir manau vien del jos pirkt originalus yra na, neprotinga... kaip cia jum pasakyt.. man garbes ir sazines jausmas prabudo kai xbox nusipirkau... :)

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dar nesakiau... bet nzn, nu kazkaip norisi viska normaliai daryt, o ne vogt vogt vogt is kureju...ta bano baime tai as jos neturiu, ir manau vien del jos pirkt originalus yra na, neprotinga... kaip cia jum pasakyt.. man garbes ir sazines jausmas prabudo kai xbox nusipirkau... :)

as tikrai ne vien del banno baimes perku originalus, pirma xboxa turejau flashinta, tai zaidimus kepdavau visus is eiles, ir jokio malonumo neturejau, o dabar su originalais kazkaip viskas kitaip, vienu zodziu piratai nesupras :) (no offense)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.