no0ne

Originalus x360

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane Xboxas neflašintas... Aš už tai, jog jei jau nusipirkau tokį dalyką tai reikia žaisti originalius žaidimus:) Xbox 360 yra mano hobis ir jūs parodykit man nors vieną hobio sritį, kuri netrauktu pinigų?...

visiska nesamone ;) hobis yra tai kas tau patinka ir kas tau teikia malonuma,bet kai kurie zmones niekad nesupras kam galima reikalingiau isleist pinigus,malonumas zaidziant tikrai vienodas,ar as losiu orga ar ne,pats zinau ka sakau tikrai,jei tau rupi zaidimai o ne ant stalo stovintis daiktas.kuris ir lieka daiktu,o tai ka jis tiekia ir ka patiri,va tai ir yra pagrindinis dalykas kuri patiri zaisdmas,o jei tai tik mados vaikymasis,tai cia visai kas kita,todel ne visi yra geimeriai kurie zaidzia zaidimus

o nuo kada flashinta konsole nera orginali? kuom ji skiriasi? gal tik tuom kad flashinta turi daugiau galimybiu dar,kas yra naudinga mum geimeriam,o kas jei mum geriau tas ir svarbiausia

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien nusiflesinau, nors iki siol galvojau "oh kaip bus faina cia rinkt tuos originaliu zaidimus ir zaist saugiai per xbl", bet dabar galvoju kad n* man moket tuos 100lt-200lt ir i menesi gaut zaidima ir tai dar kol sulauki siuntimo laikas ir etc. O dabar tik isleis nauja game tai ir galesiu lost ir negalvot "kaip pavydziu kas jau turi ji" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz. mirror's edge nesenai cia game.co.uk kainavo 15svaru. tai nepilni 60LT uz nesenai isejusi zaidima. anglijoje daznai buna DIDELI ispardavimai kuriu metu bune belekokios nuolaidos viskam. taigi mazdaug gaunas kas kokius du menesius uzsiperski zaidimu ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai gi neseniai losem cod ir sakiai piratke tai pirkai kita xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai gi neseniai losem cod ir sakiai piratke tai pirkai kita xbox?
jeigu cia man tai kazka maisai. mano boxas dar net prie neto nebuvo jungtas. nekalbant apie COD (turiu tik tris zaidimus siuo metu ir cod neieina :D )

 

 

 

visiems tiems kurie visdar isikale i galva kad zaidimai nemaziau 150-200 ir kad tai labai jau brangu: nera tokia mirtina kaina ir su ja galima tikrai isgyvent. keli pavyzdiai:

 

army of two 20 svaru

assassin's creed 13 svaru (!!!)

soulcalibur IV 23 svarai

ace combat 6: fires of liberation 25 svarai

mirror's edge 20 svaru

gears of war 15 svaru

halo 3 17 svaru

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

killer01: dauguma ju net nera verti savo kainos, nes kaikuriu gameplay yra isties tragiski. Vieninteliai 2 zaidimai gal ir butu nieko tai halo3 ir gow, ddaugiau visi nera tokie idomus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galima rast ir po 10 svaru preowned tik reikia zinot kur ieskot,manau cia esme net ne kainoje,jei turi abi konsoles tai net nekyla klausimas kuriai pirkti o kuriai siustis,o pinigus geriau investuoti i garso ir vaizdo tehnika kad is zaidimu gatum viska tai ka jie siulo,va cia tai tikrai geras pinigu investavimas,o ne pirkti orgus ir lost prie sd teliko su tragisku garsu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane nera modintas x360 , viskas orginalu , turiu ~11 orginaliu zaidimu :D

 

Ne į temą

neklauskit is kur :D
Redagavo T-N-Z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu cia man tai kazka maisai. mano boxas dar net prie neto nebuvo jungtas. nekalbant apie COD (turiu tik tris zaidimus siuo metu ir cod neieina :) )

visiems tiems kurie visdar isikale i galva kad zaidimai nemaziau 150-200 ir kad tai labai jau brangu: nera tokia mirtina kaina ir su ja galima tikrai isgyvent. keli pavyzdiai:

 

army of two 20 svaru

assassin's creed 13 svaru (!!!)

soulcalibur IV 23 svarai

ace combat 6: fires of liberation 25 svarai

mirror's edge 20 svaru

gears of war 15 svaru

halo 3 17 svaru

 

Nu pas mane nera modintas x360 , viskas orginalu , turiu ~11 orginaliu zaidimu :)

 

Ne į temą

neklauskit is kur :)
Nu tai isleidai zaidimams tiek pinigu kad n*. Velniam? kad galetum veliau kolekcija ideti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka kolekcionuoti žaidimus, tikrai daug jiems išleidžiu, bet kartais gaila net 7-9 Lt už šūdiną žaidimą. Nesuprantu, kokia prasmė žaisti tik originalus, nebent LIVE nori pažaisti ir bijai bano. Man geriau pabandyti ~15 piratinių žaidimų nei vieną originalą. Nežinau, kam ir kodėl galėtų būti priešingai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka kolekcionuoti žaidimus, tikrai daug jiems išleidžiu, bet kartais gaila net 7-9 Lt už šūdiną žaidimą. Nesuprantu, kokia prasmė žaisti tik originalus, nebent LIVE nori pažaisti ir bijai bano. Man geriau pabandyti ~15 piratinių žaidimų nei vieną originalą. Nežinau, kam ir kodėl galėtų būti priešingai...

pamirskit jus ta bana,jei cia vienintelis dalykas del ko losia zmones orgus tai jie nieko nenusimano tada,kokie dar banai :)

visu geimus losiau dar pries ju isleidimo data online ir viska kaip sukosi ore taip ir sukasi,net nezinau is kur pas zmones tokios bedos,suprantu anksciau buvo kitaip,bet dabar

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamirskit jus ta bana,jei cia vienintelis dalykas del ko losia zmones orgus tai jie nieko nenusimano tada,kokie dar banai :)

visu geimus losiau dar pries ju isleidimo data online ir viska kaip sukosi ore taip ir sukasi,net nezinau is kur pas zmones tokios bedos,suprantu anksciau buvo kitaip,bet dabar

Tai ir sakau: nežinau, kodėl žmonės lošia originalus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir sakau: nežinau, kodėl žmonės lošia originalus...

Man originalus žaidimai turi kolekcine verte. Bet to dar isivaizduokim jei visi žmonės pradėtu piratauti ir niekas nepirktu žaidimų. Užsidarytu tokios kompanijos kaip Ubisoft, Capcom, Konami, Rockstar ir daug daugiau, nes abėjoju, kad jos leistu žaidimus kuriu niekas nepirktu, o tiesiog parsisiųstu, juk jiem nebūtų pelno. Aišku gal būtų kas nors kas leitu nemokamus žaidimus, bet jų kokybė suprastėtų ir negalėtum dėl jų skųstis labai nes jie juk nemokami.

Aš manau geriau 5 originalus žaidimai negu 50 piratiniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man originalus žaidimai turi kolekcine verte. Bet to dar isivaizduokim jei visi žmonės pradėtu piratauti ir niekas nepirktu žaidimų. Užsidarytu tokios kompanijos kaip Ubisoft, Capcom, Konami, Rockstar ir daug daugiau, nes abėjoju, kad jos leistu žaidimus kuriu niekas nepirktu, o tiesiog parsisiųstu, juk jiem nebūtų pelno. Aišku gal būtų kas nors kas leitu nemokamus žaidimus, bet jų kokybė suprastėtų ir negalėtum dėl jų skųstis labai nes jie juk nemokami.

Aš manau geriau 5 originalus žaidimai negu 50 piratiniu.

Kol yra tokių, kurie perka originalius žaidimus liks patenkinti ir leidėjai-ir piratai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.