scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Tii, manau viskas yra softo lygmenyje ir atrodo logiška, jei pasaulis visas vieningai dėjo ant jų technologijų ir investicijų.

 

Taip, softo lygmeny, bet nemanau, kad jie paims ir atsisakys kazko, ka kure 4 ar kiek ten metu. Jo galbut is pradziu neimplementuos, bet kazkada gali issokti kas nors kaip Simcity ir tai nenustebintu. Juoda deme jie is manes turi :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėsim kaip čia bus,su tuo x1.

 

As nelabai matau, ka cia tiek ziureti. Per sita interview gi sake, kad 'kaip tu gali taip pykti del to always online, gi architekturoje sitas yra ir mes negalime jo taip tiesiog paimti ir pakeisti'. Dabar kazkaip pakeite. Man atrodo, kad problemu pries launch'a gali susilaukt.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6RtSGFryKwo

 

Taip pat jie nuima region lock'a. Man atrodo, kad cia taip pat siek tiek daugiau nei 2 eilutes kodo :)

 

Taip pat jie atsisako tos funkcijos 'Perki diska - gali zaisti is hdd', cia man irgi panasu i ne viena is mazesniu pakeitimu.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Whoa. Dar prieš porą dienų kalbėjo kaip jie didžiuojasi Xbone ir koks geras dalykas DRM. Šiaip šaunuoliai MS :notbad:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A report states Microsoft will drop its DRM control with Xbox One and the need for the console to log in online every 24 hours.The report which appeared on Whathifi.com and backed by Giant Bomb state the announcemnt will be made today.

 

According to the GB report, the following will occurr:

 

• No more always online requirement

• The console no longer has to check in every 24 hours

• All game discs will work on Xbox One as they do on Xbox 360

• An Internet connection is only required when initially setting up the console

• All downloaded games will function the same when online or offline

• No additional restrictions on trading games or loaning discs

• Region locks have been dropped

 

Note that our end Giant Bomb keeps going down, so it is either getting slammed or our Internet is crap as usual.

 

 

Jei tai tiesa tada MS žengė tikrai gerą žingsnį.

 

na ms kaip ir istaise visas savo klaidas del kuriu pralaimejo e3...

daba konsoles lygios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokinat mane lygindami playstation ir xbox pultelius :D Norit pasakysiu PASLAPTĮ??? Abiejų konsolių pulteliai beveik identiški, vienintėlis skirtumas, tai analogų išdėstymas ir pačių pultelių dydis, kuris iš esmės nieko nekeičia Nuotrauka čia jums nebe ps1, sega saturn ir n64 laikai, kai pulteliai tikrai buvo labai skirtingi ir tada pereinat nuo vieno prie kito pultelio tikrai buvo galima jausti diskomfortą :)

 

Netaip supratai. Aš esu tiesiog labiau pripratęs prie x360 pultelio nes jį turiu, todėl savaime man būtų daug geriau. Jokio skirtumo man, tik sakau, kad norėtusi prie xbox pultelio pasilikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirskit, kad jei jie ja pasalint gali, tai nereiskia, kad ir sugrazint negali :)))

 

taip pat ir sony ja gali idiegti. taip, kad... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WirmiS bent jau iki dabar Sony nebuvo uzsimines apie tokia infrastructura :) taip, kad neaisku ka jie turi padare ko ne.. :)

Edit: Beje kaip pats CEO of Sony Computer USA pasake, kad jie neturi planu ir nenori suvarzyt consumeriu :P

Microsoftas on other hand jau turi paruosta ta infrastructura ir jiems patchu paduot biski reikia ir ziek kas ten :)))

Man aisku, kad tu jau nusprendes isigyt ta x1, bet taip ar taip sutik, kad microsoftas nera siuo metu ziauriai patikimas, jei nera apsisprendes del savo sprendimu.. :) Jei tu pasiruoses buvai pirkt zaidimu lizcenijas, tai cia tavo valia :))

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WirmiS bent jau iki dabar Sony nebuvo uzsimines apie tokia infrastructura :) taip, kad neaisku ka jie turi padare ko ne.. :)

Microsoftas on other hand jau turi paruosta ta infrastructura ir jiems patchu paduot biski reikia ir ziek kas ten :)))

Man aisku, kad tu jau nusprendes isigyt ta x1, bet taip ar taip sutik, kad microsoftas nera siuo metu ziauriai patikimas, jei nera apsisprendes del savo sprendimu.. :) Jei tu pasiruoses buvai pirkt zaidimu lizcenijas, tai cia tavo valia :))

 

na beda yra tame, kad as jau apsisprendes imti abi sistemas taip kaip ta dariau ir su sios kartos konsolem.

ms paprasciausia nenumate zaideju reaksijos i nauja drm. o siaip butu labai puiku jei liktu naudo disko neprivaloma vienkartine aktivacija. ta prasme, kad aktivacija suteiktu galimybe tureti zaidima savo cloude. o diska gali parduot. bet tas kas nusipirks jau nebegales aktivuot, tik zaist taip kaip ta daro dabar.

toki dalyka galetu ir sony turet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad MS kapituliavo ir nebesilaikys jau savo uzsibreztu tikslu ..o del ko viskas ? ogi del interneto ir visu neapykantos DRM ir pan dalykais ..dabar jau gali visi dziaugtis kad bus galima sharint diskus..tik va problema ..pasikeite ir tas dalykas kad reikes pastoviai ir diska deliot i konsole kaip ir dabar x360 reikia. ...ir dar kas pasikeite? viskas tapo dar blogiau nei buvo mano manymu. nes na niekas nekeitineja taip nuomones apie tai kas bus ir kaip ..

These changes will impact some of the scenarios we previously announced for Xbox One. The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold. Also, similar to today, playing disc based games will require that the disc be in the tray.

:melvin:

its just got worse ..

siaip visi kiti dalykai tai nepasikeite.kinectas ir pan.zaidimu dalis juk gyvena vistiek cloude..koks dar offline zaidimas. Forza 5 AI cloude gyvena. joks offline jau nelabai imanomas siaip vien del to kad "its powered by cloud". kaip cia jie kure kure konsole metais butent tam dalykui. dabar per diena viska pakeite tiesiog taip ?

:chan:

 

netas selo del MS vizijos tos visos..dabar netas vel selsta del to kad susifailino ir keicia viska.. jau vadina XBOX 180 dabar ja.. :melvin:

reikejo jiem laikytis savo iki galo. buvo padaryta ir kad zaidimai be disku eis pilnai instaliuoti ir pan..juk negali taip paprastai pakeist jau sukurta konsole..nes jos jau sukurtos jei nori sventem but parduotos.

kas darosi MS ?? :herp:

 

ne nu vargsai MS. kas liks is kinect 2.0 dabar ? be neto kam jis reikalingas isvis ? be tv shit ir pan dalyku ..$499 ir tau nereikia jungtis prie neto.. :lol2:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad MS kapituliavo ir nebesilaikys jau savo uzsibreztu tikslu ..o del ko viskas ? ogi del interneto ir visu neapykantos DRM ir pan dalykais ..dabar jau gali visi dziaugtis kad bus galima sharint diskus..tik va problema ..pasikeite ir tas dalykas kad reikes pastoviai ir diska deliot i konsole kaip ir dabar x360 reikia. ...ir dar kas pasikeite? viskas tapo dar blogiau nei buvo mano manymu. nes na niekas nekeitineja taip nuomones apie tai kas bus ir kaip ..

 

:melvin:

its just got worse ..

siaip visi kiti dalykai tai nepasikeite.kinectas ir pan.zaidimu dalis juk gyvena vistiek cloude..koks dar offline zaidimas. Forza 5 AI cloude gyvena. joks offline jau nelabai imanomas siaip vien del to kad "its powered by cloud". kaip cia jie kure kure konsole metais butent tam dalykui. dabar per diena viska pakeite tiesiog taip ?

:chan:

 

netas selo del MS vizijos tos visos..dabar netas vel selsta del to kad susifailino ir keicia viska.. jau vadina XBOX 180 dabar ja.. :melvin:

reikejo jiem laikytis savo iki galo. buvo padaryta ir kad zaidimai be disku eis pilnai instaliuoti ir pan..juk negali taip paprastai pakeist jau sukurta konsole..nes jos jau sukurtos jei nori sventem but parduotos.

kas darosi MS ?? :herp:

 

ne nu vargsai MS. kas liks is kinect 2.0 dabar ? be neto kam jis reikalingas isvis ? be tv shit ir pan dalyku ..$499 ir tau nereikia jungtis prie neto.. :lol2:

 

ko cia panikuot vel??? viskas kas buvo sneketa apie cloud tai tas ir liko

visi norejo galimybes zaisti offline be jokio check. ta ir tures. zaidimai kuriems reikalingas cloud bus zaidziami prisijungus arba isvis ju nezaisi nes sedi offline. paprasta.

butent ms atsizvelge i zaideju reikalavimus kurie pasimate per preorder kieki. o visi pakeitimai tik softe. reiskias ms slapta buvo pasiruose tokiam zingsniui jeigu taip paprastai viska pakeicia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slapta jie nieko negalvojo, jie tiesiog negalvojo kad tokia gilia duobe išsikas patys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau daugelis bus isisgande tu ms nesamoniuir tiesiog jos nepirks nes pvz galvos kad jeigu isvaziuos atostogu ir nebus prisijunge online ju konsolej amen o ms prigazdines sitaip atbaide norinciuosius pirkti konsole dbr kol ms visam pasauliui paaiskins kasd x1 nereikes net tai praeis daug laiko ir turbut nesusigrazins daugelio pirkeju kurie neskaito next gen konsoliu naujienu tai tiek nepykit cia tik mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.