LTUadonas

RGH FTP

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi iskilo man klausimas ruosiuos darytis RGH ir dabar nezinau jei noresiu keltis zaidimus per FTP ar reikes routerio ar ne? na nes 200lt man nesimeto nes veltui RGH tikrai nenoriu darytis aisku vieni galit sakyti taip kiti ne manau tikriausia geriausia paciam nuvaziuoti pas meistra ir viska jis isaiskins ar ne?

Redagavo LTUadonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi iskilo man klausimas ruosiuos darytis RGH ir dabar nezinau jei noresiu keltis zaidimus per FTP ar reikes routerio ar ne? na nes 200lt man nesimeto nes veltui RGH tikrai nenoriu darytis aisku vieni galit sakyti taip kiti ne manau tikriausia geriausia paciam nuvaziuoti pas meistra ir viska jis isaiskins ar ne?

 

sakyciau ruteris tikrai nebutinas, tam uztektu paprasciausio pigiausio kamutatoriaus/hub'o/switcho kad xbox'as ir pc butu viename LAN'e. Tad investicijos butu kokia 30 LT.

Pataisykit jai klystu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau kas tie komutatoriai,hubai,ar switchai bet as su meistru pakalbesiu paklausiu kur pirkt jei kas ir zinai kur pirkt butu tu switch'u ir mazdaug kaip reiketu viska sujungineti nes man dar neimanomai atrodo :D o ar negalima butu zaidimu perkelti su

XBOX 360 fat duomenų perkėlimo laidu?

Redagavo LTUadonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai nezinai tokiu dalyku gal neverta ir dometis? Nes konfiguruojant minamaliu ziniu apie tinklo arcitekturas vistiek prireiks... Tad geriau pasikliauk meistru kad padarytu sistemele.

Va pigiausias switchas koki isejo surasti :)http://www.skytech.lt/s105-switch-tenda-s105-10100mbps-desktop-autonegotiation-mdimdix-switch-mac-addr-p-63693.html?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jei neturi elementariu ziniu apie networka, FTP ar tinklo valdyma tai RGH ne tau. Fleshinkis ir zaisk is DVD disku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AI tai tiesiog sujungi laptopa su xboxu su ethernet kabeliu ir keliesi per ftp? bet tada iskur xboxas ir laptopas gaus interneta? :D

Redagavo LTUadonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AI tai tiesiog sujungi laptopa su xboxu su ethernet kabeliu ir keliesi per ftp? bet tada iskur xboxas ir laptopas gaus interneta? :D

 

jomajo.. statai routeri. jungi kompa prie routerio. kitu laidu jungi xbox prie routerio.

laptope isijungi kokia nors ftp programa. suvedi xboxo ip adresa (kuri gali rasti xbox nustatymuose) ir permetineji zaidima.

xbox'o zaidimo iso arba isskleidi arba darai GOD formatu. kad galetum prisijungti per ftp xbox'e turi but ijungta arba freestyle dasboardas arba xexmenu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jomajo.. statai routeri. jungi kompa prie routerio. kitu laidu jungi xbox prie routerio.

laptope isijungi kokia nors ftp programa. suvedi xboxo ip adresa (kuri gali rasti xbox nustatymuose) ir permetineji zaidima.

xbox'o zaidimo iso arba isskleidi arba darai GOD formatu. kad galetum prisijungti per ftp xbox'e turi but ijungta arba freestyle dasboardas arba xexmenu

 

Hmm nusipirksiu routeri sujungsiu su ethernet kabeliu tai routeris gaus interneta is kabelio? ar routeriui imanoma gauti interneta tik is WiFi? ai ir kad naudociau routeri su xboxu ir FTP ar butinai reikia modemo? galite paaiskinti nes as zalias,nepykite ai interneto laida kisu i routeri paskui reikes man 2 lan laidu ar ne?

http://www.part.lt/perziura/1f2cc0ae1edd3dd51c86ae97b5a529d5905.jpg

Redagavo LTUadonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm nusipirksiu routeri sujungsiu su ethernet kabeliu tai routeris gaus interneta is kabelio? ar routeriui imanoma gauti interneta tik is WiFi? ai ir kad naudociau routeri su xboxu ir FTP ar butinai reikia modemo? galite paaiskinti nes as zalias,nepykite ai interneto laida kisu i routeri paskui reikes man 2 lan laidu ar ne?

http://www.part.lt/perziura/1f2cc0ae1edd3dd51c86ae97b5a529d5905.jpg

 

Ruteris yra ale modemas-switchas(sakotuvas) viename. Skyle i kuria paduodi interneta i ruteri vadinasi 'WAN' Panasu kad teisinga tavo schema, bet piesimo igudziai isskirtiniai :D

O kas pas tave per internetas? Gal dsl'as kad apie modemus rasai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.