RedShine

Injustice Gods Among Žaidimas RGH neveikia

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, isirašiau visai naują žaidimą ir paspaudes start gavau tokią lentelę "could not start please download game again" ir nebe žinau ką daryt perleidau per iso2god antra kartą nepadėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, isirašiau visai naują žaidimą ir paspaudes start gavau tokią lentelę "could not start please download game again" ir nebe žinau ką daryt perleidau per iso2god antra kartą nepadėjo.

 

kadangi zaidimas ka tik isejas. tai pabandyk atsinaujint i naujausia dashboarda ir naujausia dashlaunch

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujink man tas pats buvo, per abgx perleidus rodo ir kokio kernel reikia, tai šis žaidimas reikalauja 2.0.16203 versijos ir dashlaunch 3.07. O pačiam atsinaujinti labai lengva, jei moi šiek tiek anglų yutube pamokų daug.

Pas mane kai Corona tai naudojau Simple 360 NAND Flasher v1.2 ir J-Runner, o jei pats bijai, vešk playmanų meistrams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas reikalauja 2.0.16202 ar vėlėsnės versijos. Paprastas tutorial anglų kalba.

 

Gera pamoka. tačiau pas ką CORONA tiems flash360 neveikia, tokiu atvėju reikia naudoti Simple NAND Flasher v1,2 ir J-Runner, kadangi J-R patogiausia programa atnaujinimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane falconas, meginu atnaujint pagal si tutoriala http://www.xbox360iso.com/tutorial-easy-way-t636463.html?t=636463&highlight=dash+16202 su flash 360, ir man darant nand backupa padaro ji lyg ir 100%, bet vistiek dar meta ir tokia klaidele - error: reading block 130 status 250

Meginau kelis kart kartot procesa, bet kaskart tas pats. Nebus man poto bedu atkuriant nanda jei toki su sia klaida backupa ir paliksiu? Beto,kaip suprantu cia turbut padetu remapinimas, bet ar jis tikrai reikalingas?

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu viskas but ok. jei ne remappingas pades

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.