Andrea

Neina Praleisti Crysis 3 per Abgx

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

sveiki neina praleisti zaidimo Crysis 3 per abgx, ir torrentus isjungiu ir perkoviau vistiek raso kad failed Stealth.

 

post-40877-0-28354800-1363170202_thumb.jpg

Redagavo Andrea

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki galo atsisiuntei tu ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujink rankiniu būdu, nueik i abxg360.net verified skiltį, suieškok norimą žaidimą, spausk skaičiuką pačiame gale eilutės ir bus siųstis SS ir DMI failiukai, dar apačioj paaiškinimas bus Nuotrauka

O dėl to apatinio erro'ro, tai pabandyk restartavęs kompą paleist abgx'ą.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

restartaves meginu paleisti per abgx tas pats. neina, buvau parsisiuntes skirtingus 3 crysis iso is skirtingu saltiniu. ta pati meta man. net nesuprantu kas cia..

 

O gal galit kas nors Ideti i koki torrenta jau nufixinta Crysis 3? ir as Parsisiusciau...

Redagavo Andrea

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatymai ABGX nustatyti gerai? Levelis fixinimo auksciausias?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu nustatymu nereikia.. esu prarases 130 zaidimu jau viskas gerai buvo. Abgx Level 3 fix.. auksciausias. ir dar dragons dogma ta paty erora ismeta., parsiunciau i atskirus pc.. tas pats abiejuose kompiuteriuose , toks pat erroras.

 

Aciu uz patarimus, Susitvarkiau pats ,Poblema buvo tame.. kad buvo ant Failo uzdeta. per propertys/ Read only File.. dabar viska praeina jokiu erroru. galit uzdaryt tema..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Gali būti kad iki dabartinės XBox konsolių kartos gyvavimo ciklo sulauksim naujo (ar atnaujinto) XBox kontrolerio, kuris palaikys funkcijas, panašias kaip Sony Dualsens, t. y. adaptive triggers ir haptic feedback (kas būtu visai logiška, seniai jau reikėjo). Bent jau Filas Spenceris apie tai kalba. Jeigu ne šiai kartai, tai būsimai, kurios visai galim sulaukti ir 2026 m. (būtu stiprus ėjimas iš Microsoft) tai tikrai.  
    • So, so. Tokia europetiška Stellar Blade versija (bent jau taip pasirodė). Pasižiūrėsim kas išeis.
    • Jau turiu. Early acsess buvo 02 06, pilnas paleidimas 02 11 visoms patformoms. Na ka gi - nauja Civilizacijos serija visada šventė!!!. Žaidžiu priepuolimais per sūnaus kompą, taigi dabar esu pirmos sesijos pabaigoje. Vizualai puikia padarytas, toks labiau kaip Civ V ramesnis stilius, dėl gamplay tai daug visokių naujovių. Puse kontento aišku dar įdės eigoje. Turiu ir konsoline versija ž atrodo identiškai, bet su pulteliu žaidžiasi sunkai, visgi tai yra PC žaidimas. Daugiau apie įspūdžius parašysiu kiek vėliau. To be continued kaip sakoma😄
    • Šitas. Po kokių gerų pusės metų gulėjimo stalčiuje (nors 2 buvo puikiai suėjęs) pagaliau užsikabinau ir labai patinka. Gėda prisipažinti, bet kelis kartus bandžiau pradėti ir mesdavau priėjęs pirmą rimtą encounterį zombių kaime - pradžioje vis nesuprasdavau kad jų visų nereikia bandyt išžudyti, o tik atsilaikyti kurį laiką😁 Bet dabar veža kaip turi būt, esu gal kokiam 9 chapterį. Formulė pparasta, bet visa dar smagi. Ir tiesa dabar jau puikiai optimizuotas. Performance mode ant vanilines PS5 labai gerai atrodo.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos