narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Dar vienas dydžio palyginimas. Vau, sunku patikėt kaip Sony ten sukišo viską. Įdomu tik kaip su power bricku, pas Xbone jis išorėj, tuomet turbūt ir PS4 bus išorinis.

 

Nuotrauka

 

Wii U :first:

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apskritai nesuprantu kodėl žmonės pykstasi dėl tų konsolių, ypač tokių kaip ps3 ir xbox 360, kai jos galim sakyt tuos pačius žaidimus siūlo. Pagalvokit jūs playstation ir xbox fanboy'jai, taigi perkate tą konsolę ne dėl vardo, o dėl žaidimų kuriuos galėsite žaisti ant jos, o abi jos pasiūlo tikrai gerų žaidimų, kas svarbiausia dauguma jie vienodi !!! ir nesvaikit man apie tokius dalykus kaip grafika ir pultelis ir dizainas ir menių ir "man nepatinka afrikiečiai, todėl nepirksiu playstation konsolės" ir blablabla Nuotrauka Žaidimai yra beveik identiški, tik žinoma, ps3 kai kur vieną kitą šešėlį praleidžia, nes gaunu xbox 360 portus, bet juk tai žaidimo negadina!!! Taigi, aš asmeniškai, renkuosi ne konsolę, o žaidimus, o xbone kol kas nepirkčiau, nes 1. Dar nematau įdomių išskirtinai jam žaidimų 2. Jų ta kvaila DRM politika man labai ne prie širdies (galėjo kaip sony padaryti ir leisti publisheriams nuspręsti tai). 3. Man per brangu Nuotrauka

 

Sveiki noriu suzinoti ar ps4 bus galima zaisti ps3 zaidimus?

 

Tik digital versijas parsiųstas iš psn :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu suzinoti ar ps4 bus galima zaisti ps3 zaidimus?

 

Ne. Net apie digital versiajs siuo metu nieko nebuvo uzsiminta. Taip pat dabartiniai pirkiniai nepersikels.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm tada teks pirkti ps4 kazi pre order apsimoka pirkti ar laukti atpigimo ir gal bus geresniu pasiulimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pasakojo apie PS+, buvo parašyta, kad reikės mokėti už MP. Nieko blogo nematau, norint turėti gerą servisą ir norint prilygti XBL jie privalo imti už tai mokėstį. Prie to dar krūvą nemokamų žaidimų gausime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne. Net apie digital versiajs siuo metu nieko nebuvo uzsiminta. Taip pat dabartiniai pirkiniai nepersikels.

 

per praieta konfa buvo sake kad bus visu konsoliu zaidimu gaikai . pats gaikai main page spoilina jau ps3 zaidimus. aisku ne viskas is karto ..bet su laiku bus visko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm tada teks pirkti ps4 kazi pre order apsimoka pirkti ar laukti atpigimo ir gal bus geresniu pasiulimu?

 

Oficialiai Lietuvos parduotuvėse tai dar ilgai jis neatpigs. Bet beveik iš kart po išleidimo (poros savaičių - mėnesio) jau tikriausiai bus galima rast skelbimuose praktiškai naujus keliais šimtais pigiau. Jeigu nori visiškai naujo užsisakyk ir nesuk galvos, jeigu nori kažkiek sutaupyt truputį palauk ir paimk iš skelbimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebus jokio atskiro power briko . viskas jau viduj PS4. sutalpino labai paprastai vien palygint PS3 masyvius du cipus su vienu maziuku AMD APu kuriame viskas sudeta. ten vietos per akis . ir ausinimui tiketina ..o zinant PS3 surinkimo kokybe tai tiketina kad ir sitam bus panasiai..kai jau kas nors ji isardys bus idomu paziuret :megusta:

 

Sony – “The Playroom” tech demo – PS4 Eye

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=idUZpVjFs3E#t=0s

..nes pultelis vistiek reikalingas ..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kažkaip kaina man US visai priimtina už ps+ tik 50 žalio metams, UK brangesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kažkaip kaina man US visai priimtina už ps+ tik 50 žalio metams, UK brangesnis

 

$50 + $8-10pvm, tai ps+ gaunasi $60 metam :)

Ziurint i physical media dlc/online passes - Uk, mano atzvilgiu, logiskiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.