narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Tai Akysa bloga deal gavo, uz 50lt galima paimt. Xoxoxo Akysa :D

10 lt :) nedidelis skirtumas......:)

sakot apsimoka Killzone imti? :) nebus taip kad rugpjucio ar rugseji bus PS+ duodamas? xoxoxo nemokamai akysa :D

Reiskiasi spejau suselpti kazka Lt:) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10 lt :) nedidelis skirtumas...... :)

Reiskiasi spejau suselpti kazka Lt:) 

maža tavo pašalpa,trupiniai palyginus su mano 150lt už tą žaidimą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nei vieno excliusivo dar nepirkau,tegu PS+ duoda,nera skubu :) kiekvienas turim savo megstamus.jei tarkim isleistu GT7 tai is kart imciau :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio ilgumo yra Metal Gear Solid V - Ground Zeroes? ar apsimoka pirkt? nors daba 80lt galima gautDa klausimas-Kokiom kainom nebrangiai galima gaut  Battlefield 4,Watch dog,Assasians Creed IV black flag

 

Gali pereit per maziau nei 15min, jei tiesiog rushinsi visur ir viska skippinsi, bet siaip ~8val gameplay, jei explorint viska + side missions/trophies.

 

Kiti zaidimai priklausomai kaip ir kur pirksi. Visad gali digital pasiimti po $30 susimetes su kuo nors (po ~75Lt gautusi, jei moki tax'us nusukti is amazono) :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pereit per maziau nei 15min, jei tiesiog rushinsi visur ir viska skippinsi, bet siaip ~8val gameplay, jei explorint viska + side missions/trophies.

Kiti zaidimai priklausomai kaip ir kur pirksi. Visad gali digital pasiimti po $30 susimetes su kuo nors (po ~75Lt gautusi, jei moki tax'us nusukti is amazono) :)

Gal pasidalink su visais kaip ta padaryti? Nes mielai ir as tiek mokeciau su draugu ;)

EDIT: Jau gavosi. Pasidarai Oregon valstiją ir pakeiti billing adressa. Pasėmėm su Solveig watch dogs  :)

Redagavo LmbS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ufc undisputed 3 Vs. EA  Ufc? grafika  viskas aisku o geimplejus skirtumas koks tarp EA ir Und3?

Redagavo Shar0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Planas toks:

Uzsisakyti psn+ ant US acc ir naudoti sita accaunta zaidimu pirkimui su credit card. O visuo situo naudotis ant pagrindinio UK accaunto. Zodziu tikslas sutaupyti su US kainomis.

 

Ar yra skirtumas tarp kainu skirtingose valstijose?(kaskur maciau kad Oregone maziausias TAX)

Ar pavyks sutaupyti ar visdelto gausiu moketis Kokius LT mokescius?

Ar ant PS4 US PSN imanoma atsiskaitineti su lt credit card? O per PAYPAL?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

girdejau,kad jau seniai nebepriima europietisku kreditiniu usa psn. bet gal ir klystu.

 

siaip,geriau ant usa acc ir pirk zaidimus,ir zaisk. tada galetum susirast zmogu su kuriuo galetum sharintis zaidimais. pvz viena zaidima jis perka, kita tu. zymiai pigiau gaunasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas. Zaidimas BF4 europinis, paveikslelis planeta ir 2 virsuje. Taigi jai as isidedu ta zaidima (diska) ir ant us akaunto, perku premium, ar veiks ant us akaunto tas DLC


Tai niekas nezinot? 

Redagavo AlienROGCon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas. Zaidimas BF4 europinis, paveikslelis planeta ir 2 virsuje. Taigi jai as isidedu ta zaidima (diska) ir ant us akaunto, perku premium, ar veiks ant us akaunto tas DLC

Tai niekas nezinot? 

turbut niekas nebande. bet siulau bf4 forumuse uzklausti. pvz killzone shadow tokiu atveju kaip nori tai neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima ar apsimoka man parduoti savo xbox ir pirkti ps4 ar dar geriau palaukti? ar xbox one pasimti nes noriu irgi kaskurie konsole pasimti bet nezinau kurie ps4 ar one ir dabar imti ar palaukti kaskiek laiko tai net nezinau ka daryti gal turit minciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima ar apsimoka man parduoti savo xbox ir pirkti ps4 ar dar geriau palaukti? ar xbox one pasimti nes noriu irgi kaskurie konsole pasimti bet nezinau kurie ps4 ar one ir dabar imti ar palaukti kaskiek laiko tai net nezinau ka daryti gal turit minciu?

mesk centa

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima ar apsimoka man parduoti savo xbox ir pirkti ps4 ar dar geriau palaukti? ar xbox one pasimti nes noriu irgi kaskurie konsole pasimti bet nezinau kurie ps4 ar one ir dabar imti ar palaukti kaskiek laiko tai net nezinau ka daryti gal turit minciu?

Palauk iki metu galo ir tada parduok ir pirk next- gen'a o ka pirkti tai pats apsispresk, bet daugelis lietuvu ima ps4 :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos