narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra galimybe parsisiusti PS4 is shopto.net? Jei ne, kokios svetaines apart amazon ar ebay siuncia i LT?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra galimybe parsisiusti PS4 is shopto.net? Jei ne, kokios svetaines apart amazon ar ebay siuncia i LT?

 

Tai siunčia ir shopto. Tiesiog siuntimas brangiau nei iš amazon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as dabar nelabai suprantu , norint zaisti online reikes moketi ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as dabar nelabai suprantu , norint zaisti online reikes moketi ar ne?

 

Beveik visi Multiplayer žaidimai to reikalaus, bet viskas priklauso nuo kūrėjų. Free-to-play žaidimai nereikalaus PS+, bet kai kurie aišku gali, vėlgi viskas priklauso nuo žaidimų kūrėjų. Chat, Store, Messaging, Trofėjų sinchronizacija, Share funkcija ir daug kitų nereikalaus mokėsčio. Neseniai buvo įmestas FAQ, tai kodėl neskaitai? http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/#sect8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,zinau kad kazkur rase,bet nelb supratau del tos muzikos ir filmu kiek zinau is usb nieko man nepaleis tas ps4,bet kas liecia diskus,pvz imesiu per kompa i dvd diska muzikos filmu arba nuotrauku,arba double dvd,ir idesiu i ps4,matys jis ta medziaga?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,zinau kad kazkur rase,bet nelb supratau del tos muzikos ir filmu kiek zinau is usb nieko man nepaleis tas ps4,bet kas liecia diskus,pvz imesiu per kompa i dvd diska muzikos filmu arba nuotrauku,arba double dvd,ir idesiu i ps4,matys jis ta medziaga?

 

Aplamai neskaitys MP3, nesvarbu iš kokios laikmenos leisi. BET. Neseniai prirašė: *We appreciate your feedback and are exploring possibilities. Taip kad gali dar kažką pakeisti su kokiu nors atnaujinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė: Kažkoks baisus, nuobodus ir neatrodo, kad būtų itin patogus GUI. Gal per daug esu pripratęs prie MS kvadratų (win, wp, xbox) ir prie daug interaktyvios info matymo viename lange. O PS4 GUI kažkoks endless scroll.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė: Kažkoks baisus, nuobodus ir neatrodo, kad būtų itin patogus GUI. Gal per daug esu pripratęs prie MS kvadratų (win, wp, xbox) ir prie daug interaktyvios info matymo viename lange. O PS4 GUI kažkoks endless scroll.

 

Cia irgi daug kvadratu su daug interaktyvumo, tik spalvu maziau, kad akyse neraibuliuotu kas kart, kai isijungi:>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau. Labai nestudijavau to video, bet matau tik scrollinimus į kairę ir dešinę. Jei teisingai atsimenu, PS3 irgi turi horizontalų meniu ir dar kiekvienas meniu punktas scrollinasi vertikaliai. MS Metro realizacija šiuo klausimu man patinka labiau. Scrollinant horizontaliai - dideliame lange iš karto matai visus submenu (visų nemėgstamų kvadratų pavidalu), jie interaktyvūs (juda, atvaizduoja aktualią informaciją ir pan.).

 

Patinka/nepatinka GUI - čia kiekvieno jau skonio reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikro nieko cia neparode vienam meniu paejo i kaire i desine ir viskas. kaip matesi seniau kitos meniu vietos labiau ir i win8 metro panasu jau buna. bet realiai meniu tai cia kazkaip maziausia beda ir maziausia del to galva skauda. nepatogaus niekas nedarys.

 

http://www.youtube.com/watch?v=zywlk2t7_LY&feature=player_embedded

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima del 4k rezoliucijos ant ps4,kazkiek girdejau bus sony televizoriai po minimum metra su labai ryskiu vaizdu,anaiptol ps4 palaikys tokia reza?aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima del 4k rezoliucijos ant ps4,kazkiek girdejau bus sony televizoriai po minimum metra su labai ryskiu vaizdu,anaiptol ps4 palaikys tokia reza?aciu

 

"Support for high-resolution 4K output for still images and movie content is in consideration" , nors anksčiau lyg skaičiau ,kad galėsi peržiūrėti nuotraukas 4k raiška ,bet panašu ,kad išleidimo dieną ps4 nepalaikys tokios funkcijos . Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
    • Perėjau vakar žaidimą. Galiu pasakyti, kad patiko, nereikėjo savęs versti pabaigti žaidimo, istorija įdomi, bet turi savo nelogiškumų ir tokių nervinančių dalykų. Bendrai paėmus smagus žaidimas. Trūko įvairovės, ypač misijose - beveik visose tau sufleruoja, kad turi eiti 'stealth', kuris nėra labai gerai padarytas. Tu turi kompanioną, kuris tau padeda ir su stealth ir spausti įvairius mygtukus nuotoliu, bet ir čia kažkaip neišdirbta. Kai kurių mechanikų išvis nenaudojau ir to nereikėjo. Open world galėtų ir nebūti. Kas labiausiai patiko tai space combat ir pats space explorinimas, tik to labai mažai yra. Šiaip verta pereiti, o ypač kas prijaučia Star Wars visatai, tik rekomenduočiau palaukti kainos sumažinimo, išpardavimų.
    • Aaa,ps4 versija 2018, o Ps5 versija 2021 pasirode,po keliu menesiu isejo antra dalis.tai gerai,pirmaja zaidziu
    • @tomashex Judgment 2018 o antra 2021
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos