Pihas

Kaip is naudoti Kaimynu neta

Rekomenduojami pranešimai

pirated eina ta mac apeit su kokia primityvia programa?

na is pradziu reikia suzinoti koki mac leidzia.

psp mac pakeisti galima, www.dark-alex.org yra pluginas.

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mac suzinoti yra pora budu ;) bet tokiu ne is paciu geriausiu, programisko nezinau. Vienas is budu tai nueiti pas kaimyna i svecius ir kai kaimynas nemato paziureti su ipconfig /all plokstes MAC ;) kitas geresnis, bet neviesinsiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taigi cia kalbama apie nulauzinejimus ir pan. ;D tai gali pasakyti bus itema ;D

Redagavo wizardaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As prie kaimynu jungiaus tai pamate uzdejo pass tai savo gavau pirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wirelss nulauzti yra labai lengva. Pats geriausias ir lengviausias budas kai yra MAC apsauga ;) yra ivairiu irankiu kurie 'gaudo' ore skrendancius paketus, jie sklinda is routoriaus ir bet kas juos gali pasigauti ir suzinoti kokia informacija jie nesa. Kai pasigauni pora paketu programa gali ispakuoti juos ir pasakyti kokiam MAC adresui jie buvo skirti, kai turite ta kaimyno/aukos MAC adresa belieka jums pasikeisti i savo. Pats tai bandziau viena karta kai labai reikejo prisijungimo - viskas veikia. Minusai tokie, kad routorui susisuka 'galva' kai kaimyno ir tavo MAC adresai yra tokie patys, todel i jusu ir kaimyno kompai prades priimineti vieni kurtu paketus, todel interneto rysys prades trukineti. Kiek bandziau tai apie puse valandos pasinaudojus reikia vel atsijunkti ir prisijunkti.

 

Kitos WEP apsaugos buna koduotos 64-128-256bit'ais. Jas nulausti sunkiau, tam taip pat yra skirtos programos, kurios daugiau yra skirtos UNIX platformai, taciau galima rasti ir 4 Windos. Norint nulausti tokia apsauga jums reikia pasigauti kuo daugiau paketu ir juos lausti, kadangi paketai yra koduoti ju nepavyks tik ispakuoti ir pasiimti info is jo. 64bit'ams nulausti reiks apie 1000 paketu (tiksliai nepamenu) (paketai turi buti tinkami, bet kokie netinka), dazniausiai tiek ir reikiamu paketu yra sunkiai pagauti todel yra irankiai kurie dirptinai praso routorous pagaminti ir atsiusti atgal paketus. Irankiu neminesiu, nes tai nelegalu ;) bet manau kiekvienas juos zino, ir aplamai interneto kainos juokingai mazos lietuvoje, todel nematau tikslo lauzyti kaimynu tinklus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai negaila :lol: tik nzn ar sito forumo taisykles tai ledzia....well anyways: http://www.wirelessdefence.org/Contents/AircrackMain.htm

 

'airmon' pagauna paketus ir parodo MAC adresa kam jie priklauso. Visi like irankiai WEP'ui nulausti, viskas aprasyta.

 

Siaip yra visas Linux distro su visais sitais irankiais (ir dar daugiau skirtu hackinti), galima uzkrauti Live CD, bet vat palikau ta kompakta darbe ir kazkas itrauke i nosi ;] tai nepamenu pavadinimo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulauzti galima bet koki bevieli ar "vielini" tinkla. Nesvarbu kokio ilgio WEP raktu uzkoduota. Taciau ziniu reiks, ir pakankamai dideliu. Vat cia galite pasiskaityti apie "lauzimo" algoritmus:

http://www.securityfocus.com/infocus/1814

http://www.securityfocus.com/infocus/1824

nereikia tukstanciu ar milijonu paketu, uztenka vieno. Nenulauziamu sistemu nera, taciau lauzti kaimyna.... O ta kaimyna pazisti? Nebaisu bus nakti laiptineje susitikti? Arba savo tinkla po kurio laiko taisyti, jei jis ne l***** bus? Protingam routeryje galima logus irasineti ir paziureti kas kur kaip jungiasi. O po to su ta pacia lazda atgal duoti. Ir atsiras tema forume: HELP, padekit, nezinau kas darosi....

 

Siaip, kai "lauzimas" yra fiksuojamas ir "lauzejas" yra aiskus - labai lengva pritaikyti LR BK.

 

Kas apsaugo savo tinklus irgi ne lochai. Informacijos apie tai lietuviu kalba pilna:

http://www.critical.lt/?articles/show/43/printable

 

cia is satmanijos forumo:

http://www.satmania.lt/showpost.php?p=22339&postcount=23

SSID broadcasting'o nuemimas nera kokia nors rimta saugumo priemone, nes SSID gana lengvai pagaunamas is oro bet kuriuo atveju. Evoliucine ir saugumo prasme algoritmai issideste mazdaug taip:

pirmoji karta - WEP - statinis WEP, dinaminis WEP (reikalingas RADIUS serveris naudojamas kartu su vartotoju duombaze ar CA sertifikatais bei IEEE 802.1x autentifikacija). Jei dinamiskai keisti raktus gana daznai (pvz kas minute) saugumas gerokai padideja.

antroji karta - WPA (TKIP sifravimas) - WPA-PSK, dinaminis WPA (RADIUS ir t.t. analogiskai dinaminiam WEP'ui).

trecioji karta - WPA2 - atitinka palyginus neseniai isleista IEEE 802.11i WLAN tinklu saugumo standarta. Siuo atveju sifravimui naudojamas AES protokolas.

 

statinio rakto ivedimo atveju (statinis WEP, WPA-PSK ir pan.) saugumo lygis zemesnis uz dinaminius metodus, kur raktai gali keistis automatiskai nurodytais laiko intervalais ir kas kazkiek laiko vyksta pilnas persiautentifikavimas.

 

Dinamine vartotoju autentifikacija naudojant IEEE 802.1x, priklausomai nuo poreikiu ir irangos galimybiu gali buti vykdoma ivairiais budais. Paprasciausias naudojant winxp butu PEAP - siuo atveju vartotojo "tapatybe" patikrinama slaptazodzio, o RADIUS serverio "tapatybe" - CA sertifikato pagalba. Vienas is saugiausiu budu butu EAP-TLS - siuo atveju abieju pusiu "tapatybe" butu nustatoma sertifikatu pagalba, taciau siuo atveju sudetingeja (ir brangsta) CA serveriu ir visos PKI infrastrukturos administravimas.

 

http://www.wi-fi.org/ - organizacija kuri uzsiima ivairiu gamintoju irangos testavimu (suderinamumo ir panasiais klausimais). Sveika wi-fi iranga butu rinktis is cia sertifikuotos irangos saraso.

 

Siaip WLAN ir jo saugumas gana plati tema, todel gana sunku viska sukrauti i viena zinute. Reziumuojant reiktu pabrezti, kad labiausiai reiktu vengti WEP'o, nors nevisada pavyksta to padaryti, kadangi tiek vartotoju korteles, tiek prieigos taskas gali buti skirtingu kartu ir palaikyti skirtingus standartus. Jei WLAN tinklas renkamas is ivairiu gamintoju ir senumo komponentu, daznai vieninteliu visiems suprantamu protokolu buna WEP'as :-(. Kondsruojant namu WLAN tinkla is nauju komponentu, kaip cia jau buvo meineta, minimaliai reiktu naudoti WPA-PSK. Kai kurie access-point'ai skirti mazoms imonems ar pan. turi integruota RADIUS serveri, kas leistu naudoti dinamini autentifikavima be papildomos irangos.

 

Pririsimas prie MAC adreso yra papildoma, taciau neypatingai saugi priemone. Senais laikais, kad pakeisti tinklo plokstes MAC adresa reikdavo pasileisti specialia gamintojo diskete. Siai dienai ethernet MAC adresa galima pakeisti per keliolika sekundziu net neperkraunant kompiuterio.

 

Zodziu, siulyciau smarkiai pagalvoti, pries pradedant. Man cia primena: pas mano kaimyna uz duru daug brangiu daiktu yra, kaip atidaryti jo duris. Net paprasti vagys savo laiptines nevagia... :lol:

 

P.S. o be to - ka daryti, kai rysys staiga dingsta, o jo labai reikia? Nu perkrove, ar atjunge "lauziamasis" rysio stotele?

Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • todel, kad is witcherio tu jau zinai ko tiketis, o cia visiskai naujas IP. ir dar tikrai niekas neaisku apie ka. labiausiai uzkliuva, kad boba negrazi ir veiksmas kazkur kosmose. pirmas ispudis nekoks, bet palaukim. niekas gi nevercia preorderio daryt. pamatysim kazka daugiau tada gal jau aiskiau bus ar labiau hatint ar po truputi didinti smalsuma. vistiek cia gi naughty dog. kokybes standartai pas juos auksciausi
    • na filmas visada visas bus diske ir jam nereiks jokio patcho ar dlc  cia visai kitas reikalas. as irgi buciau pilnai uz tai, kad tureti patinkanti zaidima savo kolekcijoj, bet deja pilno zaidimo diske nera turbut jau nuo ps3/xbox360 laiku (butrent tada atsirado zaidimu patchai konsolese). butu labai gerai jei po kazkiek laiko kai zaidimas pilnai supatchintas ir su visai dlc butu isleidziamas fiziniu pavidalu, bet deja tas neapsimoka. gamepass  tai nuoma. labai gerai jei nezinai kas per zaidimas bet gal ir noretum ji pabandyt. o jei nepatinka tv su xbox gamepassu tai tam yra konsoles. xbox tampa servisu ir kuris butu pasiekiamas visur visiems ir ant bet ko... tuoj bus taip, kad pasileidinesi ant ps5 zaidima ir pirma ka pamatysi bus "Xbox Gamestudio" va kaip dabar su naughty dog naujausiu pristatytu zaidimu... daug hate'o, bet jei butu ps+ galima butu isbandyt nemokamai ir tada jau nusprest ar verta isigyti i savo kolekcija ar ne.. o kas del licenzijos tai ji ne visai tavo... gali but, kad zaidima turi nusipirkes, o jis jau isimtas is eshopo butent del kazkokios pasibaigusios licenzijos (panasiai kaip su senais gta. isimti is paduotuviu nes baigesi licenzija muzikai) o naujose zaidimo versijose tu muzikos ganalu paprasciausiai nera. ir siaip diskai dabar labiau kaip budas pigiau pazaisti zaidima. nupirkai, perejei, pardavei.. tai kuom ne prenumerata?
    • Suprantu tavo ironija, bet tikrai galiu pasakyti pasižiūrėjus ar man patinka ką matau ar ne. Palygink su Witcher IV anons treileriu ir viskas bus aišku.
    • @WirmiS, mintys išsakytos neblogos. Gal būt tai bus ateitis, į kurią mus visus taip stumia, bet tai tikrai tinka nevisiems. Taip man patinka Netflix ir aš turiu ne tik jo, bet ir beveik visų stramingų prenumerata, bet neturiu Gamepass (PS+ turiu dėl onlaino). Žiūrėti filmą ir žaisti yra pramoga, bet visgi nėra tapatus dalykai. Aš žaidžiu tik tuos žaidimus, kurie man TIKRAI patinka, nes tai reikalauja laisvo laiko, kurio su amžiumi (iki tam tikros ribos) darosi vis mažaiu. Todėl aš labai smarkia pasirenku kam man skirti tą laisvaaikio laiką. Nepatikėsi, bet dar per kelis metus nesu paleidęs ne vieno PS+ gaunamų žaidimų, nes ko man reika praktiškai viską nusiperku. T. p. turiu ir gan nemenka fizinių movie diskų kolekcija tais pačiais sumetimais. Nežinau gal tai amžius, gal old school, bet aš nenoriu tik įjungti TV su įmontuotu Gamepasu ir kažką tai streamingu pažaist. Noriu turėti fizinę konsole, nupirkta žaidimą (nebūtinai fizinį diską), bet mano asmenynę licenciją. Kažakaip taip.
    • Na xbox po truputi tampa ne konsoline, servisu. o kaip zinia kompanijos pinigus uzdirba butent is parduodamo softo bei zaidimu, o ne is gelezies. microsoftas susipirko developerius ir dabar tampa vienu is stambiausiu leideju. xbox tampa prieinamas visur: telefone, tv, amazon fire stick. bet kas kas turi prieiga prie interneto tampa xbox. zaidimu biblioteka? kokia jei beveik visi zaidimai skaitmeniniai. diskai tampa tik kaip raktas, kad galetum atsisiust zaidima. diske dabar tik dalis zaidimo arba tokia jo versija kurios be patcho nepazaisi. baigsis zaidimo licenzija, jis dings is online parduotuviu ir tas diskas taps bevertis. Kitas dalykas del gamepass. cia gi tas pats netflix tik skirtas zaidima. tai stabilios pinigines iplaukos microsoftui. vien kaip padidejo prenumeratoriu skaicius isejus naujam COD. plius MS nepamirso ir konsoliu, nors tai jau nera prioritetas. MS dirba ties kazkokiu nintendo switch "konkurentu". kas del series s. taip visi supranta, kad tai sioks toks stabdis, bet vistiek zaidimai ganetinai gerai sukas ant jo. didziausia problema, kad si konsoliu karta lyginant su praejusia yra labai labai silpna. tiek hardwaro patobulejimu tiek exlusivu atzvilgiu. tas pats ps5 kiek jau jis gavo tu exlusivu? tikru, o ne ps4 remasteriu? sony beveik nebeturi jokiu pranasumu tik savo varda ir zaideju prisirisima. tas pats sony zingsnis i PC rinka. tai labiau desperacija norint uzdirbti. playstationui 30 metu ir jie niekad neleido zaidimu ant pc. o dabar kaip viskas pasikeite. atsirado gamepass analogas, zaidimai ant pc. beveik nera exlusivu. o dar prisiminkim kaip visais budais sony stengesi pamaisyti MS isigyti Activision. kiek teismu, apeliaciju.... o paziurim i zaidimu kieki kuris iseis is MS.. ir jie iseis ant visu konsoliu. MS jau ruosias kastuveliu pinigeliam srebti.. ir kaip patys ms sneka, tai dar ne pabaiga su developeriu pirkimais... p.s. sorry, bet nenaudoju as lietuvisku raidziu
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos