deviler

Pelė žaidimams

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, galvoju pirkti naują pele žaimimas, galvoju pirkti šia http://www.varle.lt/peles/pele-razer-naga-hex-demonic-red-laser-gaming-mouse.html radau vienoje parduotuvėja už 199 Lt(nauja) su ja ketinu žaisti žaidimus tokius, kaip Dota 2, LOL, bei šaudykles.Tai mad įdomu ar verta man ją pirkti ar už tokia kaina galėčiau gauti kanors gėresnio ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jos greitis 5600Dpi, ir 6 papildomi mygtukai tai manau nepamaišis strateginiuose žaidimuokia ir mmo tik man įdomu ar už panašia kaina nėra konors gėresnio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tavo vietoj gerą belaidę pele pasiimčiau pats turiu logitech m310 baterija laiko apie 3-5 mėnesius. Bet aišku tau sprest ką pirkt aš tik patariu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

!! NEPIRK už tiek pelės !! Turiu Razerių DeathAdderį ir dabar belieka tik gailėtis, kad išmečiau 160lt. Geriau susirask kokią pigesnę pelę su tiek pat mygtukų ir naudokis laimingas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su brangesne pele geresniu zaideju nepasidarysi.

o visos papildomos peles knopkes tik paprasciausia emuliuoja klaviaturos knopkes.

jei viena ranka krapstai nosi, o kita zaidi tada taip, kuo daugiau knopkiu tuo paprasciau.

bet siaip imi patogia rankai, nebrangia logitech ir zaidi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pagal mane kažkoks išsipisinėjimas yra pirkt pele už 250 "MMO geimam lost". Kad ir 17 mygtuku ant jos butu, koks skirtumas, gi pries akis klaviatura yra ant kurios mygtuku kiek tik nori. Pats zaidziau n+k mmo ir galiu pasakyt kad dar niekad neprireike ant peles daugiau nei dvieju mygtuku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kas nors zmogui y klausima atsakykit, o ne pamokslaukit ka pirkt ar ko nepirtkt. As pats manau, kad su gera pele tikrai maloniau zaisti. O mygtukai irgi padeda, kai zaidimui reikalinga pele, ir klavietura kur belekiek komandu uzbindinta, tikrai patogiau butu su pele paspaust. Nepatraukus rankos nuo WASD mygtuku, maza klavieturos daly pasieki, o su pele greitai atsidaryti inventoriaus langa ar map'a tikrai naudinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Razer naga arba logitech naha analoga imk (modelio nepamenu).Daugiau kaip ir nera ka pasiulyti...

 

Sent from my ragelis using tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tas gaming peles galiu pasakyt tik tiek, kad jos savo vaidmens pagal kaina neatitinka. Turejau as ir death adder, kelias a4tech x7 gaming peles, mx518, logitech g9. (bet gerai kad jos visos buvo atiduotos, pirkau is ju tik deathadder :D). O zinot ka? man pati patogiausia buvo Trust firmos pelyte, uz 19 litu, ladine. Tie papildomi mygtukai aisku kartais pravercia, bet zaidziant zaidimus kur reikia daug key bindu, galima tiesiog ant kalavieturos labai patogiai isideliot (vistiek zaidimuose kur reikia viska nusitaikyt su pele preciziskai, spaudziant mygtukus ant peles ji tiesiog sujuda, todel zaidziant ypac saudykles labai nepatogu). Isvada tokia, kad tos peles prideda daugiausia tik grozio, o patogumo atzvilgiu tai 200 litu jos tikrai nevertos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tau tie papildomi mygtukai? As vps sedziu su acme pele uz 20lt is makses su 3 papildomais mygtukais ir tai naudoju tik viena is ju tai peles jautrumo padidinimas, bet ir tai tik kartais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Razor nepatariu, nes tu puse kainos moki uz zenkla kaip ir su iphone atveju...

 

 

PVz as tokia naudoju pele gali isspaust 3200dpi tikru, pats naudoju apie 2k tai sociai.. beto kaina aviteloj buvo vos 60LT ir rankai patogi ir dar sone 2migtukai yra nu zdz man pvz ant saudykliu tai pats tas su tokia kai su razor ismeginau sita labiau prilipo ;)

 

Ps: jei domina as pirkau aviteloj arba gali imt is manes kai pc mano uzlinko tai nelabai reikalinga :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi aš mėgstu papliauškinti counter strike source, tai galvoju neprošal būtų http://www.skytech.lt/rz0100360100r3g1-zaidimu-pele-razer-abyssus-3500dpi-usb-p-40092.html ši pelė, nes dabartinė acme kartais atsijungia ir vėl įsijungia.. Reikia išbandyti bent brangesnę, gal bus patogesnė ir šiaip viskuo geresnė.

Užsisakęs aš jau, tik kad skytech'as gauna razerio prekes kas 2-3 savaites, tai reikia laukti dar.. :|

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.