viskis

PC viename kambaryje, X360 kitame

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra ideju kaip galima butu pasijungti boxa kitame kambary kai pc stovi kitur, butinai reikia pirkti wireless router, ir wireless adapter, tai gautus svelniai sakant nelabai pigiai???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam butinai wireless routeri? galima ir paprasta... gautus apie 100lt + dar gal koki 10lt uz lan`o kabeli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur tas 100lt? ;) tinklo plokste 20lt ir lajdas x lt viskas ko reikia :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai negi tempsi ta kabeli per visa nama/buta? nebent kokioi pasiurei gyveni.pas mane irgi ta pati situacija,xas salione,pc mano kambary,susidaro apie 15m atstumas..

 

tai negi tempsi ta kabeli per visa nama/buta? nebent kokioi pasiurei gyveni.pas mane irgi ta pati situacija,xas salione,pc mano kambary,susidaro apie 15m atstumas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del tempimo butent ir lievai yra, nezinau kaip reiks daryt, manau vis del to reiks imt paprasta routeri, pasijunkt prie pc pamegint, jei viskas gerai tuomet imt ir ta lan kabeli ir bandyt prasitempt, per balkona gal visai graziai ir gausis :lol:

offtopic : dar turiu klausima dabar esu pasijunges boxa, per ta kabeli paprasta bet ten yra funkcija hdtv na ir per tus kitus tris kistukus zalia melyna ir raudona, kokybe tiesa sakant nedziugina nors tai ir skaitos hdtv, ar pageretu kokybe pasijungus per hdmi tikra kabeli ?

Redagavo viskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na seip su graztu pergrezi skyle per siena ir nereik per visus namus vestis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del tempimo butent ir lievai yra, nezinau kaip reiks daryt, manau vis del to reiks imt paprasta routeri, pasijunkt prie pc pamegint, jei viskas gerai tuomet imt ir ta lan kabeli ir bandyt prasitempt, per balkona gal visai graziai ir gausis ;)

offtopic : dar turiu klausima dabar esu pasijunges boxa, per ta kabeli paprasta bet ten yra funkcija hdtv na ir per tus kitus tris kistukus zalia melyna ir raudona, kokybe tiesa sakant nedziugina nors tai ir skaitos hdtv, ar pageretu kokybe pasijungus per hdmi tikra kabeli ?

del vaizdo kokybes tai x360 pajungus prie HDTV per componentini kabeli vaizdas jau ir yra HD,gal kazka netaip sujungei,HDMI nieko stebuklingo nepakeis,gal kazkiek ryskiau bus juoda juodesne ,balta baltesne spalva,bet cia irgi dar ant gero teliko tai pamatytum skirtuma gal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal tikrai ka blogai sujungiau telikas tai 107cm philipsas full hd, bet rodo tai lievai, kaip kad ant pc seniau zaisdavau zaidimus ant 640x480 grafika, matos kvadraciukai taskiukai ir pns...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal tikrai ka blogai sujungiau telikas tai 107cm philipsas full hd, bet rodo tai lievai, kaip kad ant pc seniau zaisdavau zaidimus ant 640x480 grafika, matos kvadraciukai taskiukai ir pns...

tikriausiai blogai;

o del wireless teko skaityti, kad del neisvengiamai dropinamu tinklo srauto paketu siektiek kencia systemlink rezimu paleisti zaidimai, tipo pastebimi lagai ar kazkas panasaus..

zinau tik tiek, kad system link rezimu dirbandys 360 zaidimai naudoja nenormaliai daug tinklo srauto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra ideju kaip galima butu pasijungti boxa kitame kambary kai pc stovi kitur, butinai reikia pirkti wireless router, ir wireless adapter, tai gautus svelniai sakant nelabai pigiai???

Viskas paprasta. I XBOX'a ziurime kaip i kompiuteri ir kuriame lokalu tinkla. Prie XBOX'o ethernet jungties jungiam access point'a Kitoje puseje stovi routeris su bevielio tinklo galimybe. Pageidautina naudoti dirbancius bevieliu 802.11g protokolu. Jei atstumas nedidelis. Prarastu paketu nebus daug. Jei norima uztikrinti maksimalia kokybe - galima naudoti kryptines antenas, nors to neturetu reikt. As namuose su laptopu vaikstau ir i kiema iseinu. Namie 54 MBit/sek, lauke - bent 10 Mb/sek.

Po to siame bevieliame rysyje uztikriname minimalu sauguma (paslepiame SSID, padarome galima tik viena MAC adreso prisijungimo galimybe, iveikliname WPA protokola, arba bent jau 128 bitu WEP. Viskas.

Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad as tiek nusimanyciau apie pc, tai kiek supratau ko man reiktu, routerio su wireless galimyge, ir ka jungti prie boxo per ethernet kabeli tai suprantu, bet ka jungti prie jo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad as tiek nusimanyciau apie pc, tai kiek supratau ko man reiktu, routerio su wireless galimyge, ir ka jungti prie boxo per ethernet kabeli tai suprantu, bet ka jungti prie jo?

reikia access pointo. Is esmes jis atlieka bevieles stoteles f-ja, kuri sujungia du lokalius tinklus 1) XBOX-access point ir 2)routeris su daug isejimu tarpusavyje bevieliu budu.

XBOX<->LAN<->access point<->WLAN<->router<->internet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na paieskojau tu acces pointu tai daug maz supratau, bet ar verta tokiu budu jungtis jei mano internetas tera zebra optimalus, na o boxas butu uz storos sienos, seip gal kokie 4m, kaip nebutu trugdziu kazin, ir dar atsizvelgt i tai kad internetas ne is greiciausiu,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na paieskojau tu acces pointu tai daug maz supratau, bet ar verta tokiu budu jungtis jei mano internetas tera zebra optimalus, na o boxas butu uz storos sienos, seip gal kokie 4m, kaip nebutu trugdziu kazin, ir dar atsizvelgt i tai kad internetas ne is greiciausiu,

sienos storis lemia mazai. Daugiau lemia kiek toje sienoje metalo ir kiek tankiai jis sudetas. Zebra optimalaus plano as nezinau. Bet jis jokios esmes neturi. Esme yra konfiguruoti tinkla. Kad ir koks letas bevielis jis bus, jis vis vien virsys interneto greiti. Vadinasi, leciausia grandis bus pati Zebra. Keturi metrai bevieliam rysiui yra mazas atstumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.