TukkaSi

DVD-Rom'o bėdos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

taigi kažkas pasidarė mano Xbox'o Dvd-Rom'ui (nežinau tiksliai ar BenQ, ar LiteOn). Jis pradėjo atsidarinėti tik iš 3-4 karto (jei jame nėra disko) :( , o, jei yra, tai tada atsidaro iš 1 ir viskas būna čiki. Žodžiu, noriu paklausti jūsų kame čia bėda ir ar eina ją pataisyti, ar čia jau tik belieka pakeisti į naują DVD-rom'ą? Jei keisti, kiek tai kainuotų? Dėkui už betkokią pagalbą. :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikyk su disku ir viskas bus ok :) Cia nereta beda, dazniausiai privargsta motoriukas ir nebeturi pakankamai jegos visam mechanizmui isjudinti. Taip pat prisikaupia dulkiu, tepalas nuo ilgo stovejimo patirsteja, isivelia dulkes, pasilpsta motoriukas ir bendrai gaunasi kad neatsidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurti naujos temos - pas mane yra panasi problema, tik atvirksciai - kai idedu diska, dvd rom supypsi ir atsidaro atgal, tai vienu metu neuzsidarinejo, reikejo net per jega laikyti, veliau kazkaip uzsifiksavo. Nuo ko taip galetu buti? :open:

Redagavo bebras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikyk su disku ir viskas bus ok :) Cia nereta beda, dazniausiai privargsta motoriukas ir nebeturi pakankamai jegos visam mechanizmui isjudinti. Taip pat prisikaupia dulkiu, tepalas nuo ilgo stovejimo patirsteja, isivelia dulkes, pasilpsta motoriukas ir bendrai gaunasi kad neatsidaro.

 

O eitų pravalyti dulkes labai daug nenuardžius ar jau reikia ten giliai lįsti? Ar jau niekaip neitų pataisyti tik naują DVD-Rom'ą dėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurti naujos temos - pas mane yra panasi problema, tik atvirksciai - kai idedu diska, dvd rom supypsi ir atsidaro atgal, tai vienu metu neuzsidarinejo, reikejo net per jega laikyti, veliau kazkaip uzsifiksavo. Nuo ko taip galetu buti? :open:

 

Na jei jau neskaito ir nesuka tai nieko gero, greiciausiai rimtas gedmas ir teks keisti.

 

O eitų pravalyti dulkes labai daug nenuardžius ar jau reikia ten giliai lįsti? Ar jau niekaip neitų pataisyti tik naują DVD-Rom'ą dėti?

 

Na ardymo ten nemazai. Gali aisku bandyti, bet as nekreipciau demesio. Pats pries kelis metus su tokiu beveik pusmeti pragyvenau, tiesiog nepalieki be disko ir tiek.

 

Beto jei laikot vertikaliai, tai lengviau atsidaro budamas horizontalioje padetyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beto jei laikot vertikaliai, tai lengviau atsidaro budamas horizontalioje padetyje.

 

Reikės pabandyti, nes šiuo metu laikau vertikaliai. :) O šiaip laikyčiau su disku, tiesiog vėliau norėsiu parduoti Xbox'ą, tai geriau būtų su normaliai veikiančiu. Gal žinai ar kas užsiima tokiais pravalymais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja. Nelabai siaip remontuojami yra dvdromai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja. Nelabai siaip remontuojami yra dvdromai.

 

Gal žinai kiek kainuoja pasikeist į naują DVD-Rom'ą maždaug ir kodėl niekas netaiso, jei daug kam iškyla ši problema? Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei jau neskaito ir nesuka tai nieko gero, greiciausiai rimtas gedmas ir teks keisti.

 

Ne, diskai veikia, zaidimus paleidzia, tiesiog pastaruoju metu, idejus diska i dvd rom, buna jis atsidaro atgal ir reikia tada su ranka uzdaryti, uzdarai, jis vel atsidaro ir taip buna daug kartu, o kartais is kokio antro uzsidaro. O siaip visos kitos funkcijos pilnai veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nusprendžiau nekurti naujos temos ir parašyti čia. Man viskas darinėjasi gerai, diskus skaito, bet dabar romas man nebeirašinėje, tačiau seniau viskas buvo gerai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reik isiardyt cdroom ir pakeist gumyte kuri suka krumplerakcius. ji ira atsilaisvinus ir delto tau cdroom sunkiai atsidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokia bėda: neatsidaro cd romas, viduj zirzia kai paspaudžiu atidaryt bet jam nepavyksta. Viduje likęs CD pasileidžia. Patarkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk sitaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokia bėda: neatsidaro cd romas, viduj zirzia kai paspaudžiu atidaryt bet jam nepavyksta. Viduje likęs CD pasileidžia. Patarkit.

 

Man ir šiuo metu panašus dalykas. Maniškis jau senoli... 3 metai. ką darau tai paspaudžiu stipriau ir ilgiau palaikau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia daugelio dvdromu beda. Esme kad siek tiek pasilpsta varikliukas, viduj naudotas tepalas dantraciu ir kitu judanciu daliu sutepimui sutirsteja. Ko pasekoje varikliukas nebesugeba iskelti try'jaus. Daznai padeda konsoles laikymas horizontaliai. Beto tuscias try'jus visada sunkiau atsidaro nei su DVD, tad nepalike tuscio ir laikykit horizontaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.