Zenkom

Xbox 360 250 GB atsirišimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tad nusprendžiau ir aš įsigyti xbox'ą, tačiau turiu klausimą dėl atsirišimo. Kiek tai kainuoja ir kaip tai daroma? Beto nenusprendžiu kurį pirkti ar XBOX Slim/4GB ar XBOX 250GB, patarkit :D

Redagavo Zenkom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As patariu is cia pirkt konsole,aisku 250gb.Jei nori 4gb,pirk,tavo reikalas.Meistrai atris,sutvarkys,padarys viska kaip turi buti.Nereikes paciam del nieko sukti galvos.Uzsisakai,atsiimi,zaidi,+ lieki patenkintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku. Turiu dar viena klausima nes zalias esu dar, tarkim nusiperku x 250 tai ar butina butu rasiti game i diska, ar uztektu ji tik ikelti i xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pirksi RGH'inta galėsi žaisti iš hdd, jeigu flashintą, tai būtinai į diskus reikės rašyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH tai reiskia kaip kitaip atrisa, taip kad game kelies y hhd ir fsio, o paprastas flesinimas kaip games ysirasai y diskus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH yra konsolės nulaužimas, tai reiškia, kad galėsi ant jo paleisti homebrew t.y. neoficialias programas. Paprastas flashinimas, tai yra xbox dvd romo nulaužimas t.y. įrašoma nauja fw, kad xbox'as galvotų, kad tavo įrašytas žaidimas yra originalus :)

Aš mažai besidomiu RGH ir JTAG, bet kiek žinau RGH ant naujausių konsolių kol kas nepadarysi :) Pataisykite mane, jeigu klystu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek kainuotų daug maš RGH?

 

Matei trecia posta parasyta nuo virsaus.? Duotas linkas i ivairoves pasirinkima.Rinkis pagal savo poreikius ir kisene.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nusipirkau panaudotą XBOX 360 Jasper ir nenorėdamas kurti naujos temos klausiu čia. Kaip man įsirašyti žaidimą, nors Verbatim DVD+R DL diske vietos yra 7,96 GB. o žaidimas užima 8.13 GB (NBA 2K13). Galite paaiškinti kaip įsirašyti žaidimą ir su kokia programa juos įrašinėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reiks iHAS burner'io, jo nereikia jei žaidimas neturi XGD3 apsaugos, o dėl įrašymų pats nesu bandęs, nežinau, nes turiu Xbox JTag. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reiks iHAS.plm.lt/"]iHAS[/url] burner'io, jo nereikia jei žaidimas neturi XGD3 apsaugos, o dėl įrašymų pats nesu bandęs, nežinau, nes turiu Xbox JTag. :)

 

O be iHAS negalima įsirašyti žaidimų kurie turi XGD3 apsaugą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kaip tokius durnus klausimus galima sugalvoti. Tau parashe ko reikia norint irasyti xgd3 formato zaidimus, o tu klausi ar galima kitaip. Jei dar nesuprantai, tai NE NEGALIMA be iHAS pilnai irasyti zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.