Darrell

PS3 ir galvos skausmas

Rekomenduojami pranešimai

Man pradeda galva skaudet nuo perdidelio garso, tai nera kad esu uzsilauzes labai daug, sakyciau 1/5 garso ant z-5500 man jau perdaug, klausymuisi ilgesniam laikui, tiek muzika tiek zaidimai.

Kitas varijantas tavo akys nemegsta HDMI jungties kaip ir maniskes, bet manes nepykina. Kiek sedziu prie PC televizoriu pasijunges per VGA kabeli tai galiu isbuti dvigubai ilgiau nei PC ziuredamas per HDMI (netinka perdaug astrus vaizdas). Siulau pabandyti pasireguliuoti vaizdo nustatymus, kad nebutu ryskus vaizdas, man padeda "Movie" nustatymai. Gali pabandyti pajunti tv ir paprastai per scart ar componentines jungtis.

Galimas varijantas ir televizoriaus atsako laikas kuris palyginus labai didelis, ir smegeneles negali normaliai sinchronizuotis tarp judesio ivedimo ir atsako is televizoriaus. Tokiu atveju siulyciau pabandyti televisoriuje ijungti "Game mode" rezima nustatymuose kad TV panaikintu vaizdo apdorojima ir sidnala perduotu tiesiogiai su mazu vaizdo uzdelsimu. Tiesa kaip teigia gamintojai nukentes vaizdo kokybe.

Daugiau kolkas neisgalvoju priezasciu, bet netikiuo kad nuo pultelio bluetooth sukeliami tokie pojuciai, nebent sedi per pusmetri nuo wifi. Visgi mus ir taip skrodzia kiaurai isilgai ivairiausios radijo ir kitos bangos, bet neinam pakampiais vemdami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusistačiau ant televizoriau "Game" mode, peržiūrėjau visus video settingus konsolėje, lyg ir viskas gerai. Pasikeičiau HDMI laidą iš Evolve 1.4 į senesnį 1.3 laidą, atjungiau konsolėje internetą. Pabandžiau pažaisti valandą, lyg ir geriau, bet reikės daugiau su skirtingais žaidimais pabandyti bei su kita konsole. Spėjimas, kad gal tikrai arba su HDMI blogai vaizdu man, arba pats HDMI 1.4 kokį stipresnį signalą duoda?

 

Realiai mano media playeris, kuris transliuoja filmus, pajugntas irgi and HDMI, jokių problemų nėra, ir 3D vaizdą pernešu puikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man tai pykindavo tik kai zaisdavau Wolfenstein 3D. Taip greitai jis ten lakstydavo ir sukinedavosi staigiai, kad po 10-15 minuciu supykindavo. Daugiau jokiame zaidime tai nebuvo pasikartoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai ziurint filmus/3d filmus per hdmi diskomforto nekyla. O zaidziant zaidimus per hdmi kelia diskomforta vaizdas, riebios linijos, isryskinti konturai, stipriai besiskirianciu pikseliu spalvos tekste ir panasiai. HDMI ne koks belaidis kad galetu duot stipresni signala. Bet kaip bebutu kiek galvasopio neturejau zaisdamas zaidimus ant ps3. Bandyk pernest TV su ps3 i kita kambari kaip anksciau kazkas minejo labiau vedinama, erdvesni. Bandyk ps3 nusinest pas drauga prisijunk prie jo tv, sakyk turi dilema manau pades. Bandyk pakeist zaidima i ramesni reikalaujanti maziau demesio, kad nebutum toks isitempes. Nors koki cia zaidima rasi, jei man paciam zaidziant "fl0wer" galva greiciau isiskaudedavo nei zaidziant koki GTA4. Na dar varijantas ir manau cia bus gana gera ideja: ijunk tv ps3 paleisk zaidima, nusisuk kur i sona ir uzsiimk kokia kita veikla, pvz skaityk knyga. Taip suzinosi ar tikrai tau del kokio wifi ar bluetooth atsiranda pykinimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nžn man tai išvis jokiu problemų neturiu , galiu su ps3 ar PC nors ir visa para žaisti ar žiūrėt filmus ar koki 3D

(3D ilgiausiai buvau žiūrėjęs kokias 5 val. o žaidęs irgi kakur 5 va.l)

Žaidimas gali būti bet koks tik kad įdomus būtu

O dėl garso ,tai jei žaidžiu arba žiūriu filmą su ausinėm, garsas būna visa laiką pilnas (MAX)

O jei garsas būna iš TV tai irgi būna arba MAX arba per vidurį (aišku priklauso kokiu laiku žaidžiu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man taip nebuvo bet pabandyk pries žaidžiant įsilašint i akis drekinanciu akių lasų su aliošium :nsure: ir toliau nuo tv sėdėk :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nemanau, kad dėl WIFI. Dažniausiai galvos skausmai ir pan yra nuo wireless headsetų. Va nuo jų tai suskauda galvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • POWER MU ONLINE NAUJAUSIAS 19 SEZONAS POWER MU ONLINE buvo pradėtas kurti su idėja - sukurti kokybišką tarptautinį serverį. Ilga administruojančių žmonių patirtis šiame žaidime mums leido sukurti tikrai dėmesio vertą serverį. Jeigu nenori skaityti temos toliau ir pasitiki tuo ką skelbiame, jau dabar gali jungtis į mūsų  DISCORD serverį.  Jeigu nori plačiau įsitikinti kodėl turėtum žaisti pas mus, skaityk apačioje apie mūsų serverį:                                                                      Pradėkime nuo naujausių naujienų, 2024/10/18 15:00 pradedame oficialius serverio testavimus. Penktadienį įjungiame serverį prieinamą visiems. Prisijungę gausite visus reikalingus itemus kokybiškam serverio testavimui (pridedame nuotrauką iš serverio).     Jeigu dar neteko žaisti naujausio sezono, tai galite padaryti pas mus! Kaip ir visur - kuo naujesnis sezonas - tuo daugiau galimybių žaidime. Pagrindiniai atnaujinimai kuom šis sezonas skiriasi nuo 18 sezono: Nauji žemėlapiai: Tormenta Island, Twisted Karutan. Nauja 5th klasė. Nauji 5th wings bei wings core. Naujas 5th medis (ability cards). Nauji mountai: GIANT mountas (quest), Leviathan. Naujas skill Grow lancer: PvP & PvM. Naujas Dark Lord horse & raven. Nauji Dark Lord skillai & buffai. Nauji itemai: Lightning gunai, Earrings 7th (Verdant). Turbūt klausiat - kuom mūsų serveris išsiskirs iš kitų? Atsakome jums - išsiskirsime kokybišku žaidimu, greitu problemų bei klaidų sprendimu. Taip pat, jau dabar darbai kalba patys už save, paskaitykite informaciją apie mūsų serverį: Pagrindinis exp: 500x, Mastery exp: 200x ,Majestic exp: 400x, Drop rate: 15% Paskutiniai atlikti atnaujinimai (juos taip pat galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje): Sutvarkyti visų mapų spotai. Pakeistas item drop pagrindiniuose mapuose. Pertvarkyti trys pagrindiniai mapai: Lorencia, Noria, Devias. Sutvarkytos visos parduotuvės. Sutvarkytas balansas PvP bei PvM. Sukurtas X-SHOP. Pertvarkyti Bosai (jų hp kiekis, deffence bei drop). Pertvarkyti pagrindiniai žaidimo eventai. Sutvarkytos bei kuriamos invazijos. Sutvarkyti Elite mobai. Sutvarkyti Playtime rewardai. Sukurta Unikali bosų stiprėjimo sistema. Pridėta /offlevel bei /offtrade sistema. Paruoštas bei nuolatos naujinamas tinklalapis: https://www.power-mu.com/ Išjungta Varka, vietoj jos padaryta unikali invazija. Sukurtas launcheris. Apie kiekvieną punktą plačiau bei visas keliamas naujienas galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje. Kyla klausimas kada startas?   Taigi, ko lauki? Junkis jau dabar!  
    • Ar turėsim varančių į šį koncą ir mūsų gretų? Made my day, kai sužinojau, kad jie pagaliau ir į Lietuvą užsuks Buvau pirmą kartą jų konce Berlyne 2023 gegužę. Buvau front row, tai buvo nerealiai linksmas ir geras show. #2 geriausias koncas kokiam tik esu buvęs. Mielai kartosiu dar kartą 🤘
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos