Libero

PC paleidimo problema

Rekomenduojami pranešimai

Nors ir buvau visiskai istrynes windowsus restartinus pc vistiek meta sita lentele http://i.imgur.com/5G0B5.jpg aisku viskas veikia kai paspaudziu f1 bet kaip pasalint ta lentele ?

Redagavo Libero

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir buvau visiskai istrynes windowsus restartinus pc vistiek meta sita lentele http://i.imgur.com/5G0B5.jpg aisku viskas veikia kai paspaudziu f1 bet kaip pasalint ta lentele ?

 

bandyk blogus sektorius taisyt, nepades keisk hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk blogus sektorius taisyt, nepades keisk hdd

 

hdd mano puikiai veikia siap del idomumo praskanavau hd recovery programa ir nerado nieko blogo .tai kaip ja kitaip tada pasalint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdd mano puikiai veikia siap del idomumo praskanavau hd recovery programa ir nerado nieko blogo .tai kaip ja kitaip tada pasalint?

 

 

nzn kokia programa ir ka skanavai manyciau tau reiketu surface test bandyti, bet jei tikrai geras tavo hdd tai tavo problema susijusi su s.m.a.r.t. sitam irgi yra scan ir recovery programu, pabandyk hiens boot cd, o ir jei ka tai s.m.a.r.t. galima isjungti ziurek bios nustatymus, o ir taippat jei tikrai esi isitikines kad tavo hdd tikrai geras tik cia kazkoks programinis defektas ir jis tau ateityje nesukels daugiau problemu tai gali bios nustatymuos isjungti "press f1 on error" ar kazkaip pan pasikuisk biose, tada kraunantis kompui tau kaip ir db parodys errora bet nereikes f1 spausti, ismes error ir toliau tvarkingai krausis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdd mano puikiai veikia siap del idomumo praskanavau hd recovery programa ir nerado nieko blogo .tai kaip ja kitaip tada pasalint?

 

Geriausia butu atsisiusti hdd gamintojo skanavimo programa ir su ja praskanuoti. Jei nieko rimto tai ji turetu viska sutvarkyti.

Nes kitas variantas tik toks, kad hdd mirsta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia butu atsisiusti hdd gamintojo skanavimo programa ir su ja praskanuoti. Jei nieko rimto tai ji turetu viska sutvarkyti.

Nes kitas variantas tik toks, kad hdd mirsta

 

saviski skanavau su gamintojo programa rado klaidas istaise, del smalsumo darsyk praskanavau klaidu nera, bet paemus kita programa ji vel mato klaidas, cia seatools seagate irankis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saviski skanavau su gamintojo programa rado klaidas istaise, del smalsumo darsyk praskanavau klaidu nera, bet paemus kita programa ji vel mato klaidas, cia seatools seagate irankis

 

as cia nelabai supratau kuri geriausia programa , bet galit rekomenduot kazka panasaus i HDD Regenerator kad surastu praskenavus bad sectoriu ir juos isjungtu ir hdd toliau suktusi tvarkingai

 

Hardas mano Model : IC25N040ATMR04-0

 

 

Po skenavimo rezultatas : http://i.imgur.com/L19Pj.jpg

Redagavo Libero

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as cia nelabai supratau kuri geriausia programa , bet galit rekomenduot kazka panasaus i HDD Regenerator kad surastu praskenavus bad sectoriu ir juos isjungtu ir hdd toliau suktusi tvarkingai

 

Hardas mano Model : IC25N040ATMR04-0

 

 

Po skenavimo rezultatas : http://i.imgur.com/L19Pj.jpg

 

BIOS-e atjungti smart hdd test (ar kažkaip panašiai) nebandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BIOS-e atjungti smart hdd test (ar kažkaip panašiai) nebandei?

 

 

ta testa tiesiog galima daryt arba ne , o atjungt neina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.