D3iv1s

Klausimelis del psp.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi noreciau paklausti ar ant psp visi zaidimai veikia ant visu psp modeliu? (pvz 1000 2000 3000]

Ar E1004 jus vadinat 1000?

Ar imanoma prijungti interneta prie E1004

Ir ar apsimoka turet 3000? Kur gaut pigiai is parduotuves?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip veikia visi.

Na aš asmeniškai e1000 ir vadinu e1000 :D

Neįmanoma.

Na jei reikia interneto tai tada aišku 3000 labiau apsimoka. O kur gauti pigiau iš parduotuvės tai net nežinau, aš tai ieškočiau skelbimuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E1000 tai NERA 1000, cia visiskai skirtingi modeliai.. Naujo 3000 Lietuvoje negausi man atrodo, tik E1000.. Ir taip E1000 neprijungsi prie neto, nes jis neturi WLAN/WiFi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.mediashop.lt/psp-e1004-cb-sony-zaidimu-konsole-black

 

 

Cia raso yra tinklo adapteris kas cia tokio?

 

 

 

Tik jau nesugalvok tokios senienos imt... net wlanneturi(su draugais pliekt negalesi)

 

 

Pagal kaina matau tavo biudzetas nera labai platus tad geriau imk panaudota koki slima ar brite ir viskas.

Nes panaudotu defegtus lengva surast: jei bus procas pagedes bus keistas daznis,o visa kita pamatai ten pvz idejus kortele neskaito tai korteliu skaitytuvas sugedes ir t.t

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panaudota Slima imk (pats parduodu) 150LT atristas jei duomiesi ir is Vilniaus i PM numesk zinute. Seip 3000 Gal nauja rastum Baituke RODOS maciau bet neesu tikras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau nesugalvok tokios senienos imt... net wlanneturi(su draugais pliekt negalesi)

 

 

Pagal kaina matau tavo biudzetas nera labai platus tad geriau imk panaudota koki slima ar brite ir viskas.

Nes panaudotu defegtus lengva surast: jei bus procas pagedes bus keistas daznis,o visa kita pamatai ten pvz idejus kortele neskaito tai korteliu skaitytuvas sugedes ir t.t

 

Sitas PSP pats naujausias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei gerai pagalvojas nusprendi kad interneto, nei psn, nei nieko kito susijusio su netu nereiks ,tai gerai ir tas E 1000 butu aisku.o siaip gerai bet koks PSP kaip superinis emuliu paleidejas ir paciu psp zaidimu yra nemazai ir geru visuose zanruose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Seip PSP vita naujausias...

 

siaip ne psp vita. o tiesiog sony vita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na tinka ir PSP 2 vadint PSV. nes tai Playstation ir tai Portable nes nesiojamas.
bet Sony Vita tokios dar nera konsoles. :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Per klaida uzdejau and galo dar viena P ir prasidejo.... :badmood: :badmood: mekeksas: gal ir nesusija su PSP taciau priklauso taipaciai kategorijai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas PSP kazkoks netoks kalbu apie E1004 nepatinka jis man, o galima tipo su atristu PSP jungtis i PSN? nes man tai neleisdavo su 5,50 GEN D3 su PSP 2003, jei galima numeskit linka kaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.