tomiakaz

Kaip išsirinkti Xbox'ą?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nesenai apsisprendžiau, kad reiktu man nusipirkti Xbox 360. Dabar vis suku galvą, kokio aš gi noriu to Xboxo.. Paaiškinsiu jums, ko man reikia, gal galėsit ką nors pasiūlyt.

Man reiktu, aišku, kad būtų kuo pigesnis. Norėčiau, kad išeitu jį atsirišt. Privalumas, kad žaidimai rašytuos ne į HDD, o į DVD diskus. <- kadangi vyrauja šis privalumas, tai manau, kad užtektu ir 4GB versijos. Aišku argumentuokit, ar teisingai, ar neteisingai manau, pataisykit mane, nes visiškai neišmanau šitoj srity. Tai va, controlleriu jei nebus prie Xbox, tai pats nusipirksiu, ne problema. AV laida ir pats galėčiau susiveikt. Sakykit, ko dar nepaminėjau, viską parašysiu.. :)

 

Ačiū iš anksto!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei darysi flasha (irasinesi i diskus zaidimus) tai uztenka 4GB (kaip pas mane) o jeigu RGH t.y i HDD tai arba 250gb versija arba 4GB+isorinis HDD cia jau rinkis kaip nori. Man flashas geriau nes yra galimybe prisijungti i Live ko negalima daryti per RGH nulauzima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, man irgi tas labiau prie širdies. O kokie ten tie konsolių tipai? Jasper kažkokie. Nenusimanau, paaiškinkit..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, man irgi tas labiau prie širdies. O kokie ten tie konsolių tipai? Jasper kažkokie. Nenusimanau, paaiškinkit..

 

viskas seniai ir detaliai aprasyta forume.

netingek, o atsisedes imk ir pasiskaitynek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujausias Slimas, pries tai Elite buvo. Jasper bei Slim modeliai yra saugiausi t.y maziausias gedimo procentas. Jei nori ilgai lost X'u imk Jasper ar Slim. Nors ir seni modeliai neturetu sugest nebent stalciuj laikytum ji ijunges tarp kojiniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tarp kojinių ir stalčiaus nežadu laikyt. Ką tu, Connor, manai apie Xbox 360 Elite 120GB versiją (Jasper). Ar verta pirkti. Man atrodo 2009 metų. Jei noriu žaist Live, su kokiu atrišimu ieškot? Jei tas RGH / RGH2 (Jei toks yra), tai neleis žaisti per Live, taip? O gal orentuotis tarp neatrištų, ir pačiam atsirišt? Gal taip labiau apsimokėtu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok patarčiau pirkt neatrištą jei žadi Live žaisti, nes ką gali žinoti, gal ta konsolė flaginta dėl blogų žaidimų kopijų :) Tik toks dalykas, jei žadi įrašinėti diskus, tai teks dar pirkti specialų įrašymo įrenginį (daugiau info apie xgd3 forume rasi).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, gerai sakai, LFXiksai. Pats pagalvojau, tikrai geriau pirkt neatrištą. Tai vienu žodžiu geriausias naudotas variantas Xbox'o būtų Xbox 360 Elite 120GB JASPER versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, gerai sakai, LFXiksai. Pats pagalvojau, tikrai geriau pirkt neatrištą. Tai vienu žodžiu geriausias naudotas variantas Xbox'o būtų Xbox 360 Elite 120GB JASPER versija?

 

ko gero taip .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, aišku. O ta burnerį už kiek kažkur išeitu nusipirkt? Manau reiktu naudotą pirkt. Mačiau PlayManijos parduotuvėj, bet manau naudotas pigiau kainuotu. Apšvieskit, kokios kainos. O gal labiau apsimoka naują pirkt. Žadu pirkt vidini, dėt į kompo dėžę. O gal išorini geriau pirkt??

Atsiprašau, kad tiek daug klausinėju, labai knieti sužinot / išspausti geriausią iš nedidelės pinigų sumos.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.