Rekomenduojami pranešimai

susiduriau su tokia problema ikisu i telefona (nokia X3-02) ikroveja ir sako sis pakrovejas neplaikomas. pakrovejas originalus, turiu dar tris ikrovejus nokia ir vistiek tas pats kad cia gali buti?bet telefonui viskas ok tik pakraut negaliu. gal yra tokiu pakroveju kur ikisi vien baterija ir ji kraunas(turejau toki dalyka ant psp gal kas zinot) toks pats kur ir buna pakraunamom baterijom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk rr perkrauk apsoliuciai viska ir gal viskas bus gerai bet jei nepasikrauna tai gali prijunk prie pc atsisiusti ta ovi programa ir per ten kazkur yra restart ar kazkas tokio nes as buvau uzsirakines telefona uzsidejau koda ir pamirsau tai per ta ovi padriau rr ir fsio net neprase kad reikia ivest ta kodo bet neesme

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala iki tol jis veike aplamai? krove ir pan? tai gal kazka darei su jo softu ar ka nors dar chimicinai. :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.